Пригожин отзывает вагнеровцев с отпусков на 5 августа
Какие у вас прогнозы?
Послушала Портникова. Вполне допускает поход на Польшу с целью эскалации конфликта.
Чтоб можно было шантажировать запад. Польша в случае чего ударит по территории Беларуси? И к чему это приведет? НАТО ответит на этот вызов и возможное нападение на страну нато?
Мы на пороге третьей мировой? Уже каша в голове
Хотела вывезти родственников из страны. Так теперь не знаю что делать
Какие у вас прогнозы?
5 числа у саудівський аравії сейм збирається.це вже вдруге по мирним переговорам .будуть щось вирішувать.багато країн приїздить.раша не запрошена,але на болотах ріа новості пишуть-мы очень заинтересованы в переговорах,мы никогда не отказывались порешать вопросы,мы вниматочно следим что будет у саудов на собрании
Vittoria66• 01 августа 2023
Ответ для vihola
Можна посилання? Дякую
Читайте, хоча могли би і самі знайти при бажанні.
Ответ дляМимо_шла
Не верю что будет что-то.
На Польшу кишка тонка,на нас уже тоже.
Я думаю вся граница заминированная+наши военные там есть и следят
На Польшу кишка тонка,на нас уже тоже.
Наших військових там додається і додається... Так був час, що велика частина нашого кордону була без нагляду, але ті часи канули в Летту.
svetlapanna• 01 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
да с сухой, они хрустящие такие мммм
Понятно, спасибо большое )
Ответ дляБезникая
Тогда это было еще никому не очевидным, никто даже и мыслей подобных не выражал. Это вы сейчас думаете что все логично, тогда еще жили надеждами что летом, потом осенью все закончится, а он уже говорил что и как будет. И он с первых дней войны сказал что война на 8-10 лет, а не 2-3 недели
От як раз особисто для мене це було очевидно з середини минулого літа, а то й раніше, і вже тоді про це точились розмови
Ответ для vihola
Можна посилання? Дякую
«Zaluzhny said he is in constant contact with Western partners, like Pentagon Joint Chiefs Chairman General Mark Milley, who are keenly aware of Ukraine’s needs.
“We have an agreement: 24/7, we’re in touch. So, sometimes I can call up and say, ‘If I don’t get 100,000 shells in a week, 1,000 people will die. Step into my shoes,’” he told the Washington Post. »
Ответ дляОлена Oza
атбой по вагнеру.заява лукаша https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3379197 зассали они рыпаться
А они собирались?😂
Ответ для vihola
Можна посилання? Дякую
З офіціного каналу Залужного для прикладу. Подібні дописи в його ТГ регулярні.
«Провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.
Детально розповів про оперативну обстановку по всій лінії фронту.
Збройні Сили України, попри надскладні мінні поля противника, протитанкові загородження та систему вогневого ураження, методично знищують сили ворога та продовжують ведення наступальних дій задля деокупації нашої території. На декількох напрямках маємо успіхи. Наші воїни – Герої.
Окремо обговорили питання постачання військової допомоги Україні, зокрема техніки та боєприпасів.
Вдячний генералу Міллі та всьому народу США за міцну підтримку та діалог, який продовжуватимемо й надалі.
Разом – до перемоги!🇺🇦
@CinCAFU»
Разом – до перемоги!🇺🇦
@CinCAFU»
Ответ дляTakamaka
Це одна і та ж сама стаття з вашингтонпост в різних інтерпретаціях? двічі вище кидали її.
Там критика західних партнерів, що не дають зброї достатньо.
Ответ для vihola
І критика також.
До того ж, він зазначає, що питання щодо надання зброї не вирішуються партнерами одноосібно та миттєво (це очевидно).
Але Залужний бере активну участь у формуванні запитів до наших партнерів, що підтверджує його пряма мова в інтервʼю та дописи в офіціному телеграм-каналі.
tanysha777• 01 августа 2023
Нічого не буде, не впадаймо у паніку, не віримо ніяким західним провокаторам - скоро 1 вересня, всі підемо до школи, а там бабине літо і звичайно шашлики!!! Ура!!!
AmazingLady• 01 августа 2023
Ничего не будет.
НИЧЕГО
НЕ
БУДЕТ
И только на Советчице ее уже колбаски и так далее и тому подобное
НИЧЕГО
НЕ
БУДЕТ
Ответ дляTakamaka
І критика також.
Звісно Залужний формує запит, а хто ще має формувати? Але зброю просить президент.
Варшава підтвердила, що гелікоптери Білорусі порушили державний кордон Польщі. (Джерело)
- Міністерство національної оборони Польщі у вівторок увечері підтвердило порушення польського повітряного простору з боку Білорусі двома гелікоптерами.
У відповідь на інцидент міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак віддав наказ про збільшення кількості солдатів на кордоні і розгортання додаткових сил і засобів, зокрема бойових вертольотів.
Скринька Пандори
Что бы это значило?🤔
Скринька Пандори
Что бы это значило?🤔
Ответ дляОлена Oza
Значить точно збираються дати шуму, вони всі брешуть
takprosto555• 01 августа 2023
Ответ дляlilu1990
Напугайте
Меня уже портников напугал
Мне не страшно
Меня уже портников напугал
Мне не страшно
А что Портников говорит?
Мелитрисса• 02 августа 2023
Ответ для4мама
Не знаю як щодо Польщі, але ще на початку повномасштабної читала, що у деяких країнах при виникненні військового стану на захист стають УСІ - навіть не громадяни.
Так що те, що в нас, може ще квіточками здатися якщо вже конкретний заміс піде.
Где читали? Интересно какие страны заставляют воевать не граждан и главное как.
Ответ дляМелитрисса
Погугліть. Я вже писала, що читаю та не зберігаю нічого, що мене не стосується. З серії ’Чула дзвін’. Я в Україні і нікуди не збираюсь. Якби збиралась - то від А до Я вивчила б Конституцію та Закони тієї держави куди зібралась.
Ответ дляМелитрисса
А на запитання ’головне як’ - хз, коли оформляєте документи про захист - може там ’щось таке’ є. Просто туристів напевне не заставлятимуть, а інші категорії - треба вникати детально що до чого та як.