Кринжова баба• 19 августа 2023
Вас рождражает если рядом курит человек?
Янка-угомонись• 19 августа 2023
Ответ дляBonya_A
Курение влияет на карму?)) Это же надо))
Конечно влияет
Он же должен осознавать, что его курение влияет на здоровье других людей, которые этим дымом дышат
Или вы считаете, что этот дым не вредный и не влияет на здоровье?
Ответ дляЯнка-угомонись
Конечно влияет
Про вред здоровью- это не обсуждается
Про карму - простите, мне смешно
Янка-угомонись• 19 августа 2023
Ответ дляBonya_A
Про вред здоровью- это не обсуждается
Про карму - простите, мне смешно
Наносить вред здоровью других - это не нормально, поэтому и пишут о карме
Без Баяна• 19 августа 2023
Это ужасно воняет, раздражает ((
Тоже приходилось говорить. И в окна дым заходит и ничего не сделать ((
Така бойова Я• 19 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
І ці люди ж і на вибори ходять 😅
На городі бузина, а в Києві дядько.
ГонУрова дівка• 19 августа 2023
Поговоріть з ними, але без наїздів. Я палю, але роблю це в дозволених місцях, і стараюсь робити це коли немає поруч людей. Але, оті некурящі яжемамки дістають інколи) були в спа комплексі, і там в куточку єдине місце з великою табличкою «Місце для куріння» а якась жіночка собі там розстелила рушничок і лягла з немовлям. Я пішла курити, і перед ти перепиталась її, чи вона бачить що тут місце для куріння, вона сказала що так, але їй тут зручно, бо тихіше ніж всюди. Ну Ок, я взяла сигарету і прикурила, вона почала скандалити що тут дитина, а я курю😅 ну я їй сказала ваша дитина ви і турбуйтесь. Мабуть, потім про мене ходила розказувала, як про бидло-курця😂😂😂 Я до чого, якщо все в рамках закону, і є альтернатива кудись переміститись, краще це зробити.
Чтооооооооооо?• 19 августа 2023
Почитала и ржу - это же сколько у нас человеконенавистников в обществе. То дети раздражают, то курильщики, то бабушки, то еще кто-то ))) Проблема не в них, а в вас - к психологу/психиатру )))