Метелик• 21 августа 2023

Прийшла річ з Zara з запахом

Замовила в Іспанії легенький бомбер, а він приїхав з таааким запахом секонду, що це жак. Просто оброблений тією хімією, ще й у катишках. Я розумію,що річ з розпродажу, але 800 грн за таке шкода, не приємно навіть вдягати. Це тільки мені так щастить?
Печальки.нет• 21 августа 2023
Поверніть

Шиворот Навыворот• 21 августа 2023
а лейба есть ?
Забризкана водою• 21 августа 2023
Прям з сайту зара було замовлення і приїхала вонючка?
Варена цибуля• 21 августа 2023
Я с Польши заказала в Украину . Но вещей было 12 штук, разные. Вонял джинс. Я думаю из-за краски. Там даже доп бумажка была, что он полиняет.
Organic• 21 августа 2023
Якщо це піврічний розпродаж то речі приходять часом жахливі
автор Метелик • 21 августа 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Так, прямо з оф.сайту, замовляю вже не один рік, але прям щоб секондом воняло, таке вперше
Котогосподиня• 21 августа 2023
Мені колись сумка прийшла, нова, з запахом котячих сцяк

Булку Дай• 21 августа 2023
Ответ дляМетелик
І в мене таке було. Сама була у шоці. Но у мене річ приїхала нова з етикетками, без слідів б/у , но запах секонду був сильний.
Цветочница• 21 августа 2023
Ответ дляМетелик
То кто-то приносил и вернул, и запах секонда это такой порошок в Европе ...
Радостина• 21 августа 2023
Ответ дляВарена цибуля
Я в магазині нову колекцію джинси купила з запахом.Після першого прання пройшло.
Флюорография гуся• 21 августа 2023
Темні джинси в них воняють якимось клоповником(. Я в сек не ходжу може це і є запах секу. Ще й ліняють на світле взуття. Але і вартують на сейлі 6-8 евро.. яка вартість така і якість
Радикальная• 22 августа 2023
Я зимой костюм купила в reserved, новый через Польский сайт, пришел новый с бирками, но с запахом секонда!!
Мстящий за Зайца• 24 августа 2023
Ответ дляМетелик
его кто то постирал гелем типа ариэля, или ополоснул в леноре. Все оно воняет секондом так, что глаза слезятся. А потом видимо вернули на сайт. И вуаля, вы получили его вонючим.