Гостра на язик• 27 июля 2023
Вже півдня як шось ріже в оці.
Ніби шось є. Але вже дивились і з фонариком. Нічого нема. Що це може бути?
Стрекоза любви• 27 июля 2023
В мене такий стан буває після кондиціонера в машині. Якщо вітродув випадково був направлений в обличчя. Як запалення.
Дружная семейка• 27 июля 2023
капайте зволожуючими краплями чи окомістином.
в будь-якому випадку за півдня вже запалення почалось
Гостра на язик
• 27 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Тобрадексом закапала. Пекло якось дивно
Гостра на язик
• 27 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я на протязі сиділа, може через це
Триндю-бриндю• 27 июля 2023
У мене так було через... тонюсіньку шерстинку котячу в оці. Вона невидима, промивала, капала краплі, плакала- ніц не вийшло, А лікарка знайшла, вийняла і мазь клала, капельки. За два дні пройшло