Вельми шановна• 29 июля 2023
Верю в Украину сильную и богатую! В ближайшем будущем!
Верю и верила всегда !!!До войны ,когда по новостям началось все,на меня накатила такая грусть и печаль,резко и прям выключила меня .После этого я не жила .Существовала .Морально было очень тяжело .Снились сны как спасаю детей,дом многоэтажный и внизу нет пролетов .Видела свой город ,центр,красивый европейский,видела в центре где нет горы,темную высокую гору вверх.24.02 я как проснулась ,появились чувства все,как будто до этого мы шли ко дну и я оттолкнулась от него и выплыла,смогла сделать глубокий вдох .Все очень устали !Это страшная война и ужасные потери лучших ,но мы победим и все ответят по заслугам !В память о всех погибших и тех кто боролись,защищают нас сейчас,мы не имеем права даже думать о плохом !Мы удержали страну ,мы ее сделаем самой лучшей !
Слоник-тоник• 29 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Нет но в семье есть мужчины которые хотят уехать
Так ти за ними як справжня декабристка?
Мудрецыха мира• 29 июля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Якщо вам все одно, то не розписуйтеся за інших.
Та тут основна маса про війну лише по відосікам знає, для них війна почалася в тому році, а не в 14му.
Мудрецыха мира• 29 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
В России открыты и гражданство дают, а в Украине закрыты.
я не знаю шо таке расия, знаю лише паРашу
культУра• 29 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Не выпускают скажите власти пусть границы откроют для всех и поедем
Столько возможностей, неужели не нашли
Слоник-тоник• 29 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Парашка своє громадянство роздавала усім кому не ліньки.
Що ж ви бідні не користувалися раніше такими ’перевагами та можливостями’?)
kirpichenko• 29 июля 2023
Ответ дляЧервона калина
С нас высосут гораздо быстрее, увы, печальный, но факт
Уже почти высосали,с каждый день все дороже и дороже еда, одежда минимальная
Ответ длякультУра
Ой, не треба. Я вже стільки почула з закордону, що оцим мене не візьмеш. Поїхали і гарної вам дороги. У нове життя.
Мене не торкає що, коли і від кого ви чули. Я зробила свій вибір, ви зробили свій. Ок. У нас одне бажання та одна ціль. Вказувати можете руснє (зірки, воно хоч ’склоняется’?(; чи собачку можете завести, тренувати. Але краще таки пропрацювати травму та не агритися на своїх.
НеКонец-Света• 29 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
російський паспорт немає ніякої цінності в світі, нація сміття. Чомусь за американським всі бʼються, багаті рашики кипʼятком пісяють, літають у США народжувати щоб його отримати, а двухголова куртка нікому не потрібна, на окупованих територіях тикають ті паспорти, ніхто їх брати не хоче
Марфа Українівна• 29 июля 2023
Ответ дляIn limbo
О, так вперед! Правда тебе там все одно мобілізують. При чому в першу чергу. Зрадників не люблять ніде 🤷♀️
Удалено администрацией...
Марфа Українівна• 29 июля 2023
Ответ дляTammy21
Як довго ви живете в Україні? Яке громадянство маєте?
Житомирське громадянство, живу з народження.
культУра• 29 июля 2023
Ответ дляTammy21
В мене є собачка 😀 мене теж нічого не торкає, окрім того, що пишуть тут ті, хто виїхав. Я руснє точно можу вказувати, а вот вас там ніхто і не слухає. Знаю добре про це.
Слоник-тоник• 29 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Удалено администрацией...
Якби ти був руським, ти б жив в лаптєстані і мав би курячий паспорт.
А так ти звичайний приспособленець-перевзуватель, який насолоджувався життям в Україні і не хотів на болота аж поки не припекло.
kirpichenko• 29 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Алла, ви чого це?
Все буде добре.
Залетіло сюди декілька матрьох срач розвести, не ведіться.
Все буде добре.
Удалено администрацией...
Слоник-тоник• 29 июля 2023
Ответ дляkirpichenko
Удалено администрацией...
Коли ти нудити припинеш
kirpichenko• 29 июля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Може досить вити вже?
Сама разберусь как то.что мне делать и куда бежать.
МожнА?
Ответ длякультУра
Ви відпочивали за кордоном? Подорожували? Може жили в інших країнах? У вас громадянство на кордоні забирали?
А, ну ок, вкажіть, будь ласка, руснє, щоб йшли на@#₴ з України. Дякую. Піду збирати речі додому. Вірю в те, що вас послухають, ага.
kirpichenko• 29 июля 2023
Ответ дляIn limbo
Порада. Якщо пʼяні, кладіть телефон на зарядку і лягайте спати.
Ок, вы тож