Коко Шанель• 07 августа 2023

Розсудіть, чоловік

В нас сильні зливи з громом сьогодні кілька разів на день. В чоловіка на роботі дн працівника святкують. Я дзвоню чоловікові в пів 5, прошу пів 7 забрати доньку з садка, бо я стою надворі під дашком, бо льє дощ. Тобто він в 6 виходить з роботи і пів 7 забирає машиною. Я в 5 приходжу з роботи, доньку завжди забираю я, пішки, нами йти 15 хв. Він сказав що не забере, але скоро буде. Ми в грозу з парасолею біжимо додому. Приходить диво, пʼяне, пів 8 вечора. Це так він мав бути скоро? Я питаю, чому не допоміг. Бо вони пили і обговорювали майбутнє фірми. Фірма до слова така собі. Повне не розуміння моїх претензій. Він в принципі не пʼє, ніколи в нас ніхто нічого не святкує. Хто не правий?
Пусин Кукин• 07 августа 2023
Ответ дляКоко Шанель
Я не знаю. Я просто інша. Я завжди знаю куди я йду, коли прийду і що мушу зробити. А він нічого не мусить у нас, каже що їде і не їде. Шопопало якесь
Дорослу людину важко виправити. Він не відповідальний у вас? Ну вчиніть з ним так, як він, може він побачить, як воно вам.

автор Коко Шанель • 07 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Не відповідальний по відношенню до сімʼї
Самая СоветЧиваЯ• 07 августа 2023
Ответ дляКоко Шанель
Он не ваша собственность. И он не может быть, как вы. Все люди разные и придется это принять. Я бы двинула сковородой в морду за то, что сел за руль выпивший. Всё остальное решаемо. Вы не в цунами попали, это просто летний дождь.
Пусин Кукин• 07 августа 2023
Ответ дляКоко Шанель
Ви знаєте, я тут читаю, що багато таких. Вас це не втішить звісно. Ото вчиніть з ним пару раз так, не дурний , зрозуміє, як воно вам. Може трохи прозріє.
Трактор Віка• 07 августа 2023
Ответ дляКоко Шанель
Та така, що ще й директора додому катав
ему наплевать на вас, потому что вы никуда не денетесь, потому что видимо, квартира иво
автор Коко Шанель • 07 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
Квартира моя. Щойно запитала, каже що додому його віз водій. Мабуть так і є, бо він геть пʼяний
Трактор Віка• 07 августа 2023
Ответ дляКоко Шанель
я считаю нужно наказать и выгнать его, ну хотя бы на месяц. А то оборзел, не чувствует берегов
Liza2704• 07 августа 2023
Правило одно: кому нужно, тот и дeлаeт
Трактор Віка• 07 августа 2023
читала тут,
что одна женщина, если пьяный, не пускала в квартиру и ’оно’ ночевало в подъезде.
Вот так и нужно делать, пусть бы в подъезде ночевал с бродячими собаками

Аль де Барановна• 07 августа 2023
Ответ дляКоко Шанель
Мене просто вбиває те, що коли рідко, але є можливість випити, він завжди буде пити до останнього і мати мене на увазі
А должен у вас под юбкой сидеть?
Пусин Кукин• 07 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
Та прям наплювати)
Пусин Кукин• 07 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
читала тут,
Хіба можна жити потім з такою людиною, яку так принизив і не поважаєш? То краще вже розлучення.
Ну от як , наприклад ви, ляжете потім з таким у ліжко?
Мені треба, щоб я чоловіка поважала, а після такого приниженя , та ну нафіг так жити. Як він ще і терпить.
Хачапууури• 07 августа 2023
Авторе, ви як маленька дитина. Ніколи таксі не викликали ? До того, як зустріли чоловіка, ви ніколи в грозу з дому не виходили чи що ?
Аль де Барановна• 07 августа 2023
Автор, только вы сами виноваты что у вас нет социальной жизни
В этом и проблема. Если бы была то вы бы так не реагировали. Поверьте знаю о чем говорю.
Трактор Віка• 07 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
так пусть валит. Но ему же удобно в квартире автора жить. За пьянь эту держатся нужно ? фу гидота
Аль де Барановна• 07 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вот про то что вёл машину пьяный это правда дно. А я думаю и вел сам ту машину. Лучше думайте о том что после следующего такого раза муж может лет 8-10 дома не ночевать
годовасик• 07 августа 2023
Ответ дляАль де Барановна
Та я просто в шоке с темы. Если автор реальный человек, то это, вероятно какое-то село. Но тем хуже, в селах тротуаров часто нет и все ходят по дорогам обычно, дети на велосипедах катаются, да и просто играют.
Аль де Барановна• 07 августа 2023
Ответ длягодовасик
Фу как уже надоело это быдло
Почему нельзя быть нормальными людьми, ну почему…
Аль де Барановна• 07 августа 2023
Ответ длягодовасик
Или какой-то очередной бухарик местный идет
А там ни светофоров ни фонарей

годовасик• 07 августа 2023
Ответ дляАль де Барановна
Фу как уже надоело это быдло
А для автора и ее мужа это норма. Она даже не сразу поняла в чем проблема, до садика ж всего 2 минуты езды. А на мой коммент ’какое авто, он же пил’ кто-то даже дизлайк поставил
Аль де Барановна• 07 августа 2023
Ответ длягодовасик
Ну там же две минуты, ничего не случится. А потом плачут но уже поздно
Автор на нас обидится наверное :)
годовасик• 07 августа 2023
Ответ дляАль де Барановна
Автор на нас обидится наверное :)
Та пусть обижается. Я бы этих бухарей за рулём на кол сажала вообще
автор Коко Шанель • 07 августа 2023
Ответ длягодовасик
Це Львів. Машину вів водій з роботи, директор оплатив. Я так писала спочатку, бо не уявляла що він буде таким пʼяним. Я не пускаю його пʼяного за кермо