Эта_Шикарна)• 11 августа 2023

Чи вираховують аліменти з бойових, чи лише з зп?

Запуталася, не знаю, що робити далі. Чоловік більше року в ЗСУ, знайшов собі там іншу і, коли виїжджає з позиції, то живуть там разом у неї. Ми ще не розведені, є дитина. Він пересилає інколи 5-10 тис. і все, при цьому натякає, щоб на аліменти не подавала в разі розлучення. Ось, думаю, чому так? Будуть більше в його вираховувати? І чи є сенс оформляти розлучення зараз, чи чекати перемоги і потім...
пані Солоха• 11 августа 2023
Только из ЗП

празники не помню• 11 августа 2023
зараз, до перемоги далеко нажаль.
Инста_Богиня• 11 августа 2023
Зачем Вам разводиться ?
Сундучок с каникулами• 11 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Зачем Вам разводиться ?
Пусть ждёт 15 лямов?
Робот Вертер• 11 августа 2023
аліменти нараховуться з оплати, яка має регулярний характер.
’бойові’ - не є регулярними. ну це так за законом
Зупка_цем• 11 августа 2023
Алименты считают от совокупного дохода. То есть все: ЗП боевые и прочее
Кусюче сонечко• 11 августа 2023
А він що каже з приводу розлучення? Може б при розлученні просто уклали догоір про сплату аліментів на дитину і погодили б в ньому суму?

Робот Вертер• 11 августа 2023
Доходи, з яких потрібно утримувати аліменти, наведено в постанові КМУ ’Про перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб’ від 26.02.93 р. № 146 (далі – Постанова № 146).

Відповідно до п. 8 Переліку, затвердженого Постановою № 146, з військовослужбовців Збройних Сил України, інших військ, Держспецзв´язку, поліцейських, осіб рядового й начальницького складу органів і підрозділів внутрішніх справ, ДСНС та Державної кримінально-виконавчої служби аліменти утримують з усіх видів грошового забезпечення, надаваного щомісячно:
– оклад за штатною посадою;
– оклад за військове або спеціальне звання;
– відсоткова надбавка за вислугу років;
– вчене звання й науковий ступінь;
– кваліфікація та умови служби.
Водночас відповідно до п. 12 згаданого Переліку аліменти з військовослужбовця не утримують серед іншого з:
– вихідної допомоги в разі звільнення з військової служби;
– тих видів грошового забезпечення, які не мають постійного характеру.
Отже, кошти для виплати аліментів потрібно утримувати з усіх видів фінансових надходжень, за винятком додаткової винагороди (’бойові’ виплати), оскільки така винагорода має тимчасовий характер.
https://uz.ligazakon.ua/ua/magazine_article/EA0160...
Дідова баба• 11 августа 2023
Вы можете подать на алименты в браке.
У меня бм тоже такой умный. Он с боевых бросал ребенку тысяч 5-10 (мы разведены, алименты поданы), и думал что прокатит. Не прокатило.
Автор, подавайте на алименты в браке, разводиться не спешите.
Кашка-маняшка• 11 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
Ще з грудня з бойових аліменти стягують
автор Эта_Шикарна) • 11 августа 2023
Ответ дляДідова баба
Вы можете подать на алименты в браке.
А як так можливо? Скільки зараз сплачує, якщо не секрет?
Робот Вертер• 11 августа 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ще з грудня з бойових аліменти стягують
ну так це неправильно
вони навіть нараховуються не ’100 тис’, а ’ДО 100 тис’, в залежності від кількості днів, що триває бойове завдання.
Робот Вертер• 11 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
що як можливо? йдете до суду та подаєте позов.
Дідова баба• 11 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Если Ваш муж получил боевых 100 за месяц, то делите на 4. Там нормальные суммы.
Дідова баба• 11 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
Только все это надо делать быстро. И не спешить разводиться сейчас. Только подать на алименты.
аромат Жука• 11 августа 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Пусть ждёт 15 лямов?
Ну как бы можно.... Война, неизвестно, что завтра с ним будет. А так дети точно голодными не останутся.
Кашка-маняшка• 11 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
ну так це неправильно
Що не правильно? Що дитині аліменти йдуть?
Сундучок с каникулами• 11 августа 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Там сумма может превышать максимальный размер алиментов, если речь про высший офицерский состав с выслугой
Бабка_в_кедах• 11 августа 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Пусть ждёт 15 лямов?
так он сам может развестись.

Само_достаточная• 11 августа 2023
У колег, військових, утримували з всіх видів виплат, тобто, 30-ка враховується.
Робот Вертер• 11 августа 2023
Ответ дляСамо_достаточная
30ка як постійна регулярна виплата, що не залежить від наказу командира - враховується
размахер• 11 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
а еще быстрее получить судебный приказ. Мой суд по алиментам продолжался почти год, а приказ получите сразу
размахер• 11 августа 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
так он сам может развестись.
Это дело не быстрое, особенно если жена не согласна
Сундучок с каникулами• 11 августа 2023
Ответ дляразмахер
У нас командир развёлся за месяц. Жена была против. Судья закрыл глаза на это
Робот Вертер• 11 августа 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
А що мав робити суддя?