А я нівроку• Изменено 28 июля 2023
Стиль квартиры
Сейчас выбираю дизайн квартиры. Хочу ставить вот такого плана двери. Это уже вся квартира должна быть в классическом стиле или как? Или как сейчас делают, какие двери актуальные?
ОноВамнадо• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Крупноформатний керамограніт, далі за рогом кухня і вся стіна і фартух з неї.
Скільки за 1 м2 вийшов ремонт з усим і меблями і технікою..
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
Багато. Бо є предмети меблів які коштують 10 тис уе, а є ліжко яке коштувало 15 тис грн. Одна дитяча затягнула на 1500 уе, а друга дитяча на 3500 уе. ( меблі). Також в квартирі багато технічних штук, тому сума вийшла космічна
ОноВамнадо• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Ви кран для зворотнього осмосу де купували? Тому що ми купили осмос екософт і там краник, який мені взагалі не подобається, а змішувач вже купили..одноричажний і він мені впринципі подобається.. от і думаю чи шукати норм краник для фільтр води, але у нас ще буде дозатор і подрібнювач чи міняти змішувач на дворичажний
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
Я забила в Гуглі кран для фільтру чорний матовий і мені видало цей, близько 600-800 грн коштував. Не пам’ятаю. Також екософт фільт, подрібнювач і дозатор на 500 мл.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ось) я дуже хотіла змішувач цей Гессі. Бо саме вони роблять гарний колір, бланшероване золото. Мені під світильники треба було. Тому і два крани.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
Ось як виглядає зблизька і начинка всередині. Навіть гриль помістився. Там мийка під столеш, фільтр з баком на 6 літрів, 2 крани і будильник з дозаторами на 500 мл. Бутиль дистильованої води і гриль. А он іще бутьль дволітровий мила, за водою. Я думала там нічого не поміститься крім подрібнювача
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляМеня много
А я очікую якогось нового тренду. Взагалі такі двері не подобаються. Як в офісі виглядають.
мені теж не одразу зайшли, але зараз тільки такі розглядаю)
з налічниками вже взагалі не подобаються, а саме дверне полотно можна зробити з будь-якого матеріалу - хоч скло, хоч панель, хоч шпалерами.
Просто зараз в тренді робити акценти на стіні чи меблях, а не на дверях.
Як на фото вище з молдінгами на стінах, наприклад.
Масивні акцентні двері переванатижили б інтер´єр.
Але це справа смаку.
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Так двері всі однакові зазвичай. Прихованого монтажу типу зараз в тренді. У нас так.
а вас не обтяжує прибирати пилюку на молдингах на стінах?
чи це проблеми прибиральниці?
Ми зараз робимо дизайн-проект, я просила жодних виступаючих частин))
плінтуси приховані, двері, і стінові панелі тільки вертикальні)
Чи це я перебільшую?
чи це проблеми прибиральниці?
Чи це я перебільшую?
Ворожу на каві• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Підкажіть по підлозі. Це у Вас ламінат?
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
чи це проблеми прибиральниці?
Чи це я перебільшую?
чи це проблеми прибиральниці?
Чи це я перебільшую?
У нас в квартирі система вентиляції, он там на стелі видно чорну полосу. Там стоїть фільтр сьомий, який навіть пилок не пропускає. Речі сушаться звичайно лише в сушці. Та і взагалі діти в школі і садочку до самого вечора. Дома вдень рідко хто буває. Я пилососом з спеціальною насадкою мʼякою приходжусь раз в 2 міс приблизно. Але в мене і щіточка для пилу є. Один раз нею пройшла.
Тому я в принципі не боялась пилу, в мене достатньо відкритих поличок, рідко прибираю. Клінінг був два рази, я не задоволена.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Але це справа смаку.
Також хотіла написати що я вважаю що двері повинні розчинятись в кімнаті, а не привертати увагу. У нас вони ще з іншої сторони під колір кімнат, сірі, рожеві, бежеві.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Підкажіть по підлозі. Це у Вас ламінат?
Це плитка
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
чи це проблеми прибиральниці?
Чи це я перебільшую?
чи це проблеми прибиральниці?
Чи це я перебільшую?
Ося як пропонували в перший раз і як вийшло. Коридор на фото вище
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
оо дякую! а вентиляція - це ви самі якось втілювали? чи це інженерне рішення будинку?
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
супер! теж так плануємо.
Ви їх фарбували як і стіни, вірно?
А як вони в експлуатації? У мене два сина, вони часто грюкають дверима, чоловік каже, що непрактично так робити, що вся та фабра і штукатурка відлетить) а я готова ризикнути)
Ви їх фарбували як і стіни, вірно?
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
так мені теж подобається) але і як у вас, також дуже гарно.
Мене тільки необхідність прибирання лякає, мабуть я просто ледащо)))
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
супер! теж так плануємо.
Ви їх фарбували як і стіни, вірно?
Чоловік каже правду. Ні, у нас вони замовлялися з завода у відповідному відтінку. Запечені в печі чи як там. З однієї сторони слонова кістка, з іншої під колір кімнати, точніше на тон світліше, то на них відтіняє колір самих стін, і колір вирівнюється. Так би могло бути темніше. Та і важко попасти в тон, бо двері замовлялися задовго до підбору кольору стін. Ще на етапі шпаклювання.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Інженерне рішення квартири. Дуже багато нюансів було, бо ми вибагливі замовники. А ідея моя була.
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
дуже дякую, мабуть теж будемо замовляти вже готові.
Щоб їх і мити можна було.
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
це щось типу спліт-системи кондиціонування повітря?
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ні. Не кондиціювання. Система вентиляції
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
я мала на увазі, що це ж необхідне встановлення якихось приладів чи типу того?
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Так, це ціла система з воздуховодів , таких труб, по всій стелі у квартирі, фільтрів і самого блоку. Він достатньо великий, його ставлять в якесь тех приміщення, у нас в гардеробній, накой схований у стелі. Тому там висота стелі трохи менша ніж у квартирі. Ну і висота стелі при купівлі до бетону була 3 м, а зараз стала 265 см. Далі труби
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
зрозуміла, дякую! у нас теж 3 м, хотілося б їх і залишити, будемо думати, як краще.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Я така ж. Але я задоволена тим, що використовую блага цивілізації, які роблять наш побут чистішим і приємнішим. У мене дуже хороший пилосос, який не пропустить жодної пилинки, бо мега потужний ві підсвічує лазером щоб нічого не пропустити. Система вентиляції. Сушка, мінімізує ворсинки на всіх речах. Раз в місяць проходжу матраси, в них збирається дуже багато пилу. Може тому пил і не осідає на них. Полички я витираю також дуже рідко. Щоб підтримувати чистоту від мене потрібно тільки пилососами раз в 2 дні. Все. Я хочу щоб було так як хочу, бо мені на це дивитись кожного дня.
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Це не дуже дешева штука. Але вона того варта. Вважаємо це найкращим рішенням в ремонті. У нас діти ще маленькі, літом з закритими вікнами спати неможливо. А відкривати їм і ти спати все одно страшно, навіть з ключами. У нас всі вікна на замках, так і не відкривалися з моменту приїзду. Для нас це було важливим.
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
а чому ви з закритими вікнами спите?
Перший поверх?
Відповів всім• 28 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
а чому ви з закритими вікнами спите?
Перший поверх?
Боюсь за дітей, 7й. Та і одне діло, встати закрити вночі у себе в кімнаті, як от сьогодні як почало дути. А інше піти по кімнатах дітей позакривати, весь сон пропаде. А у нас іще і ролети на вікнах опущені на ніч. Та і взимку та осінню особливо не поспиш з відкритими.
Коник-стрибунець• 28 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
так а чого саме боїтесь? ми настіж ніколи не відкриваємо, тільки на провітрювання, купувала спеціальні замки на вікна.