Kiraq• 16 августа 2023
Девушки мне кажется или вы тоже это видите, посмотрите. Фото. Не проходите мимо.
Девочки ести ли вторая полоска? Тест стелала вечером за день до кд . Пью дюфостон , я так понимаю не отменять?
margaritavoronina1• 16 августа 2023
Ответ дляWitty
А какой марки?
Любопытствую, потому что так у меня было только с хоумтестом, более дорогие никаких полосочек не показывали
Фраутест в зелёной упаковке точно так показывает, и ещё какой то в бежевой-дороже фраутеста но не прям дорогой.
margaritavoronina1• 16 августа 2023
Ответ дляKiraq
Ви була вагітна чи ні?
Нет, подружка была,а я за компанию ради интереса проверяла.
У мене за 1.5 тиждень живіт ниє , груди набухли , вени видно на сосках - вибачте за деталі, і температура тіла 37 . Якби не ці симптоми я б не робила тест , але це мене насторожило , хоча розумію що можливо самонавіювання але ця полосочка не дає спокою . Тому чекаю ранку і перероблю
Не слухайте тут тих хто пише що ви не вагітна) у мене за 3 дні до затримки був такий самий тест, правда там була чутливість 20. Через день зробила вже яскравіша полоска, на перший день коли мали бути місячні вже було добре видно другу. Тому почекайте хоча б до завтра і переробіть тест) мої симптоми всі вказували на вагітність. Температура 37, нив живіт, спина, груди боліли.
КицькаШмицька• 16 августа 2023
В мене така сама бліда була на 4 день затримки
Рівень ХГЛ 289 всього був, того й бліда така.
Тож авторе, Бажаю і вам підтвердження)
Ответ дляМарго-842
Я Вам дуже дякую за те що виділили час написати , дуже підтримали і я так надіюсь і вірю що це вагітність
Женщина_в_лосинах• 16 августа 2023
Хм, у меня никогда не просвечивал так, уверена это именно полоска, видно ее. Просто до задержки тест, завтра послезавтра будет ярче
Женщина_в_лосинах• 16 августа 2023
Ответ дляМарго-842
Вот именно
Viktiriia-ec46• 16 августа 2023
Ответ дляKiraq
Дякую Вам , чесно коли читаєш повідомлення що в когось так було і виявилась вагітність ніби крила виростають і сумніви всі розвіюються
Автор, я за вас вболіваю. Я там бачу...можливо вагітність є. Але скажу вам по собі, сама в очікуванні полосатого тесту. Оці всі ознаки ’вагітності´ у мене є кожного місяця, точніше були ще більші і яскраві ´сисптоми’, бо я дуже чекала цього. Тепер заспокоїлась. ’Симптоми’ є, але набагато слабкіші. Бажаю вам позитивного тесту і нехай мрії здійсняться!
Ответ дляViktiriia-ec46
Ой це так знайомо , тому я і пишучи про свої симптоми написала що це може бути самонавіювання , бо коли чекаєш вагітність вишукуєш ці всі симптоми в себе , цього разу вірю що це не самоновіювання але не можу бути впевненна поки не буде явної затримки і червоненького || тестика
Natali-63db• 16 августа 2023
У меня была такая полоска за 2 дня до КД.
Через 3 дня уже яркая вторая 👌
Viktiriia-ec46• 16 августа 2023
Ответ дляKiraq
Дай бог! Тримаю кулачки!
Ответ дляKiraq
Автор, не зацикливайтесь Вы на тестах и не прислушивайтесь к своему организму. Отпустите ситуацию.
Юлія Сірик• 17 августа 2023
Бачу другу полосочку. В мене також були ледь помітні полосочки на тестах і тоді вагітність була 1-2 тижні. Зараз на 22 тижні.
Ответ дляKiraq
Сьогодні зранку пероробила , знову світла полосочка на тесті . Тест іншої фірми . Сьогодні 1 день очікуваних кд , якшо що перероблю через 1-2 дні ще раз
Якщо у вас завжди чіткий цикл і завтра не буде цих днів, то раджу здати хгч і точно будете знати) в мене на перший день затримки показувало другу бліду полоску тест з чутливістю 10, а здала хгч то уже було 840. Тому якщо прям дуже хочете знати точно то здайте завтра хгч ( доречі здаю в ескулабі мені приходять результати через декілька годин, в 9 здала а в 13 вже є рузультати, бо здавала в сінево то приходили наступного дня).
Ответ дляМарго-842
Так, піду здавати але як полосочка поярчає . Спасибі