Лепетун• 08 августа 2023
Запись в садик, ВПО.
Ребенку 2,5, мы из региона где садики закрыты, временно проживаем во Львовской области. В этом году подошла электронная очередь, позвонили из сада, мы сходили подтвердили свое согласие, написали заявление.
Сейчас думаю, может стоит отправить ребенка в садик там, где мы будем зимовать. Но нужно ли для этого идти сейчас в наш садик и аннулировать заявление? А потом обратная процедура, когда вернемся? Или можно одновременно в двух садиках числиться: в одном формально, в ожидании открытия, и во второй фактически ходить?
Подскажите плиз.
Тішуся неперетішуся• 08 августа 2023
В одному садочку. Не займати ж місце того, хто реально ходити захоче
Лепетун
• 08 августа 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так ми реально хочемо ходити і ходитимемо. Щойно його відкриють. Закриті школи і садочки - єдине що тримає мене далеко від дому.
Трахтибидох• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Їх ще не скоро відкриють. Ходіть у Львові.
Лепетун
• 08 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Питання в тому, як це правильно оформити.
Трахтибидох• 08 августа 2023
Які ціни на аренду зараз у тому регіоні?
Вже дістала ця онлайн школа. І цей рік, мабуть, теж весь буде онлайн.
Лепетун
• 08 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Живу в знайомих, плачу лише комунальні. До 2500 грн взимку.
Не Львів, глибока область.
Трахтибидох• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Не Львів, глибока область.
Тоді питання відпадає.
Стетоскопуло• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
числетесь там де ’чекаєте’ і нічого не анулюєте, і ходите в садок там де зараз проживаєте
у нас, наприклад, дитина рахується в садку в Києві, а ходить у Львові, бо в Києві ми зараз не проживаємо, плюс садок там зачинено, але числиться дитина там, а тут типу ’як тимчасово’, хоча ми й в Києві як ВПО в садку, якось так
Лепетун
• 08 августа 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Супер, дякую за змістовну відповідь! 🙏❤️