Будьте так ласкаві• 07 августа 2023
Порадьте терку для капусти
Дівчата,якою теркою ви шинкуєте капусту?
Є в комбайні насадки,але то довго доставати,складати,мити якщо просто нашвидкоруч салат зробити. Які у вас приблуди є щоб і не дорога дуже і зручна.
Дякую за поради і мирного всім дня!
Щедрик• 07 августа 2023
Собираю комбайн, мне легче им, вжик вжик и готово, особенно когда к вашу.
Есть Терка для капусты деревянная, ею тру, когда немного.
Есть нож, я им не умею пользоваться, в итоге дорезаю руками
Щедрик• 07 августа 2023
Терка такая, ну и нож, которым не умею, хотя кучу видео пересмотрела, у людей это легко получается как-то
Ms. Сама прямота• 07 августа 2023
Я за ніж, чудово шинкує, швидко. Не розуміє коментарів вище, чому втомлюються руки і не виходить. Навпаки, все швидко і легко з таким ножем. В головне пальці в безпеці, на відміну від терки
Фея_3уровень• 07 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я ножом не люблю
Ms. Сама прямота• 07 августа 2023
Ответ дляФея_3уровень
Я ножом не люблю
Я маю на увазі такий плаский, з лезами, як на тертці, а не звичайний.
Фея_3уровень• 07 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ааа шинковка эта? Да норм, но надо приловчиться и пойдет
волосатое стекло• 07 августа 2023
Якщо на салат, то найкраща ось така. Це терка Гігант, продається на німецькому амазоні і коштує дурних грошей. Але я свою купувала ще до війни на аліекспрес, здається за 12 доларів. Вона просто ідеальна, дуже гостра, зручна, зроблена з нержавійки. Капуста лежить на столі, а ти треш зверху цією теркою, рука не втомлюється. Тре в обидва боки, швидко, бо багато лез. Шинкує дуже тоненько, капуста мереживна виходить.
Весняний Марафон• 07 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Така лежить без діла.
Комбайном користуюся
Щедрик• 07 августа 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Така лежить без діла.
Комбайном користуюся
Если квасить, я тоже комбайном. А если на борщ, на салат, обычным ножом режу
Кидстаффовка• 07 августа 2023
Ікеа. Шинковка супер. Я зовсім не вмію шинкувати капусту, в мене виходить великими кусками. В борщ ще піде, а салат страшний виходить, через це ніколи не робила салати з капусти. А купила шинковку - то тільки шик-шик і гарнющий салат.
Суцільна зрада• 07 августа 2023
Вот так вот и у нас было, купили дорогущий комбайн, я сначала пыталась пользоваться, потом забросила. Мужу не понравилась морковка в борще, говорит как червяки
, а мне капуста, слишком тонкая, ну и лень мыть потом это вот все.
Поэтому чаще, моя терка это муж
, а мне капуста, слишком тонкая, ну и лень мыть потом это вот все. Поэтому чаще, моя терка это муж
Гравіцапа• 07 августа 2023
Ответ дляФея_3уровень
Если салат, то такая терка у меня. Если на засолку, то шинковка как выше у девочек
И у меня така, больше 20 лет
Будьте так ласкаві
• 07 августа 2023
Ответ дляКидстаффовка
Це така чорна маєте на увазі?
Будьте так ласкаві
• 07 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
У мене така, а коли багато капусти, то фуд процесором шинкую
Це класна,в мене в батьків така вже років 20 мабуть,тільки помаранчева.
Будьте так ласкаві
• 07 августа 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я вообще не знаю, как бы я жила без этой шинковки.
А не складно ним?
Пишу вірші, дорого• 07 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
А не складно ним?
Мне не сложно. Правда, я шинковку держу неподвижно вверх ногами в левой руке, а капусту или лук в правой руке и тру об шинковку. Осторожно! Не порежьте пальцы.
ДелайКак_Я• 07 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
У мене теж плмаранчева і ще до неї миска і овочечистка 6 в 1.