Потужная Нюхоморша• 12 августа 2023

Тяжело быть Крымским мостом

Не удались выходные.
Аксёнов : мост цел, потерь нет, это мы сделали дымовую завесу.
asjaua• 12 августа 2023
Ответ дляNat-li
А мне он бухого эксгибициониста напоминает. Который ходит по парку вечером в плаще и трясет дохлым к.уем.
А ось щас чось обідно мені стало)
NastyushaK• 12 августа 2023
Наши уже у Работино, фото гуляет в сети.
То самое Работино у которого погибло 2 миллиона ВСУ, 2000 леопардов было уничтожено и тд Со слов русни и их клоунов в интернете Где ’херои СВО’ ’держат позиции’.
Очень скоро будут непростые решения, жесты доброй воли, перегруппировки...
debor_a• 12 августа 2023
Ответ дляНиколь1986
Удалено администрацией...
Покажіть як треба.
Чи ви вмієте тілько пукати в космос? А чому так слабенько? Ану піднатужтеся)
Nat-li• 12 августа 2023
Ответ дляasjaua
А ось щас чось обідно мені стало)
Во-во
Хотела вас тегнуть для визуализации
🤣🤣🤣
LudaSHS• 12 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Чекають , коли згори прийде нова методичка , що писати )
Отаким
frumoasa17• 12 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ловіть. Наклепати встигли.
РойЛеля• 12 августа 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ловіть. Наклепати встигли.
Їй Богу такі вони убогі
LudaSHS• 12 августа 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ловіть. Наклепати встигли.
Щас закинут в наш ефир
А наши ведомые и неумные растянут 🤦‍♀️
frumoasa17• 12 августа 2023
Ответ дляРойЛеля
Їй Богу такі вони убогі
Примітивні одноклітинні створіння.
NastyushaK• 12 августа 2023
Су-30 разбился в Калининградской области, экипаж погиб.
Что-то всё начинает уставать на рашке, даже лiтаки...
автор neortoju • 12 августа 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ловіть. Наклепати встигли.
А где вы нашли эту методичку? Тоже хочу почитать
Ya tyt• 12 августа 2023
Люди, які ми дурні. Ми тут думали, що війни далі не буде. І вони там думали, що війни далі не буде. До лютого 2022-го.
frumoasa17• 12 августа 2023
Ответ дляneortoju
У твіттері виставили. Посилання де саме знайшли не дали.
Nat-li• 12 августа 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ловіть. Наклепати встигли.
Кстати, это реальный говноканал
LudaSHS• 12 августа 2023
Ответ дляYa tyt
Так вони - ’ми до 24.02’ в ілюзії.
Але ми ще так... -50/50 , бо була віра в цивілізованість, мораль, етику.

Залужний місяць чи 2 сказав - не має способу зупинити ворога, крім перекидання війни на його теріторію.
Cvet_ОК• 12 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Ви теж вірите, що таки дожмуть? Не має іншого шляху, відрізати логістику. Паралельно бомбить південні точки поставки рф.
Це як дамба, ніхто не знає, скільки води вона витримає, і скільки ще треба, щоб прорвало, і міст це буде дуже гарний долив води, це як після ’рускій воєнний корабль іди на йух’, той корабль пішов, це не просто було як підняття бойового духу в нас, і виття в них, це в деяких моментах змінило хід війни, знищення моста, або навіть його пошкодження до стану, коли він шо є шо немає, теж змінить хід війни, і якщо дамбу прорве, то вода вже не зупиниться, рф буде трясти по повній у всіх сферах
Соррі, що метафорами
автор neortoju • 12 августа 2023
Что-то рашики молчат, Аксёнов один раз пикнул пэвэо. Может реально гарно вклепали по мосту?
LudaSHS• 12 августа 2023
Ответ дляCvet_ОК
Соррі, що метафорами
Так Крейсер то велика подія. Діло не в залізяці, діло було в іншому. Фалічний символ кремля, мост це теж символ, путінські яйка.
HupBaHa• 12 августа 2023
Ответ дляfrumoasa17
Треба дивитися далі. Всі атаки були вночі та тут вдень. Лапті не залякані. Знімають все.
пусть снимают, молодцы
LudaSHS• 12 августа 2023
Ответ дляneortoju
Не має відео з машин
Жодного
До першого задимлення там же їхали по мосту.
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ дляLyudaT
А лисички взяли спички,
к морю синему пошли,
море синее зажгли...

Это просто море горит. Пора тушить блинами и чем-то там ещё...
блинами с лопаты
asjaua• 12 августа 2023
Ответ дляNat-li
Кстати, это реальный говноканал
А у саміх на каналі в правилах за деморалізацію бан) знають падлюки що їхнє гівно тільки всіядні зжеруть
HupBaHa• 12 августа 2023
Окупанти прямо з пляжу забрали напівголого мужика, аби той вибачався за зйомку ППО в Криму
автор neortoju • 12 августа 2023
Ответ дляHupBaHa
Какой пирожочек
HupBaHa• 12 августа 2023
Ответ дляneortoju
Какой пирожочек
бочка с пивом)
vikinguryonok• 12 августа 2023
Какая-то пыльная буря там.
Люблю такие пыльные погоды в том районе
Байрактарочка• 12 августа 2023
Ответ дляneortoju
Какой пирожочек
З гівном
Татьяна-bfd8• 12 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Отаким
Таких надь в тик токе в комментах полно. Слово в слово
KozaNostra_I• 12 августа 2023
Ответ дляneortoju
Зачем искать? Напишите сами себе и читайте в удовольствие.
Ирина_Б_• 12 августа 2023
Ответ дляNat-li
Кстати, это реальный говноканал
а вы думаете методички в ТГ каналах раздают?