Дівчата дуже хочу почати займатися легенькими тренуваннями вдома зранку, розтяжка всіх мʼязів, укріплення, підтягнути ноги і живіт, але не хочу починати з кардіо, де дуже активні тренеровки. Можете порекомендувати провірені ютуб канали, а може і додатки в телефон, але щоб це було ціле заняття в межах години
Numerologist• 31 июля 2023
Мені подобаються комплекси на ютьюб: ноги за 8 минут, живот за 8 минут і тд Погугліть))) там дяді з 90х, але комплекс дуже дієвий і легкий