Поросенка• 12 августа 2023

Чого це 30 тис гривень на родину з 3 людей мало? Ми так живемо, норма

на мiсяць Власне житло, авто. Щоправда, продукти з села батьки привозять. Кредиту нема. Чи це бомжацтво?
Блиск думки• 12 августа 2023
Ответ дляПоросенка
Я более тупорылых коментов даже не ожидала прочесть.Удивили многие.Но,может жизнь они так прожили.Каждому свое.
Тема изначально немного с провокацией. Вы в магазин же ходите, все равно что-то докупаете в виде шоколада, вина, химии итд... Если в семье двое-/трое детей, то в день уходит от 500 грн. Вы как оторваны от реальности немного. БОльшая половина дохода тратится на продукты Единственное, радует ваше отношение к родителям. Не все свекрови суки, как тут описывать любят.
Мусик Пусик• 12 августа 2023
Мне одной очень мало. Поэтому как выжить семье на эти деньги не знаю
Куратор дебошей• 12 августа 2023
Саме цікаво те, що з автора ржуть.
Тоді, Поясніть, чому кожного дня теми ’ як вижити на мінімалку’?. Коли , судячи з усього, тут самі доларові мільйонери
Блиск думки• 12 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Саме цікаво те, що з автора ржуть.
Люди могут выжить и на 5 тысяч, только как именно, хлеб и вода наверное,долги, кредитки,никаких кружков,морей,без зубов ходят...
автор Поросенка • 12 августа 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Свекровь совмещает агенство недвижимости, ремонты квартир и фермерство?
А зачем все совмещать?Когда то выгодно было одно ,сейчас другое.
Куратор дебошей• 12 августа 2023
Ответ дляБлиск думки
Шкода, що автор створила тему з анонімами. Так хотілось би побачити реалі обличчя))
автор Поросенка • 12 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
ну мир фантазий он такой
У вас в голове-да.Вы 40 лет на работу ходить будете,потому что ума не хватит за 3 года бизнес построить.А 40 лет на дядю впахивай-это для вас.
Блиск думки• 12 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Ну,я здесь 10 лет и кроме васичкиной особо никого и не знаю,не смотрю на Аватарки)
автор Поросенка • 12 августа 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Начала читать тему, подумала об авторе ’молоденькая глупышка’, к конце темы мнение поменялось на ’глупая врунишка’
Аналогично я подумала о вас.
Куратор дебошей• 12 августа 2023
Ответ дляБлиск думки
То інші знають. І запам´ятовують.
автор Поросенка • 12 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Вы супер!!!! Автор с планеты Розовых пони.... как дитя ’мне Дед мороз подарил, Святой Валентин положил... это все бесплатно!’
Многие люди детям отдают и бизнес,и жилье.Это нормально.
Блиск думки• 12 августа 2023
Автор, у Вас такая дельная свекровь, а Вы и ее сын не стремитесь к бОльшему....
КаРаКаТиЦа• 12 августа 2023
Ответ дляПоросенка
Свекровь постоянно в бизнесе,всю жизнь.Мои-дешевый труд на заводе.Итог-я написала.Но любим мы родителей и тех,и тех
А королей, яйца и тд кто кормит?
Khmelnichanka• 12 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Саме цікаво те, що з автора ржуть.
Мені здається, справа не тому, що 30 тисяч - то мала сума. А в тому, що автор живе і близько не на 30 тисяч , якщо врахувати всі нюанси. А в цілому - так, люди і на мінімалку виживають. Проте це саме виживання, а не повноцінне життя.
Куратор дебошей• 12 августа 2023
Ответ дляБлиск думки
Життя. Он сусідня тема українки, яка розчарувалися в Польщі. Бо думала, що там гроші падають з неба. Кругом потрібно пахати
Блиск думки• 12 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Да,согласна с Вами, учитывая, как поляки нам помогают....
автор Поросенка • 12 августа 2023
Ответ дляБлиск думки
С чего вы решили,как раз благодаря опять же свекрови уже мы с мужем запускаем свое дело.Просто сейчас мы живем на 30 тыс.Может,завтра на 70.Нам повезло,что жилье не надо покупать вообще ни себе,ни детям.Потому что родители подарили.И всегда в трудную минуту поддержат.
Khmelnichanka• 12 августа 2023
Ответ дляПоросенка
Я не читала всі коменти, може, Ви вже й писали. Скільки Вам з чоловіком років?
автор Поросенка • 12 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
24 и 30
Блиск думки• 12 августа 2023
Ответ дляПоросенка
Поэтому вам и жить хорошо на 30 к.
Khmelnichanka• 12 августа 2023
Ответ дляПоросенка
24 и 30
Дякую. Ваша самостійність ще попереду, пізніше і ви батькам допомагати будете :). Нехай щастить!
Анти-анонім• 12 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Саме цікаво те, що з автора ржуть.
Тут різні порадниці.
Але у автора крім доходу в 30 тис. ще й непоганий додатковий продуктовий дохід, а сумарно це значно більше 30 тис.
А вона дивується чому люди жаліються, що 30 на сім´ю це мало і наче розчарована, що це вважають бідністю.
В мене зараз дохід 10-12 тис, живу з батьками пенсіонерами, які ще й працюють на мінімалку і лежачою бабусею. І мені якось байдуже чи це мало чи багато, чи мене вважають бідною чи злидаркою, чи може для когось це нормальний дохід. Мені б вижити: про відпочинок, кафе, піцерії забула, одяг з секонду. На їжу вистачає, хоча хотіла б купляти якісніші дорожчі продукти, а не заощаджувати.
А 30 тис. на трьох це не те щоб зовсім мало (люди і на мінімалку виживають), але і не багато. Вистачить покрити базові потреби в їжі/комуналці/ліках. Вистачить на мінімум нового одягу, засоби догляду, але без надлишків і шопоголізму. Якщо нема витрат на кредити/ліки/допомогу рідним, то можна і на скромний відпочинок нашкребти.
Куратор дебошей• 12 августа 2023
Ответ дляАнти-анонім
Тут різні порадниці.
Я особисто бачила, ще до лютого 23. В Польщі. Як пані в секунду просила відкласти річ до п´ятниці, бо в той день найбільш дешевше.
Не живіть ілізіями, що десь краще.
А у чоловікової тьоті нема телебачення на дачі- бо дуже дорого. Польща. Бидґощ
БеллаДонна• 12 августа 2023
Ответ дляПоросенка
Так и Вы же должны стать таким родителями. Свекры же не вечные. А что Вы передадите своим детям из зарплаты в 30 тысяч?
Куратор дебошей• 12 августа 2023
Лютого 22((
БеллаДонна• 12 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Саме цікаво те, що з автора ржуть.
Так вижити це не та норма, до якох всі врагнуть. Жити це норма.
Куратор дебошей• 12 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Чим більше маєш- тим на менше вистачає.
З власного досвіду
Томатико• 12 августа 2023
Ответ дляПоросенка
24 и 30
Сидить така діваха і рахує скільки квартири подаровані коштують. Власне, все що вміє в житті
Яжемать Мне можно• 12 августа 2023
Ответ длявре_Динка
Личинку?
Вы очень глупая и наивная женщина) Наверное вам деньги падают с неба)
вре_Динка• 12 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Гроші відкладають, а не відложують