размахер• 15 августа 2023
Дитина (13р) ниряла в морі вчора, сьогодні болять носові пазухи. Що робити?
З двух сторін болять. Дала нимесіл.
Тут как тут• 15 августа 2023
Капли в нос сосудосуживающие 2 р день
Если до завтра не пройдет- снимок пазух носа и к лору
Тюрюнь_Тюнь• 15 августа 2023
Пусть попробует голову вниз наклонит, иногда вода в пазухи заходит и болит , нужно что бы вытекла
Цикавенная• 15 августа 2023
Если просто перенаряжать, то не страшно, не сидеть на ветру и не переохлаждаться
Залізний кіготь• 15 августа 2023
Я б сходила до лора. Минулого року проігнорували схоже в кінці відпочинку, і після моря сину лікували сильний фронтит, ледве додому доїхали, бо дуже болів лоб і нічого не допомагало.