Швидка Настя• 04 августа 2023
Що зараз добре продається з дитячих б.у. речей?
Хочу розгрузити шафу. Літнє виставляла - не купують.
Ви вже шукаєте осіннє взуття/одяг? Варто виставляти? Чи можливо щось до школи?
from Ukraine• 04 августа 2023
у меня детское годами продается( выставляйте все что есть, чем дольше пробудет в объявлениях, тем выше шанс, что таки купят
Головний кошак• 04 августа 2023
Тільки гарного стану дорогі іграшки за 30-40% від початкової ціни.
Чупа-чупс• 04 августа 2023
У меня ничего не продается. По одежде полный ноль. Игрушки продаются иногда.
MacOS-ница• 04 августа 2023
От я все пороздавала, а сама шукаю більші розміри на olx, а немає з чого обрати. Сьогодні в мене купили зимові чобітки в чудовому стані. Шукаю демісезонні чобітки, але нові.
Амелі на мілені• 05 августа 2023
Я буквально вчера смотрела что-то школьное на девочек (наборами, пакетами). Костюм спортивный, вышиванки тоже для школы.
А_мій_самий_самий• 05 августа 2023
Летнее продаю пакетом, 12-15 вещей за 100-150 грн. Сейчас активно ищу осеннее, верхнюю одежду, обувь. У меня купили в школу регланы, свитерки, платья (не форма, обычная одежда, НМ, Резервд, Зара).
Швидка Настя
• 05 августа 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Дякую. Я так зрозуміла, більше шансів продати зараз, коли пакетом. Раніше, навпаки, радили виставляти по декілька речей, типу, так швидше продається.
Але зараз взагалі практично нічого. От взимку та навесні, наприклад, досить багато взуття продала
Блиск думки• 05 августа 2023
На днях продала 2 поло Джордж и НМ. А так б/у детское продается очень тяжело. Только зимние куртки и обувь более менее.
Надежда-8877• 06 августа 2023
Яка актуальна тема. Повикладала речі на новороджених. За тиждень - 4 перегляди. Хоча для мене чоловічки - то була незамінна та необхідна річ ,та забагато їх ніколи не було
Якось бачила продавали по 5 грн за одиницю. Це, певно, шкода було просто викидати.
Швидка Настя
• 06 августа 2023
Ответ дляНадежда-8877
Так, зараз практично нічого не купують.
Я вже думаю символічно мінімальну суму установити, аби лише позабирали. Багато хорошого, в новому стані та нового одягу, шкода, що лежить без діла