Пригожин отзывает вагнеровцев с отпусков на 5 августа
Какие у вас прогнозы?
Послушала Портникова. Вполне допускает поход на Польшу с целью эскалации конфликта.
Чтоб можно было шантажировать запад. Польша в случае чего ударит по территории Беларуси? И к чему это приведет? НАТО ответит на этот вызов и возможное нападение на страну нато?
Мы на пороге третьей мировой? Уже каша в голове
Хотела вывезти родственников из страны. Так теперь не знаю что делать
Какие у вас прогнозы?
diamond_shop• 31 июля 2023
Ответ дляJul-Ap
У Литвы регулярные вооруженные силы меньше 20 тыс., потому про сразу вы заблуждаетесь.
Портников, автор или я считаем, что вагнеровцы захватят территории или одержат военную победу?
Это смертники, разумеется.
Обнаженная беспомощность коллективной обороны может наделать больших бед, каждый кинется укреплять свой военно-промышленный комплекс, а не рассчитывать на межгосударственные военные блоки. Сила обычно в единстве, на его разрушение и ставка.
Имхо.
Я не утверждаю, что всё именно так. Но то, что вагнеровцы в Беларуси не просто так, а наступать на Украину с севера максимально неперспективно - очевидно. Замысел в чем-то другом.
Это смертники, разумеется.
Имхо.
100%
Ответ дляebbi
Ще коли вагнера тільки прибули в Білорусь,один з командирів записав відеозвернення до своїх бвндюків.Так загадково говорив,що нічого не закінчено,щоб готувалися до майбутніх подіх.Ну якось так.Може хто пам’ятає?
Я підписана на опозиц білорусі.Вони адекватні,скидують пересування техніки в білорашці.Будемо знати,куди ці зеки двинуть
Ответ дляdiamond_shop
це правда, але мені, наприклад, подобається к він проводить історичні паралелі
коли починає тягнути проти нинішньої влади та топити за попередню, фільтрую, але він дуже обережно це наразі робить, не прикопаєшся, а каже досить багато розумних речей
бо вже тут почали тягати про вибори, а він сказав ви шо? про корупцію теж досить розумно каже
ну так, в інтелекті та ерудиції йому не відмовиш
Без_паніки• 31 июля 2023
Ответ дляebbi
Таке враження і виникає-він те НАТО провокує,провокує,вже скоро прямо скаже...А вони не ведуться
та отож
але там і Дуда вже мабуть тримається з останніх сил) точніше, його тримають)
diamond_shop• 31 июля 2023
Ответ дляasjaua
Жінко, в чоловіка свято, які кабачки- пожарте іменіннику мняса) заливаєте кружечкі смаженою морквою та цибулею з томатом, плюс маринад класичний (цуеор, сіль, оцет) і стерилізуєте під кришку. Дуже смачно. І калорійно. Можна худій подрузі підсунути щоб в неї срака виросла і не дратувала вас.
svetlapanna• 31 июля 2023
Ответ дляrybka21
бо світова війна світовою війною, а цьогоріч гарний врожай огірків.
такі красунчики он по 20 гривень всюди
У Сильпо по 20, а на Привозі по 30, охрінєлі там без хрєна. То треба завтра взяти по 20 та побільше))))
Ответ дляebbi
А мені інше.Коли хочеться спитати як і куди ще те ху@ло повинно вам нахєзати,щоб ви в кінці кінців набралися сміливості і дали відповідь?
Вы требуете ответа от тепличных растений выращенных в тепличных условиях? Я вас умоляю. Это вам не Украина, школа выживания и приобретения бесценного жизненного опыта.
diamond_shop• 31 июля 2023
Ответ дляnata.ant
Ну на даний момент,це війна наша і орків,він же не самовбивця третю світову розв´язувати,вже б розв´язав якщо хотів.Польща за ці півтора року добряче озброїлася
а мені здається, що як раз самовбивця натуральний
diamond_shop• 31 июля 2023
Ответ дляYuliashkaYulichka
А можно в двух словах? Что нас ждёт согласно мультфильма?
якщо через мульти, то краще Масяню подивитися, мені сподобався прогноз
svetlapanna• 31 июля 2023
Ответ дляasjaua
То протріть їх та й годі. Все одно стерилізувати потім
Я вже завтра напевне) В мене ще вишні з Сильпо, ніяк руки не доходять, а банки треба дістати з антерсолєй .вони реально пилюкою запали
Ответ дляebbi
Ооо, я б теж таке спитала в них. Тільки без цензури. І в супроводі відбивання капцем по їх чолах з приспівом ’суки, коли ж блять ви порозумнішаєте?’
МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
В Африку вони двинуть. Ким і чим там нападати? В них забрали всю важку техніку і снаряди. А на цих машинах пЄхоти вони не далеко заїдуть. Та й нема кому там їхати 2 тис вагнерівців, то пил, навіть для війська польського
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так суть ведь в том что полякам придется бить по территории Беларуси
Россия начнет жужжать шо Ната напала
И нужно мужественно обороняться
Россия начнет жужжать шо Ната напала
И нужно мужественно обороняться
diamond_shop• 31 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Хочу подивитися на ваше обличчя 5 серпня)
до речі, на захист Портнікова хочу сказати, що по-перше він не називав ніякої дати взагалі, а по-друге казав, що вагнери можуть піти на Польщу, а можуть і не піти, тобто саме він ніяких прогнозів стосовно ситуації не давав
diamond_shop• 31 июля 2023
Ответ дляlilu1990
У меня знания английского так себе. Не уровень адвансд
гугл транслейт?
Ответ дляdiamond_shop
Это правда.
5 августа
Потому что прочитала, что Пригожин всех собирает на 5
5 августа
Ответ дляlilu1990
Портникова послушайте
Уже никто в самой Польше не реагирует так как вы. Мои знакомые там в органах говорят что идёт серьезная подготовка
Я тоже слушаю Плотникова. Он один из умнейших и адекватных аналитиков. Правда, оптимизма у него маловато. Зато реально. Но всегда все сбывается.
Ответ дляsvetlapanna
Вишні то просто. В мене є афігєнний рецепт компота: третину 3л банки ягід, 6 ст.л. цукру і до верху горілкою. В темне місце на 3 тижні, інколи струшувать. Дуже вкусно.
diamond_shop• 31 июля 2023
Ответ дляYuljwa
А есть даты?
Пропустила это у Портникова, он обычно такой фигнёй не занимается с дедлайнами.
А вообще, настроение темы напоминает любую политическую февральскую 2022 г. Не хватает только картинок с Бином.
в тому й справа, що у Портнікова дат немає, це автор як Рабінович, наспівала трохи свого
МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляlilu1990
Россия начнет жужжать шо Ната напала
И нужно мужественно обороняться
Россия начнет жужжать шо Ната напала
И нужно мужественно обороняться
Навряд чи . В білорусь не зеки поіхали, вони передислокуються до Африки. І після «ну дуже успішного саміту» « впливова» бліда міль і пікнути не зможе.