Гомосноб• 31 июля 2023
Я одна не розумію коли близнюки одягаються однаково?
Дорослі, не діти
Це не вистачає уваги?
Борода• 31 июля 2023
Та навіть, коли і діти. Нашо таке робити? Нашо батьки так одягають діток? Ніякої індивідуальності немає. Хоч вони і близнюки, але ж 2 окремі людини. Можна хоча б різні кольори купувати одягу, якщо вже фасон один. Ну таке. А про дорослих мовчу, взагалі) Але якщо так всім комфортно, то їхнє право.
Все будет, но потом• 31 июля 2023
якщо ви не близнюк, якого примушують так одягатися, вам має бути пофвг
Кручу хвости• 31 июля 2023
Одна на всем белом свете. Из всех 7 млрд с лишним никто больше так не думает
куркулиха• 31 июля 2023
Мне, кстати, тоже интересно… зачем они это делают? Неужели не хочется наоборот чувствовать себя индивидуальной личностью
Ухахайкина• 31 июля 2023
недодавно бачила фото моєї співробітниці, вона з близнючок, 46 років, На весіллі племінниці з сестрою в однакових платтях. Мені трошки дивно. але то не моя справа
Купи слона• 31 июля 2023
Нас с сестрой в детстве специально одинаково одевали. Мне никогда так не нравилось, но отказаться не могла.
Потом, в подростковом возрасте, уже отстояли право одеваться как хотим
Анонимарик• 31 июля 2023
Так, одна, напевне, від відсутності особистого життя і при наявності довгого носа
Chaterbox• 31 июля 2023
Ответ дляБорода
скільки ви разів мирили дітей, які сварилися, що у одного зайчик, у іншого ведмедик намальований на шкарпетках?
Страхованная• 31 июля 2023
Ответ дляБорода
Есть даже такое понятие family look. Когда вся семья одевается примерно одинаково
Борода• 31 июля 2023
Ответ дляChaterbox
А купувати одяг разом з дітьми, нє? От прям весь-весь одяг їм подобається однаковий? Не повірю)
Гарачий Чокалад• 31 июля 2023
Ответ дляChaterbox
Так, то реально тема)
Адже вони самі хочуть таке саме)
Чого у того зелений, а в мене жовтий. Істерика на пів дня
Адже вони самі хочуть таке саме)
КошкинДом• 31 июля 2023
Такое впечатление, что вы с детьми никогда на общались. Если им надеть разное, каждый из них начнет тянуть себе то, что надел другой. Будут постоянные скандалы и разборки. Это уже когда подрастут, тогда можно у каждого спрашивать, что ему больше нравится.
Борода• 31 июля 2023
Ответ дляСтрахованная
Це трохи інша справа) Прям у фемілі лук щодня ходять.
Страхованная• 31 июля 2023
Ответ дляУхахайкина
На свадьбе мог быть дресс-код
Ухахайкина• 31 июля 2023
Ответ дляСтрахованная
На свадьбе мог быть дресс-код
та ні. дрес-код для них тільки. абсолютно однакові сукні, макіяж, зачіска, манікюр
Chaterbox• 31 июля 2023
Ответ дляБорода
перл за перлом. ну пробуйте, дерзайте, потім не розказуйте, які вони мінливі.
Страхованная• 31 июля 2023
Ответ дляКошкинДом
Может, у автора один ребенок. Или двое, но не такие, каких вы описываете
Борода• 31 июля 2023
Ответ дляChaterbox
Чого Ви така зла?) Вас так чіпає ця тема чи що?
КошкинДом• 31 июля 2023
Ответ дляСтрахованная
У меня тоже один ребенок. Но я же не в ограниченом пространстве живу. Вокруг масса детей.
Леди_в_ночи• 31 июля 2023
Ответ дляБорода
Да. Расскажите это детям 3-5-7 лет
Когда им обязательно нужна футболка такая же как у брата (сестры), а не другого цвета
У меня три погодки, если что
Chaterbox• 31 июля 2023
Ответ дляБорода
де ви злість побачили? просто цяцятися з незнайомими немає бажання. так тож ще не злість. а ви прям ніженка-обіженка, ’’аааааа, мені не написали вибачте, перепрошую, ізвольтє’’.
Первая ласточка инфляции• 31 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Да. Расскажите это детям 3-5-7 лет
У меня три погодки, если что
Аналогично. Разнополые погодки. Все нужно одно и то же… Как у другого.
Страхованная• 31 июля 2023
Ответ дляКошкинДом
Все дети разные
Борода• 31 июля 2023
Ответ дляChaterbox
Ну так може тоді і відповідати не треба? Я висловила свою думку, Ви свою і все. Тактовність ще ніхто не відміняв.
Купи слона• 31 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Да. Расскажите это детям 3-5-7 лет
У меня три погодки, если что
Ну так не у всех так, моим никогда не нужны были одинаковые вещи, они вообще до определенного возраста не заморачивались что носить. А тем более не сравнивали зайчиков/котиков на носках.
Поэтому носить одинаковое норм, но только если дети сами хотят, а не как у меня в детстве