Чеширская кошечка• 28 июля 2023

А как вы думаете только реально, что все- таки будет с нашей страной?!

Я вот много думала анализировала , мыслей много , хочется послушать людей еще , только адекватных , а не запаянных со всех сторон ?!
Дождливая• 29 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Разрешение дадут на 10 лет, если не ошибаюсь.
Те 7 евро - капля в море
На 3года или до конца действия заграна
lilu1990• 29 июля 2023
Ответ дляVilira
Ви вже визначіться, чий агент, москальщини, британії чи штатів
Вот именно. Уже не знают куда того зеленского впихнуть, то ли в ми 7, то ли в цру, то ли в ФСБ

Каждый раз новая версия, фантастичнее предыдущей
Yuliya82• 29 июля 2023
Ответ дляlilu1990
А я дальше смотрю. 30 лет планомерного развала страны.

30 лет избавления от оружия и военного потенциала

Какой результат ждали Тимошенки и Порошенки имея такого соседа?
Все ждали такого результата! Все за 30 лет нашей независимости. Но то, что вытворяет боневтик с командой выше всякого свиного цинизма с их массовой коррупцией и даунятами на посадах. Но это ж, как одна мне писала, неначаси
asjaua• 29 июля 2023
Ответ дляlilu1990

Хочу зауважити що в передвиборчу кампанію повним ходом стібали пороха ’а то путін нападе’, типу що він залякує народ
Дождливая• 29 июля 2023
Ответ дляFloricia
’У нас открыто говорят- 5 штук бронь . даешь местному военкому и вуа-ля’ это вы о чем?
Угадайте. Все больше и больше узнаю про знакомых, неаыездные мужья которых выехали
lilu1990• 29 июля 2023
Ответ дляYuliya82
А что он вытворяет? Вытворяют наши с вами сограждане, такие же украинцы как и мы с вами.

Поставь кого угодно у корыта, будут вытворять точно такое же

Вот вам и ответ на вопрос автора. Что ждёт Украину. Историю почитайте. Все идёт как и раньше. Отличий особых нет.
Jave• 29 июля 2023
Ответ дляVilira
а кого треба було ставити?
Того хто розумів небезпеку для українців, яка йде з болота.. а не того хто не розуміє різницю між російським та украхнським, йому все ’какая разніца’
Анастасия К.• 29 июля 2023
Ответ дляMiss-Miss
Виглядає це жахливо, краще вам цього не бачити. Молоді хлопці лежать в воєнному госпіталі, дивитись на них без сліз неможливо. Навіть описувати не буду цей жах. Вчора провідували знайомого, йому тільки 23
И даже после ситуации с мужем - мы никуда не собираемся, всем сердцем и душой с Украиной, нашими людьми и уверенна, что конкретно у нас будет все отлично.
Yuliya82• 29 июля 2023
Ответ дляlilu1990
Извините, Зеленский политик на тот момент неопытный и мог поддаться обаянию и приемам нлп кгбиста путина. А тёртые калачи Порошенки, Ющенки и Тимошенки куда смотрели?
Так чего вообще перся, раз был неопытным?
Yuliya82• 29 июля 2023
Ответ дляJave
Війна- це сума факторів, корупція, слабо забезпечена армія в Україні були зрозуміло і до зеленського.. але такий самозакоханний, слабкий та тупенький політик, який не розуміється ні на чому, окрім телевіз шоу, ТО БУВ ПОДАРУНОК для русні від українців
100000%! Іраном з дружиною живе у світі своїх ілюзій, де «надо просто перестають стрелять» і скумбрія по 8 грн
Jave• 29 июля 2023
Ответ дляlilu1990
Але ...

Ну понятно, нашли козла отпущения. К предыдущим претензий нет. Пусть себе и дальше в Монако отдыхают

А я помню как много чего при Кучме пошло на распил. Предприятия которые могли бы нас обеспечить сейчас с ног до головы всем необходимым

Но виноват конечно Зеленский, да
Ну звісноТО ВСЕ ПАПЕРЕДНИКИ, а він, бубочка, все зробив щоб підготувати Схід та Південь України до війни, він же почав будувати укріплення і ще більше замінував території біля кордонів з московією, і армію мобілізував у 2021, і зрадників прибрав із СБУ, РДА Херсонської, із поліції.. Точно!! то кучма винуватий що баканов зрадників назначив в сбу
Jave• 29 июля 2023
Ответ дляYuliya82
Тому що самозакохане і недалеке, і не розуміло за що береться
lilu1990• 29 июля 2023
Ответ дляJave
Та яких зрадників? Тут зрадник кожен п´ятий. Тут майже у кожного родичі в Росії і хтось тихенько сидить собі і чекає приходу москалів хоча в очі вам того не скаже. Баканову і шукати не довелося би, якби він хотів. Менше Березу слухайте .
asjaua• 29 июля 2023
Але, не зважаючи на все це грустнєньке, я на 100% впевнена що Перемога буде наша. Тому що в нашій збірній грають світові флагманські гравці, а за фєдєрашку якісь людожери з тарілками в носі і верблюже гівно. Так, ціх потвор багацько і грають вони не по правилах, але все одно їхня доля розгромно програти.
sur_sur• 29 июля 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну ничего пусть
Ага))
Vilira• 29 июля 2023
Ответ дляJave
Так а хто ж це такий? Бо я пам´ятаю газову принцесу і ´´жмуруку абнімаю’.
Ваша величність• 29 июля 2023
Ответ дляVilira
Точно не проукраїнський
Ваша величність• 29 июля 2023
Ответ дляYuliya82
даунята - его визитная карточка
My_Dream• 29 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Ой.не знаю,пока все устраивает меня и детей.В бомжотуры не хотим и где то рабами на съемах по чужих углах,странах тоже.Нам и дома хорошо.У нас все есть и будет.В нищету поверю,когда все похудеют,пересядут на ланосы и перестанут строить хатки по 3 этажа.
хочеться помити очі після вашого допису
Ваша величність• 29 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Троль из вас никакой🤣
Оксана_12• 29 июля 2023
Ответ дляНа циголках
Блін, ви би хоч в таких темах назви робили українською, щоб ота худоба з лаптєстану не розуміла.
Ну ви ж чудово розумієте що вони тут пасуться і читають про наш інколи занепадницький настрій.
А вони мають нас боятися і думати що все добре в нас.
Вони мають іти за рузьким кораблем. Ще я свій настрій буду підлаштовувати під усяке. Сього ’все пропало’ завтра ’все прекрасно’. Це ж настрій.
Клементина• 29 июля 2023
Ответ дляasjaua
++
Це точно!
Особливо після плакатів, де були зображені Порох і пуйло.
А ще оце
- мы устали от войны
- кто зарабатывает на войне
- надо спасать наших пацанов. Надо просто перестать стрелять!!
- я заглянул в глаза путина и увидел там мир

І ще пам´ятаю як відводили війська на Донбасі на початку каденції Зе. При чому, відводили тільки ми. Русня стояла на місці
Vilira• 29 июля 2023
Ответ дляВаша величність
Точно не проукраїнський
Всі такі дорослі, а вірять у казки про хороших політиків. Не було в Україні хороших політиків і не буде, бо обираються серед нашого народу. А навіть у цій темі срач, взаємні образи і пошук винних, коли ворог у нас один - русня.
Навіть скажу ще більше. За кордоном теж політиків стимулює лише страх відповідальності, а не опіка своїх громадян.
Jave• 29 июля 2023
Ответ дляlilu1990
Ну і виправдання😒 тобто через те що в українському політикумі багато проросійських агентів це норм що біля баканова тусили 2 зрадника, які відповідали за безпеку України.. тобто баканов умнічка? Все вірно зробив?
Оксана_12• 29 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Мне снился сон даже сегодня,что я сама помогла кацапу в чем-то и говорю, я тебе помогу,мне не жаль, давайте жить в мире.
Ого. Оце сон жахів, куди там монстрам
Vilira• 29 июля 2023
Ответ дляКлементина
++
Це точно!
А ще оце
- мы устали от войны
- кто зарабатывает на войне

Відвід військ була вимога западу на підставі Мінських домовленостей. А хто Мінські підписав?
asjaua• 29 июля 2023
Ответ дляVilira
Політиків треба драти в хвіст, а не обожнювати. Тоді буде нормальна тема. В країнах де більше чехвостять своїх манагерів, є більший рівень життя для пересічного.
lilu1990• 29 июля 2023
Ответ дляJave
Тобто в Україні в політикумі де не плюнь буде агент. Не біля баканова, так тусили би біля когось іншого. У нас ярі патріоти перекрашуються найперші. Хто на собі вишиванки рве, ті найперші біжать або за кордон, або в обійми ворога. Хіба це перший раз? Так що урапатріотизм це не показник неагентурності
Koskor.com.ua• 29 июля 2023
знімаємо вже рожеві окуляри. Всі бачать до чого все йде. в щось краще нажаль вже не вірю, але мрію звичайно.
lilu1990• 29 июля 2023
Ответ дляJave
Найбільша небезпека для українців це самі українці, любителі срачів, корупційних схем і розпилів. І ви ніколи не визначите таких, бо такі завжди у вишиванках за народ і любов до країни