Творческий типаж• 01 августа 2023

Если я пропишусь в зоне боевых действий будет ли позже ВПО?

Девочки, кто знает, на данный момент прописана в Киеве, но после развода нужно выписаться. Родные в зоне боевых действий. Пропишусь у них в любом случае . Но собственно вопрос, имею ли я право позже на получение выплат ВПО? может кто сталкивался и знает. Благодарю!
75В• 01 августа 2023
если пропмшетесь там, а потом поедете в другой город и зарагаеиесь там как впо, то должно

автор Творческий типаж • 01 августа 2023
Ответ для75В
Спасибо!
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Вам потрібен статус чи виплати?
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вам потрібен статус чи виплати?
Якщо будуть виплати, я не відмовлюсь. Прописуватись буду там у любому випадку
Поліпривіт всім• 01 августа 2023
А там неподконтрольная территория или просто прифронтовая/приграничная?
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Я думаю нічого у вас не вийде . Бо якщо ви проживали не в зоні бойових дій - вам виплати не положенні
Ответ дляПоліпривіт всім
прифронтовая

Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну як є. Просто цікаво стало.
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ну дивіться, там з серпня ужесточили закон. І виплати будуть тільки до січня. Якщо дадуть
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую Вам за відповідь.
Поліпривіт всім• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
прифронтовая
Тогда конечно пропишитесь, мы на неподконтрольную не можем прописать детей (фактически они уже там прописаны, но после получения паспорта миграционка типа не знает что дети зарегистрированы там)
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ну як є. Просто цікаво стало.
Дивіться. Закон про впо каже ’ про місце проживання’
Легше всього довести місце проживання через реєстрацію місця проживання.
Але. Якщо людина прописана в Херсоні , і вже 20 років живе у Львові вона не має право на статус впо
Ответ дляГоспожа Белладонна
Тобто, ті хто 20 років проживає у Львові з херсонською пропискою наразі не отримують ВПО?
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Дякую Вам за відповідь.
Фішка в тому що впо і раніше перевіряли виборчно.
А зараз будуть кожного через лупу перевіряти.
Наприклад. По базі пенсійного фонду видно що ви працювали і працюють в Київській школі
А подаєте як впо з Херсону. Скажуть - а докажіть що ви проживали в Херсоні
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую, зрозуміло.
Госпожа Белладонна• 01 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можливо хтось і вирішив змахлювати. Але перевірки проводяться, я якщо доведуть що ви не переміщувались з зони бойових дій, гроші буде потрібно повернути
Чупа-чупс• 01 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
це неправда
Ненька наша• 01 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вам потрібен статус чи виплати?
Очевидно, что нужны выплаты) Статус зачем? Гуманитарку разве что получать
Ответ дляНенька наша
Не прям чтобы нужны, но если могут быть, почему нет) Я налогов плачу столько по сей день, что в принципе хоть что-то получу от государства. Будет приятно.

неДоПриличий• 01 августа 2023
У мене б виникли питання від такого кругообігу місць реєстрації...
Проработник• 01 августа 2023
А як перевірити де людина проживає, якщо, наприклад, людина перемістилася в межах однієї громади і ніде не працює, реєструвалася через Дію? Просто цікаво, як таке відстежать?
Свекруня• 01 августа 2023
Ответ длянеДоПриличий
Наведу приклад.
Студент з мого міста зареєструвався і провчився лише один семестр у Харкові. Повернувся до батьків, отримує виплати ВПО.
Питань поки не виникло.