Мир Мир Мир!• 01 августа 2023
Що накупували на сейлі зари?
Хваліться)
Нога на ногу• 01 августа 2023
Если кто то купил макси платье рубашку белое с мережкой вдоль, то оч прошу фотку плиз
Белая котичка• 01 августа 2023
Детям набрала много себе не очень так пару платьев и бомбер белый но еще не все пришло
Мир Мир Мир!
• 01 августа 2023
Ответ дляБелая котичка
Бомбер отой популярний?
Я жодного плаття не обрала
Покажіть що купили? Може підгляну собі щось)
Я жодного плаття не обрала
Сонячний день• 01 августа 2023
Купила себе белый жакет. Не носила ещё, но качество мне понравилось
Радуга-дуга• 01 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Бойкотую цих спонсорів тероризму.
В магазинах, которые там выдают за зару, продаются белорусские изделия плохого качества, так что можете не бойкотировать)
Мир Мир Мир!
• 01 августа 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Мені в інсті попався огляд того магазину)
То треш, а не зара)))
БеллаДонна2014• 01 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Бойкотую цих спонсорів тероризму.
Зайдите в супермаркет. Сделайте ревизию продуктов.
БеллаДонна2014• 01 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Бойкотую цих спонсорів тероризму.
Фридман - Моршинська, Київстар, Сенс-Банк
Бринзолетта• 01 августа 2023
Купила 2 пары брюк и вернула, к сожалению. Одни не подошли к гардеробу, больше как пижама, другие из ткани как брезент, очень неприятная
Б´ю байдики• 01 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Цими ніколи й не користувалась.
Б´ю байдики• 01 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Давно зробила. Вкрай мало що купую у супермаркетах. Переважно - продукція виробників мого регіону. Імпорт - моніторю. Баріллу наприклад не купую з того що раніше купувала.
Б´ю байдики• 01 августа 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Ну значить треба їм (зарі) голосніше та чіткіше оголосити про припинення співпраці з педерастією. Щоб я почула.
Час від часу навіть доводиться дивитись московітських блохерів, їх продуктові кошики. Щоб знати що не купувати.
Радуга-дуга• 01 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Ну чекайте)
А я женатая• 03 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Сейчас ничего.
То что я хочу так и не скинули пока цену. Жду.
А покажите что хотите