КвартираЧья• 20 августа 2023

Лежача свекруха в хаті ходить в горшок. Постійна вонь в хаті.

По большому ходить пару разів в день.
Вже 7 років так лежить.
Хата просмерділась.
Соромлюсь приводити когось в гості, вже ледь терплю таке життя.
Чоловік в мене непоганий, проблема лише в його матері. Часто грішу і сваримось з ним через неї, бо так хочеться пожити, як всі люди в чистій хаті. А роки наші молоді проходять... Так вже все надоїло. Знаю, що багато хто мене осудить, бо всі будемо старі, але нічого з собою поробити не можу, вже за стільки років нерви здають...
Не рахую, а вважаю• 20 августа 2023
Нанять сиделку и съехать
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
А хата чья?
Підмітайло• 20 августа 2023
Удалено администрацией...
автор КвартираЧья • 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
А хата чья?
Хата свекрухи.
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Хата свекрухи.
Разводитесь с мужем и съезжайте на свою.
Дівчина Бобула• 20 августа 2023
І хто біля неї ходить і виносить ті горшки?
ПампушОК• 20 августа 2023
Співчуваю.і їй самій не солодко , я думаю.
Ніхто б не хотів бути обузою
А туалет є в домі ?
автор КвартираЧья • 20 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Або чоловік, або я.
Дівчина Бобула• 20 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Або чоловік, або я.
То ви ще золота невістка, не знаю, я б на таке напевно не згодилась.
ніколи такого не було• 20 августа 2023
Автор, яке у неї захворювання? Чи лікар відвідує її?
В розумовому плані - в неї все в порядку?
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
А что значит стесняетесь пригласить гостей.
Хата свекрови, она больна.
Ей Ваши гости в своем доме не нужны.
Помогалочка• 20 августа 2023
А вам сколько лет?
Мудробаба• 20 августа 2023
Якщо вона доходить до горшка то чого не до туалета?або садити її на коляску інвалідну та довозити
Найняти людину,а чоловіку навідувати часто,Вам-по бажанню лише
Сиренькая• 20 августа 2023
Если убираете,то от чего вонь?
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
И по какому поводу Вы ругаетесь с мужем ?
Бубль Гум)• 20 августа 2023
Важко.Знаю.Пережили..
Цирк на дроті• 20 августа 2023
Можу тільки поспівчувати,автор.Це дуже важкий тягар.
автор КвартираЧья • 20 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Третій інсульт, їй 79 років, в розумовому плані теж не все добре.
Бубль Гум)• 20 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Если убираете,то от чего вонь?
Воно ж смердить поки йде процес...Навіть на унітаз коли ходиш то хто заходить після то смердить йому..
автор КвартираЧья • 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
По поводу матері, що воняє, бо вона однією рукою їсть, суп розливає, він по підлозі і по дорожках, не встигає висихати. Може і какашки розміщати по стільчику, і в ліжку.
Обнемашечка• 20 августа 2023
Биотуалет и спец жидкости для него намного облегчают уход. Если ее можно посадить на туалет, если не подгузник или утка.
Сиренькая• 20 августа 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нанять сиделку и съехать
Сиделка сейчас не дёшево
Обнемашечка• 20 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ну уберите нафиг дорожки. Стелите пеленки, клеенки. Ну семь лет, а у вас ковры лежат и вы жалуетесь, что воняет. Ну конечно будет вонять.
Сиренькая• 20 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Вона ж не винна. Такое може статися у будь якому віці і з будь ким
Баба Йога• 20 августа 2023
Я вас розумію. У мене мама лежала. Але я окремо живу. Дякуючи батьку , уу сен6 була така можливість .
Але ж приходили в годували,і прибирали.
Я вам співчуваю ,це дуже важко
ХвилювАллочка• 20 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А варіанти? Якщо доходи не дають можливість на храпів чи доглядальницю
ХвилювАллочка• 20 августа 2023
Співчуваю вам. Знаю як це важко(
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Человек болен. Что Вы от нее хотите.
И мужу нервы трепети.

Вы хотите, чтобы он ее бросил. Не модете, уходите.

У Вас лично есть чистая несмердючая хата куда переехать ?
Я такая наивная• 20 августа 2023
Купляйте памперси
Баба Йога• 20 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Если убираете,то от чего вонь?
У мене мама померла 2 місяці тому. Тільки от зараз відчутно зміни. Цей запах навіть на шпалерах, здається.мию мию, а здається, що нічого не допомагає