Патриоточка• 05 августа 2023
Як красиво вибрити щоб нічого там не було? Відпочинок басейн
Звернула увагу що в жінок є купальники які досить відкриті, і в них (вибачте) нічого не стирчить і немає роздратування на шкірі
Я вчора побрила та отримала купу мілких точок…
Чи може вони на епіляцію ходять бо шкіра як в дитини- ні один волос не стирчить
Патриоточка
• 05 августа 2023
Ответ дляjulia-678c
Эпиляцию делают. А может воск или сахар.
Тобто бритвою до ідеалу не доведеш?
Успокойся_Успокойся• 05 августа 2023
По-перше, у всіх по-різному росте. Деяким пощастило мати мало волосся. Ну і є ще епіляція або лазер. Бритвою так не буде.
Дона Ко Ко• 05 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Тобто бритвою до ідеалу не доведеш?
кремом для эпиляции еще можно,бритвой что-то но будет видно
Патриоточка
• 05 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
В мене там темне волосся густе(
І реально дратує коли воно переходить на саму ногу в паху… бо один раз бритвою заділа ногу і почало рости ще й там
julia-678c• 05 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
В мене там темне волосся густе(
Да, от бритвы волосы становятся жёстче, длиннее и темнее ☹️
Жена_КотораяСтена• 05 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Тобто бритвою до ідеалу не доведеш?
Ні. Нащо жінки знущаються над собою?)
Я Головна• 05 августа 2023
Та вже мільйон тем було. Зробіть лазер і буде Вам щастя.
Кращого немає нічого.
Жена_КотораяСтена• 05 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
В мене там темне волосся густе(
Зробіть шугаринг. Воно стає тонше з часом і менше росте
Я Головна• 05 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Тобто бритвою до ідеалу не доведеш?
Ні. Буде подразнення.
Папина дочка• 05 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
В мене там темне волосся густе(
Вам тільки лазер. Зробіть лазер Канделу.
Патриоточка
• 05 августа 2023
Ответ дляЧіпіта
Так, 100% епіляція.
Дуже раджу, по можливості і Вам!
Раджу лазер - як на мене зараз це доступна по грошам процедура. ( бікіні від 350 грн) взалпжнлстівід регіону, можна по лінії трусиків зробити, щоб не дорого. Але Визабудете про ту бритву)))
Дуже раджу, по можливості і Вам!
Це треба багато сеансів ходити?
Вмію заміряти найкраще• 05 августа 2023
Ответ дляЧіпіта
Так, 100% епіляція.
Дуже раджу, по можливості і Вам!
А правда, що лазер тільки з 18 років?
Мені б доньку відвести...
МадамОхмури• 05 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А правда, що лазер тільки з 18 років?
Мені б доньку відвести...
Паспорт не просять. Моя з 16 ходить
МадамОхмури• 05 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Це треба багато сеансів ходити?
Зазвичай 10-12. Мені зовні вистачило набагато менше, а ось глибоке бікіні ідеальне стало наприкінці курсу
ДелайКак_Я• 05 августа 2023
Многие говорят лазер, девочки, какой?????
В 2012 году я ходила, прошла курс, сделала зону трусиков, отлично, до сих пор хороший результат, но уже появляется поштучно. И вот уже года 4 я переодически прохожу курс, зона бикини, а ни фига, пока хожу, да, выпадают, их нет, а через месяца три, появляется и как и ничего не делала. Тоже самое с лицом и подмышками. Сдайте контакты, что бы пройти курс и не мучатся. Киев, Вышгород, пожалуйста
Маю сечі• 05 августа 2023
Я не брию, шугарінг роблю, все гладко. Хтось робить, віск, лазер чи електро. Бритва то жах
ДелайКак_Я• 05 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Вы сами скубете? Я купила банку сахарного воска, а он такой твердый и не знаю, что с ним делать. Хотя по молодости прекрасно управлялась шугариногом, но варила сама, скубла сама
Добрая свекровь• 05 августа 2023
Я делала шугаринг. Очень нравился результат и со временем привыкаешь,не так больно.
Главное попасть к хорошему мастеру
Маю сечі• 05 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Сама. Я майстер. Ви мабуть купили занадто тверду
Тут как тут• 05 августа 2023
Подивіться не лазер а електроепіляцію. Видаляє назавжди волосся. Лазер підходить для темних, а світле не бере.
Дайте подумать• 05 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
В мене там темне волосся густе(
Ну то вам відносно пощастило що темне волосся, вам лазер добре забере. А я от з тонким світлим волоссям хз що робити. Ходжу на александритовий але він все одно не все забирає 😭