Перша скрипка• 16 августа 2023
Наростити нігті у 14 років, ви б дозволили своїй доньці?
Донька дуже просить наростити нігті. Згодна навіть за свої кошти.
Ми збираємось у відпустку і вона мені з тими нігтями не дає спокою. Каже, що хоч один раз, поки ще літо і вона б була дуже щаслива і т.д.
Ну, ось що з нею робити? Я поки віджартовуюсь, але бачу що вона вже ображена ходить.
Дівчатка, ви б дозволили чи ні?
Ще такий в неї аргумент, що вона не буде клеєм пошкоджувати нігті, бо клеїть накладні (фото додам)
Дівчатка, ви б дозволили чи ні?
Ля-ля-ля• 16 августа 2023
Я бы разрешила, чем раньше поймет какое дерьмо эти вот гелевые ногти, тем лучше. На счет того что гель меньше портит ногти чем клей - ерунда, убиваются свои ногти ужасно
Видна міленіалка• 16 августа 2023
Дозволила б наростити нігті. Але в той же час пояснила що це також вбиває нігті, бо спиляти легко а відростити свої довго і дорого.
Salsa-24da• 16 августа 2023
Какое-то жлобство на фото.
У ребенка надо воспитывать вкус.
Вы с какими ходите?
У ребенка надо воспитывать вкус.
Вы с какими ходите?
Перша скрипка
• 16 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
Зачем портить ногти? Свои обгрызает что ли?
Ні, не обгризає, але свої не відростають довгі та й вигляд не той, їй не подобаються свої
ВундерКИНГ• 16 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Жоден нормальний майстер цього не зробить.
Рано ще.
Да ладно, дочка в прошлом году закончила 9 класс, девочки 14-15 лет, пол класса с ногтями, дочь пока не хочет, иногда делает гель-лак.
100pudov• 16 августа 2023
20 лет назад в 13 лет наращивали с подругой, поигрались и перестали. Ничего страшного не вижу в этом
Маю сечі• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я бы разрешила свои, может укрепленные, но не наращивать.
Стрекоза любви• 16 августа 2023
Дозволила би. Себе згадую, хотілося всього. Мама інколи не дозволяла. Памʼятаю, у 12 років дуже хотіла блиск для губ Фаберлік. Мабуть місяці 3 воювала з нею, щоб купила. А памʼятаю досі.
А взагалі, поговоріть, чи можливо альтернативу якусь знайти. Можливо не такі довгі? Або ще щось.
Видна міленіалка• 16 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Рано ще.
Розкажу вам секрет.
Є майстри котрі роблять дітям і молодшого віку нарощення нігтів. З подачі мами звичайно.
Але в конкурсах краси дитячих я працювала в адміністрації - і бачила не тільки нарощені вії та волосся на дівчатках років 10 і менше але і нарощені нігті.
Так що про природну красу там її не має.
Гарантую неперелевки• 16 августа 2023
А зачем наращивать обязательно, свои покрыть гель-лаком не вариант?
На ребенке эти когти будут выглядеть странно, как в Тайланде простите
Захекалася читать• 16 августа 2023
Ответ дляЗалізна пані
Нафиг ей те крышечки на пальцах?
У вас тоже ноххти нарощены?
Нафиг вам то что вы себе делаете? Косметолог там, покраска. И т д
Перша скрипка
• 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Какое-то жлобство на фото.
У ребенка надо воспитывать вкус.
Вы с какими ходите?
У ребенка надо воспитывать вкус.
Вы с какими ходите?
Я сама роблю манікюр і не нарощувала ніколи. Зараз фарбую тільки під настрій, а так взагалі без нічого ходжу)
Ніколи не подобались нарощенні, я за натуральність-за 42 роки волосся не фарбувала ще ні разу(сивини нема), а донька не вмене зовсім.
Скокмоно - стокнуно• 16 августа 2023
Нет не разрешила бы в таком возрасте наращивать ногти. можно обычный маникюр делать в салоне.
Пиу!Пиу!• 16 августа 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Так я не кажу,що ніхто не робить.. Це ж їхні гроші.
Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Буває.
Перегорттььз часом всим тим.
А чого не дозволяєте?
Які у вас аргументи?
Перегорттььз часом всим тим.
А чого не дозволяєте?
Які у вас аргументи?
Перша скрипка
• 16 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
почему раньше не согласились?
Бо це виглядає вульгарно, а ще й на дитячих руках. І потім їх зняти і що? Ще ж гірше нігті будуть
Я б такое не носила, но продаю• 16 августа 2023
Накладні на тіпси дозволила б цілком. Донька в 8 класі, як раз 13-14 років, у 80% дівчат вже гель лак на регулярній основі. Я донці двічі дозволяла накладні тіпси у майстра, але їй не сподобалося по 2,5 години сидіти на манікюрі більше не просить )
сказочное_Бали• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
а сейчас у нее какие ногти? хоть на выставку?
так хоть грызть отучилась бы...
ВундерКИНГ• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я один раз наращивала, да, после снятия ногти ужасные, отращивать несколько месяцев, покрывала бесцветным лаком. Я бы разрешила, это такой себе опыт, снимет, увидит, что с ногтями и больше не захочет.
Перша скрипка
• 16 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Вона не хоче довгі нарощувати, то я фото додала що вона собі клеїть. На фото то накладні нігті, купує в Сінсеї і клеїть
Кружите меня,кружите• 16 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Рано ще.
Згодна, мій майстер не бере дівчат до 15-16 років.
Леді Душка• 16 августа 2023
я б разрешила, моя клеит в 12, но на один день и только для себя.
Но оговорите что это на один раз, фотки онихолизиса можно показать. Если нормальное питание - ничего наращивать не надо, у меня в возрасте 16-20 были такие свои.
Дайте ребенку эмоции, просто оговорите,ч то это только на отпуск. В школу - нет.