Инста_Богиня• 16 августа 2023

Бежевые выделения после вагинального узи ранний срок

Буквально капля на белье бежевого цвета, такой грязно бежевый, после узи
Это может быть нормой?
Женщинас• 16 августа 2023
А зачем вагинально делали узи?
Бежевого цвета и капля вроде ничего страшного, главное, что бы не алая кровь
автор Инста_Богиня • 16 августа 2023
Ответ дляЖенщинас
А зачем вагинально делали узи?
Подтвердить маточную беременность
Nerses• 16 августа 2023
А на УЗИ не было ретрохориальной гематомы? Может сосудик лопнул единичный ...
Шальная коклетка• 16 августа 2023
Ответ дляЖенщинас
А зачем вагинально делали узи?
Ви знаєте не хочуть робити трансабдомінальне УЗД. Не бачуть, не чітко, нема датчика. Мені уздіст дивився прекрасно по животу і бачив усе , навіть більше, ніж що там шарять вагінально по 10 хвилин. Апарат і досвід , мабуть, мають значення. Шкода, що я переїхала в інше місто. Я ходила 9 років тільки до цього спеціаліста. А тепер терплю жесть і треш
aleksaizo• 16 августа 2023
Може бути і після УЗД. Спостерігайте, аби більше не було таких виділень.
Женщинас• 17 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
Мне тоже всегда делали обычное, смотрели через живот.
И только раз в перинатальном полезла узистка с вагинальным шейку смотреть, хотя ее и через живот нормально смотрят
Шальная коклетка• 17 августа 2023
Ответ дляЖенщинас
рукожопи
Каріна-b94e• 21 августа 2023
Мені не робили УЗД, але також з такою проблемою, 8 тиждень, почались якісь виділення, зовсім трохи, безболісні, не відчуваються, звернулась до лікаря, каже що це нормально, щось повʼязане з плацентою. Але краще проконсультуватися зі своїм лікарем, бо все індивідуально