Білий Лосик• 15 августа 2023
Куда поехать на недельку по Украине?
Едем семьёй в отпуск-неделю уже забронировали в Яремче, а потом не знаем куда б ещё поехать. Отпуск 2 недели, дома сидеть не хотим. На Закарпатье были, много там уже объездили, Львов тоже много раз были, Ужгород, Мукачево тоже...
Порекомендуйте где можно еще остановиться и в интересные места поездить? Думала в Тернополь и потом в Черновцы, но что-то после обстрелов ночных страшно в городах больших(
Файна пані• 15 августа 2023
Їдьте на Закарпаття знову. Щось ці паскуди за ЗУ взялися. Ракети блядські тут ночами шастають.
Білий Лосик
• 15 августа 2023
Ответ дляВредняжка
Езжайте на Шацкие озера.
Не была там никогда, что там кроме озера есть? Просто это самый конец августа, может быть уже прохладно
ВільнаНазавжди• 15 августа 2023
Ми після західної поїхали в Кам´янець-Подільський з проміжною зупинкою у Чернівцях. З дітьми все старе місто помалу обійшли, ходили в басейн. Жили в невеличкому готелі в приватному секторі зі своїм столиком надворі, дуже приємно провели час.
Оце так цабе• 15 августа 2023
Черновцы, Камянец-Подольский нравится. В Тернополе смотреть особо нечего
Білий Лосик
• 15 августа 2023
Ответ дляФайна пані
Отож( Нигде покоя нет, муж военный, дали отпуск впервые за 2 года, так хотелось чтоб он отдохнул и переключился, а тут такое...
Вредняжка• 15 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Там много озер. Самое классное Свитязь. По погоде надо смотреть, вроде август жаркий обещают. На ютубе полно роликов про эти озера.
Білий Лосик
• 15 августа 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Классно, а не подскажите как назывался отель?
Файна пані• 15 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Їдьте у Косино на термальні води! Там дуже класно!
ВільнаНазавжди• 15 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Серце Каньйона, але в центр старого міста від готелю треба або сходами (близько 200 сходинок діти нарахували) піднятись, або наліво від сходинок пройти пологим підйомом до турецького бастіону (на фото) Ми після Говерли були, тому це вже лякало, тим паче все по дорозі таке історичне і цікаве)
Радість моя• 15 августа 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Кам´янець Подільський і Чернівці це західна частина України.
ВільнаНазавжди• 15 августа 2023
Ответ дляРадість моя
Поділля та Буковина)
Радість моя• 15 августа 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Поділля та Буковина)
Хмельни́цька о́бласть (Хмельниччина) (до 4 лютого 1954 року — Кам´яне́ць-Поді́льська[2]) — область на заході України. Утворена 22 вересня 1937 року постановою ЦВК СРСР з центром у місті Кам´янці-Подільському.
Чернівці знаходяться на південному заході України та займають площу 153 квадратних кілометри.