Плекаю думи• 16 августа 2023

Вы всегда едите десерт после основных блюд?

Почему мне обязательно хочется заесть, запить чем-то? Конечно лучше сладким.
Анонім-ка• 16 августа 2023
можно сказать, никогда, за редким исключением
Холодная каша• 16 августа 2023
Нет до!!
Хи хи, ну ну• 16 августа 2023
Очень редко. В основном с кофе утром
Из Виа-гры• 16 августа 2023
Никогда, только фрукт какой-то. Но я вообще не сладкоежка.
Йцфыяч• 16 августа 2023
Всегда
Stepa_nida• 16 августа 2023
Причини можуть різними бути, від фізіологічних до психологічних.
Я їм трохи шоколаду після обіду.
Дружная семейка• 16 августа 2023
Да, я не могу без сладкого.
автор Плекаю думи • 16 августа 2023
Ответ дляStepa_nida
Я їм трохи шоколаду після обіду.
Лучше перетерпеть?
Stepa_nida• 16 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Лучше перетерпеть?
Це питання для двогодинної лекції скоріше.
Якщо у вас відсутня проблема зайвої ваги, якщо по здоров´ю нічого не турбує - цукерка після прийому їжі це не проблема.
Але якщо вам хочеться заїсти великою порцією морозива їжу, значить скоріш за все ви недоїдаєте нутрітивно ’плотної’ іжі. Тому що після гарного стейку з маслом та овочами запхнути в себе умовне тістечко реально важко.
Пупуговка• 16 августа 2023
Зависит от настроения. Может месяц лежать шоколадка, пока вспомню о ней, а могу пол кило печенья съесть за 3 дня.
автор Плекаю думи • 16 августа 2023
Ответ дляStepa_nida
Есть лишний вес и здоровье тревожит ((
Stepa_nida• 16 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Есть лишний вес и здоровье тревожит ((
Тоді переглядати харчування. Необхідно визначити, за якої умови вас не тягне на солодке після прийому їжі.
автор Плекаю думи • 16 августа 2023
Какое то послевкусие остаётся после еды, которое хочется убрать чем-то .
Mede• 16 августа 2023
Не завжди. Можу з’їсти десерт навіть замість основної страви
Мюллерная• 16 августа 2023
Завжди хочется заїсти солоденьким, що я і роблю.
Тримбулька• 16 августа 2023
Со сладким есть один нюанс: чем меньше его ешь - тем меньше хочется. Надо перетерпеть месяц.
Не ем сладкого уже много лет и не хочется.
АБВГДейка• 16 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
і в мене так завжди