Відморожена• 20 августа 2023

Хто фарбується самостійно, вдома?

Хочу пофарбувати волосся самостійно. Але мій максимум це було хна чи басма, зараз ні тим, ні іншим фарбуватися не хочу. Хочу спробувати фарбою.
Хто якою фарбою фарбується, щоб закрасити сивину (її поки не багато, але вона є і мені це не дуже подобається). І що потрібно окрім фарби, якісь щіточки, маски, щоб обличчя не вимазати?
Завчасно вдячна за пораду, хто відгукнеться.
Радити йти в салон не потрібно. Дякую
Кайдашева дочка• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Ну якщо для вас це не дорого, то для інших може бути дорого.
До чого ваш коментар взагалі?
Ну тогда сочуствую:((

автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Я выше написала..Крашусь раз в 1,5 месяца .600 грн
Таких цін давно немає або ви в якому селі живете.
міліровка 1000 грн + фарба.
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляДуняша
Я фарбуюсь самостійно вже багато років, брюнетка. Є мисочка і щітка. Беру фарбу безаміачну, лореаль кастінг крем, пробувала і інші, і професійні, але повертаюсь до цієї. Мою сивину зафарбовує добре окрім вісочних частин. Взагалі не бачу якісь складнощів у фарбуванні. Розвів фарбу і мастиш при кореневі зони тонкими прядями крок за кроком.
Дякую..
Сьогодні піду купляти та пробувати фарбуватися.
Жена брата Админа• 20 августа 2023
Фарбую волосся проф сама вдома вже давно. Кремом раніше мазала лоб і вуха, щоб витерти фарбу з них, зараз вже не мажу,бо гарно наношу фарбу. Фарбу беру 8 тон на 3% окислювач, яку Вам потрібно не знаю. Бо довго шукала те, що потрібно мені.
Використовую на плечі накидку, тарілочку, кісточки, перчатки і саму фарбу
Сорока-ворона• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Овчинка выделки не стоит краситься дома.В парихмахерской это сделают быстро и качественно за копейки.Нафига корячиться дома ?
Та вы что 🧐 за копейки это сколько
Голова колгоспу• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Чому ж. Правильно написали. А потім ходять з мочалками на голові. Якщо сивини мало то фарбувати усю голову немає сенсу. Ще й кожні 2-3тижні. Мені колорист мелірує половину голови і затоновує в мій рідний колір. Не відрізняється від нижньої частини нефарбованої голови. Фарбу вона десь замовляє.такої немає в Єві і Просторі. Фарбуюсь 2роки- волосся живе і красиве. Фарбуюсь раз на 5міс.тонуюсь раз на 2 міс. Якби фарбувалась сама що три тижні, вже б мала мочалку на голові.
Просто ви сама вдома не знаєте чим правильно користуватися.
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляБензопирен
Девочки,не злитесь,пожалуйста.Сейчас времена такие,что надо ужаться.Ну еще и можешь оказаться в таком месте,что никаких парикмахерских нет.Со мной так случилось в начале войны.Глухое село.Пришлось научиться.Или ходить седой
Так, у всіх різне становище. Для когось і 5000 грн це не гроші, а хтось місяць на них живе. Тому коментарі є дуже не доречні і образливі.

fialka123• 20 августа 2023
Важно при первой покраске не ошибиться в оттенке. Если он вам не понравится, исправить дома уже не получится. Вернее получится но черти что. Я крашу сама, но у меня темные волосы и я крашу такой краской, чтобы мне волосам придавало только насыщенность цвета. А если вам кординально менять, то лучше не рисковать. Из девайсов у меня только щеточка для покраски, она стоит копейки.
Не боюся осуду• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
А краска у вас дома не убивает ваши волосы?Она какая то особенная?
Выбираю безаммиачную проф. краску на 3% окислителе. В салоне не верят, что такой низкий процент берет мои волосы и мажут в лучшем случае 6%. И то ’гарантии не дают’. Выхожу из салона красавицей после покраски и салонного ухода. Только эффект недолго держитсч. Мою голову и получаю мочалку. Доступно объяснила? Маски для волос, масла дома присутствуют и используются регулярно.
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляfialka123
Я темна, тому колір свій знаю, з підбором не повинно виникнути проблем.
Дякую
Жена брата Админа• 20 августа 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Ооо сестра. У меня пористый кудрявый волос, а они 6% окислитель бахкают и все, мочалка на голове.
Дома 3% использую и счастлива
Не боюся осуду• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну мои по лопатку покрасить стоит 600 грн
А где вы живёте? Моя краска + окислитель 400 грн стоит. Кто за работу 200 грн берет?
Ворожу на каві• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Дуже некрасивий блонд в неї. .з зеленим відтінком. Мені не зашла. Раз в перукаря зробила і все. Лонда проіесійна краще
Фарбуюст 7.0+7.4, мені все одно який там блонд
Запароленое одеяло• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
якраз таки нема сенсу фарбуватися в салоні. Якщо це не блонд. Мене чоловік фарбує, результат такий як і в салоні, а по ціні значно дешевше
Мстящий за Зайца• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
І скільки вам це коштує?
Раз на 5міс 1800 грн це меліровка +тонування
Раз на 2 міс тонування 800грн.
Але тонування тримається довго. 2 міс точно. Через це не видно коренів. А фарбуватися кожні 3 тижні і зіпсувати собі волосся....
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну тогда сочуствую:((
Собі поспівчувайте. Що така доросла, а так і не навчилися поводити себе у суспільстві.
Хвігура мічти• 20 августа 2023
Краска ph
Окислитель, мне нравится 6%
Емкость пластиковая, щеточка, весы кухонные или мерные ложки, накидка парикмахерская, часы
Фиктивная• 20 августа 2023
автор,я крашусь фармавитой,но вам это не поможет - я смешиваю три цвета,по схеме. Непонятно какой у вас цвет волос- вы не написали в старпосте
Не боюся осуду• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Раз на 2 міс тонування 800грн.
Якщо у вас сивини хоч 30 %, то фарбуватися раз на три тижні доведеться

Запароленое одеяло• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
це де? У нас такі ціни були майже 10 років назад. Чи це якась соціальна перукарня?
Хвігура мічти• 20 августа 2023
Кому там в салоне копейки - вы откуда? Днепр, с моей краской озвучивают покраску 800-1300 сейчас
Краска 400
Нихрена себе копейки
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так, у мене не блонд. Забула написати, що я темна, каштанове, майже чорне.
Сердючка• 20 августа 2023
Ответ дляХвігура мічти
Краска ph
Окислитель, мне нравится 6%
А де придбати накидку перукарську ? Глянула на розетці- так майже 400 гривен цвна((( чи вона так і коштує?
Почемучечка• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Вас же ніхто не примушує фарбуватися самостійно, то до чого ваші ’поради’?
Пез Году Неделя• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
І де це такий сервіс?
Сорока-ворона• 20 августа 2023
Вот такую беру. Закрашивает седину. Не надо ни мисок, ни щиток. Есть перчатки, шампунь и бальзам на раз-два
Ноу коммент• 20 августа 2023
Я всегда красилась в салоне. С начала войны переехали в другой город и здесь я не нашла мастера, который бы меня устроил. На 4 я остановилась и стала краситься самостоятельно. Волосы тёмные, длина ниже лопаток, цвет один и тот же много лет, седины немного. Покупаю краску Инебрия и 3% окислитель, крашусь раз в 1.5-2 месяца. Никакой мочалки, как пишут выше, нет. Волосы красивые, здоровые и блестящие.
Купите себе миску для краски, плоскую щётку, расческу. Весы должны быть, конечно. Моя краска, если случайно попала на кожу, хорошо вытираеся ммцелярной водой.
Запароленое одеяло• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
в мене теж темне. З фарб беру матрікс, веллу, фармавіту. І аміачні, і безаміачні. Головне, на фарбі не економить, тоді і результат гарний
Кайдашева дочка• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
міліровка 1000 грн + фарба.
Ну если Южноукраинск село то да:)
Сорока-ворона• 20 августа 2023
Ответ дляБензопирен
Ну нормальные люди эти понимают. То фантазерки пишут про дешевизну. Я прям боюсь спросить чем их красят