Точніше реакція віруючих на росіян.
У 2022 всі, навіть ті, хто міцно спав, проснулися, що у нас, виявляється, війна. Вже результат...
І от з точки зору християнства треба за ворогів молитися.
Щоб Бог їм простив, бо не розуміють, що роблять.
За прикладом Ісуса.
Прям любити ворогів своїх то, певно, мало хто може, хіба коли на показ.
А от просто молитися, щоб Бог їм простив
Ви так робите?
За прикладом Ісуса.
Ви так робите?
Результат:
вже голосів:
199 (44.62%)
Ні
160 (35.87%)
Я не віруюча
54 (12.11%)
Свій варіант
18 (4.04%)
Іноді
15 (3.36%)
Так
Ответ дляCatou
У Біблії написано, молитися за тих, хто грішить не смертним гріхом. А хто смертним, ’не про те кажу, щоб молитись’. Це заняття для людей високого духовного рівня, у кого дуже багато любові до інших, не для всіх.
Вкажіть будь-ласка точне місце в Біблії цієї цитати.
Ответ дляSvitlo_
Я вам скажу між протестантом лютеранином чи гугенотом і п´ятидесятником чи баптистом прірва. А сьогодні і в одній деномінації може бути прірва.
Згодна.
Саме тому і ставлюсь тепер дуже критично. Особливо після всього, що випливло в мп.
Першоджерело то у всих однакове. А різниця суттєва.
svetlapanna• 07 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
У нас в народе уже легенды ходят что Зеленский потомок Иисуса Христа.
По-этому сатана и силы зла, силы ада и тьмы, дьявол, начали поход АнтиХриста именно с Украины.
Русня это воины сатаны и тьмы.
Но Бог всегда побеждает зло.
По-этому у этих демонов и дьяволов нет и шанса против Украины.
Русня это воины сатаны и тьмы.
Но Бог всегда побеждает зло.
В Ісуса дітей не було. Не бохохульствуй
sommer2000• 07 августа 2023
Ответ дляFilomena
З точки зору релігії, якщо ти пробачаєш ворога, то ти ніби віддаєш покарання на волю Господа не оскверняючи свою душу.
Я спочатку молилася. Але молилася за торжество справедливості.
Тепер не молюсь. Перестала вірити в свої можливості чи що.
І все ж якщо прошу то не проклинаю, а прошу справедливості.
Як на мене це важливо перш за все для мого ментального здоровʼя.
Якщо не секрет, якому богу Ви молитеся?
Ответ дляCatou
Молитися за злочинців, які не каються - заняття не для всіх
Итак прежде всего прошу совершать молитвы, прошения, моления, благодарения за всех человеков,
за царей и за всех начальствующих, дабы проводить нам жизнь тихую и безмятежную во всяком благочестии и чистоте,
ибо это хорошо и угодно Спасителю нашему Богу,
(1-е Тимофею 2:1-3)
Богу вгодні молитви за всіх людей.
(1-е Тимофею 2:1-3)
Богу вгодні молитви за всіх людей.
Ответ дляsommer2000
Якщо не секрет, якому богу Ви молитеся?
Зараз ніякому.
Хоча складно відмовитися від того в що все життя вірив.
З кожним днем я все більше стаю атеїсткою.
Доречі, ви ж знаєте, що священники теж вивчають історію релігії?
Але паству в це не посвячують)
Сегодня прочитала в тг о таком священнике из Ужгорода, вот он настоящий христианин:
Ужгородский священник Роман Курах призвал, чтобы бог помирил украинцев и русских.
Такую молитву он произнес в греко-католическом кафедральном соборе Ужгорода.
’Мы очень просим, чтобы господь это сделал, это чудо: примирил эти два великих народа - Украину и Россию. Чтобы эти два народа не толкали, не мучили, не уничтожали, не убивали друг друга. Но чтобы эти два прекрасных народа строили царство небесное уже здесь на земле и когда-нибудь вместе вошли в небо, обнялись и прославили Господа на целую вечность на многие и благие лета’, - заявил священник.
Журналистка Дарья Сипигина рассказала, что случайно услышала эти слова в громкоговоритель у собора. По ее словам, ’никто и глазом не моргнул на эти слова. Десятки людей молча прослушали богослужение и ушли’.
Затем Сипигина и ее подруга вступили в перепалку со священником и стали доказывать ему, что Украина и Россия - не братские народы. На что Курах ответил, что благословит россиян, даже если его брат погибнет на войне.
Журналистка пишет, что Романа Кураха называют ’одним из самых харизматичных священников и ораторов на Закарпатье’.
Видео:
Ответ дляSvitlo_
(1-е Тимофею 2:1-3)
Богу вгодні молитви за всіх людей.
(1-е Тимофею 2:1-3)
Богу вгодні молитви за всіх людей.
Я питала в священника щодо цього питання. У писанні можна знайти різні думки з одного приводу, але треба враховувати, кому і для чого це говорили.
Ответ дляFilomena
Зараз ніякому.
Але паству в це не посвячують)
Вони і в Біблію не посвячують. Тому і тримаються так міцно за старослов´янську. Тільки їх не посвятили, що спочатку в Київській Русі служби були на грецькій мові. Історія показує - як тільки Біблію переводять на рідну мову - зароджується протестантизм.
Ответ дляammakat
Видео:
Цікаво - цей священник Біблію читав?
Ответ дляSvitlo_
Протестантизм якраз і виник з ідеї про те, що людина сама має зробити висновки, прочитавши біблію на зрозумілій мові, а не слухати трактовку священників.
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ дляmurmurik
Я предлагала вам подменить его в окопе а он на соужбу
Ви з окопів пишете?
Ответ дляMe-4acd
Захищати людей чи паству це теж добрий вчинок. У другій світовій багато священиків воювали проти фашистів.
не знаю, как в ВОВ.
Погуглила по наше время.
Можно ли воевать православному священнику? Священнику воевать запрещено канонами Церкви. Он не может брать в руки оружие, потому что, если убьет человека, даже случайно, подлежит извержению из сана.
Капелланам будут выдавать оружие?
Нет, это запрещено законом. Капелланы не будут получать оружие и боеприпасы. Их нельзя будет привлекать к дежурствам, нарядам и проведению служебных расследований.
По нормам международного гуманитарного права, военные капелланы остаются некомбатантами.
Погуглила по наше время.
Капелланам будут выдавать оружие?
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ дляmurmurik
А вы каким боком
Пані,форум відкритий.спілкуйтеся в ПП якщо вам не хочеться бачити чужі дописи .
Так ви вже в окопах?
Ответ дляillaria-k
не знаю, как в ВОВ.
Погуглила по наше время.
Капелланам будут выдавать оружие?
Погуглила по наше время.
Капелланам будут выдавать оружие?
Ось тут вже розбіжність з Біблією. За Новим Завітом - всі християни є священниками без виключення - значить, якщо вбиваєш людину - втрачаєш сан священника, а отже перестаєш бути християнином. Як це пояснить православна церква.
sommer2000• 07 августа 2023
Ответ дляFilomena
Зараз ніякому.
Але паству в це не посвячують)
Хто заважає пастві вивчати історію релігії?
Ви писали вище, що молитеся богу і про що саме молитеся.Тому я запитала, якому саме богу молитеся. Ви відповіли, що ніякому не молитеся.
Мені здається , Ви лукавите тут. Але, тут йдеться про християнство.
Ясно одне. Ви вірите, що Ви не вірите в бога, але і самі не обрали в якого саме бога Ви не вірите.
Припускаю, що і Коран або інші першоджерела релігійних течій Ви не читали.
Буду відверта. Я прийняла Ісуса, як свого Спасителя завдяки проповідникам, але прочитала Біблію лише через кілька років. Так, уривками читала. Дуже подобалися Псалми та Притчі Соломона. Важко розуміла важливість історичної частини Старого Заповіта. Навиписувала собі багато обітниць і ними насолоджувалася. Це працювало. На щастя, є дуже обдаровані євангелісти, завдяки яким взнаю все більше й більше. І чим більше я читаю Біблію, тим цікавішою Вона стає. Це чарівна книга. Там такі речі написані для нас, що голова обертом від подробиць. Я полюбила життя. Воно прекрасне. Я боялася кінця світу. А тепер, я чекаю на нього, тому що там в Царстві Небесному буде ще краще ніж тут.
Це як будь-яка інша наука. Нецікаво і важко поки не починаєш розуміти. А потім знання цієї науки, починають приносити тобі девіденди. Але жодна наука не принесе людині здоров´я, радість, щастя, добробут і безпеку відразу і безкоштовно. А християнство дає людині саме це.