А я нівроку• Изменено 28 июля 2023

Стиль квартиры

Сейчас выбираю дизайн квартиры. Хочу ставить вот такого плана двери. Это уже вся квартира должна быть в классическом стиле или как? Или как сейчас делают, какие двери актуальные?
Злива інформації• 28 июля 2023
На которые хватит кошелька и нравятся. Стиль может быть классика, модерн, эклектика

Пульт от линолеума• 28 июля 2023
мне вторые двери нравятся, универсальные под любой ремонт, с перегородками в 90-х похожие были у нас
Леплю из пластилина• 28 июля 2023
Вторые под любой ремонт подойдут
автор А я нівроку • 28 июля 2023
А такие? Как думаете?
Відповів всім• 28 июля 2023
Так двері всі однакові зазвичай. Прихованого монтажу типу зараз в тренді. У нас так.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляА я нівроку
А такие? Как думаете?
Гарні. Тільки ручка хром не дуже.
Щебетушка• 28 июля 2023
Любые будут норм. Вот правда.

Коник-стрибунець• 28 июля 2023
актуальные скрытого монтажа, но тут уже кому какие нравятся.
derby3@meta.ua• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Дуже гарно і стильно . Молодці.
derby3@meta.ua• 28 июля 2023
Ответ дляА я нівроку
А такие? Как думаете?
Цей варіант найкращий.
А_мій_самий_самий• 28 июля 2023
У меня двери межкомнатные на замках и ключами можно закрыть
Аноним ФЕЯ• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Вау, як все красиво! Ви з дизайнером інтерʼєрів працювали? Яка ціна на такі послуги , якщо не секрет ? Дякую
Бодіпозітівна• 28 июля 2023
Мені перші сподобались
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Це коштувало 50 уе за квадрат. Але платили поетапно. Там же кожен єтап це окреме замовлення . Наш ремонт затягнувся більше ніж на рік. На фото посередині навіть я дивлюсь і не помітно що там 4 дверей. Я задоволена.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Мені перші сподобались
У нас схожі були на минулій квартирі, тільки темні. Часозатратно було їх мити.
Джонсонюк• 28 июля 2023
В мене такі двері ( фото не моє). Ще двері не ставили.
Я довго шукала двері: як випобника, так і сам дизайн.
Для мене ідеальний варіант, підійде під різні стилі.
Петлі в мене скритого монтажу.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ви спочатку вибирайте стиль, колір, підлогу, і потім двері. Або все зразу, зразу підберіть усе по магазинам, замовте.
Аноним ФЕЯ• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Дякую!
Краса неймовірна)
Відповів всім• 28 июля 2023
До мого посту 17. Ще додам. Якщо вже зупинитесь на прихованому монтажі, то там короб ставлять до вирівнювання стін. Тобто замовляти треба буде ще на початку ремонту.

Джинци на Флісі• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
А как называются такие стены ? Панели ?
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
А как называются такие стены ? Панели ?
Це молдинги))) Я хотіла білі стіни. З білими стінами це виглядало так пусто…. То зробили так. І такий стиль і в спальні і в дитячій, і в ванній)
Джинци на Флісі• 28 июля 2023
У меня такие , не раздражают . В другой квартире , дерево , надоели ((
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Дівчата, у мене що у однієї замків на дверях немає?)))
Джинци на Флісі• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
😹у меня просто уж много любителей « личного пространства « вечно закрыты двери , еще и на замки 🤦‍♀️
Джинци на Флісі• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Ой спасибо , что подсказали название. У нас новый ЖК смотрю все фото с ремонтами где то 80 % молдингов .. Я венецианку закатала , не парилась .
Isa Dora• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Шикарно) а кем вы работаете ? Ну или муж?)
Джинци на Флісі• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
А вот это что у вас стена из чего ? Такая мраморная как плитка
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляIsa Dora
Я домогосподарка, мені невигідно виходити на роботу. Чоловік кавою торгує. Я показала лише двері та молдинги, це не мільйони коштує
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Крупноформатний керамограніт, далі за рогом кухня і вся стіна і фартух з неї.
Меня много• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
А я очікую якогось нового тренду. Взагалі такі двері не подобаються. Як в офісі виглядають.