Мамзелькіна• 22 августа 2023
Чи є ті, хто розлучився через їжу?
А точніше її приготування.
З чоловіком більше десяти років у шлюбі. Він знає мою позицію щодо куховарства: я це не люблю і завжди намагаюсь зводити до мінімуму. Голубці, вареники, борщі - це все не до мене.
Я можу запекти рибу, зробити салат, гарнір, легкий суп. Щось просте.
Коли є змога - замовляю готову їжу.
А в чоловіка мати, навпаки, все життя простоює на кухні. І він звик, що до куховарства ніякого відношення не має. Все, що він може: посмажити яєчню і то олія летить у всі боки, що потім пів кухні відмивати треба.
Коли я є вдома - він задоволений хоч і простими, але ситними обідами.
Але варто мені піти на весь день по справам… починається ґвалт, що він, бідолашний, весь день сидів голодний.
От вчора ми з дітьми з 12 до 20 були у справах у розʼїздах. Я прийшла, ледве перебираючи ногами. Відрізала шматок кавуна, який сама сходила купила (чоловік не вийшов за весь день до магазину).
І тут я сиджу, ноги гудуть. І чую з кухні: «і це все (маючи на увазі кавун). Ну хоч яєчню мені засмаж». Я засмажила, але дуже хотілось ті яйця розбити йому на голові. Вислухала, що я така-сяка весь день десь бігала (а я возила дітей на заняття та вирішувала деякі побутові питання, тобто, не на відпочинку була), а він увесь день голодний, страдалець.
І ця суперечка у нас все спільне життя: він кричить, що хоче бачити перед собою гору вареників, а коли я ще й відсутня вдома - скандал мало не на весь будинок, так як він і пальцем не поворухне в сторону кухні. Просто сидить і чекає. Він не може відкрити кулінарну книгу та приготувати собі поїсти.
Мені це все так набридло, що не передати словами.
Цікаво, чи хтось розлучався зі схожої причини?
Коли є змога - замовляю готову їжу.
Мейк-ап форева• 22 августа 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Автор, мне Вас не понять. Вы знаете, что муж никогда не готовит, знали что вас не будет и ничего не купили /не приготовили.
Зачем?
Чтобы что?
Он иначе умрет?Как без укола вовремя?
Ну, голодный сидит взрослый человек Сам дурак.
Чтобы что?
Он иначе умрет?Как без укола вовремя?
БальзаковскийВозраст• 22 августа 2023
Ответ длягодовасик
Так если мы хотим сидеть дома, типа, с детьми, до их 18 лет, работая иногда по чуть-чуть, то это ж чем-то нужно мужу компенсировать?
Автора муж вот диваном с пультом компенсирует
Мейк-ап форева• 22 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Папа же инвалид, в кафе не дойдет, денежки потеряет. И жена ему штанишки наверно не оставила и футболку с бетменом грязная
’ потерялась’ футболка просто.Обычно кинул грязную куда попало, а она сама потом чистая в шкаф припрыгала.А тут - нет ее.Бетмен носит сам
Глас_Народа• 22 августа 2023
Ответ дляviter33
Ну, якщо простіше скандалити, а не показати раз-другий, коли кидати вареники/пельмені в воду і коли їх витягати - то можна стати в позу і скандалити. Кожному своє.
П.С. жінка теж може поремонтувати кран чи зимові колеса поміняти - все в інтернеті є.
Жiнка знає куди подзвонити щоб зробили.
Кошка Мурка• 22 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Так вы пишите, что проблема только в авторе, про мужика вы не писали, что он виноват. Ну как бог может быт не прав?
Так проблема тільки в авторі. Це її чоловік і тільки вона знає до нього підхід. Якщо не виходить, шукає іншого, а не народжує бігом дітей. У мене мама така ж як автор, вже багато років баталії за суп враці. Не хочеш вставати, не вставай і не вари. Ага, так знаєш, що він мені зробить. Ну от уже дофіга років цікаво, що ж він їй таке зробить, хоч би раз спробувала не зварити той суп. Ось так і в автора, якщо б вона вважала себе правою, то цієї теми не було б і вона б не лаялась з чоловіком і не виправдовувалась. А так маємо, що маємо. Автора все влаштовує насправді, це сімейні рольові ігри))
Чебураха з перцем• 22 августа 2023
Аатор троляка, вбросила овна на вентилятор и 9 страниц ни одного комента. Главное заголовок громкий.
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ну так вы - типичная бытовая жена. Домработница - кухарка. Даже мысли нет, что эти вещи не связаны никак. Готовит тот, кто НЕ ЗАНЯТ, а не кто больше зарабатывает. Это и есть Семья. И если вы в декрете и целый день решали вопросы, устали, а он сидел на диване, то готовит он. И не важно кто из вас зарабатывает деньги. Если вы из декрета выйдете и работать пойдете, муж кулинарную книгу сразу купить и пойдет кастрюли мыть? Нет конечно.
Кулинарную книгу? Вы с автором из какого века ?
Кошка Мурка• 22 августа 2023
Ответ дляviter33
З якого це переляку я буду колеса міняти, якщо в мене є чоловік поряд і показувати мені, як це робити не треба))
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В чем???? Она в семье не хочет обслуживать в одностороннем порядне ребенка свекрови. И в этом ее лицемерие??
Ей не нужен ещё один ребенок, ей нужен партнёр и Муж, опора и равноценный родитель их детям. А не этот жукажоп.
Ей нужна всего лишь кухарка!
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Угу, типа месяц женаты....
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
21 век на дворе
Вам бы в какую то банановую республику жить, лет 100 назад. Мусульманские страны рассмотрите, там женщина мужу рабыня, ни одеться, ни из дому выйти, с утра до вечера уборка-готовка. А он деньги зарабатывает. Вам подойдёт такой формат.
А украинки хотят мужа, как в мусульманской стране, а жить, как работающая европейка, ага
Кошка Мурка• 22 августа 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
От блин и чего я не глянула, распинаюсь тут)) А автор наверное уже голубцы крутит с утра
Просериарила молодость• 22 августа 2023
2 розлучення через це... але самотність теж зло... але в мене не довго стосунки були, а ви так довго разом... навіть не знаю
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Надеюсь среди ваших детей нет мальчика. А то жена его вернёт через пару лет точно с таким подходом. Современную девушку, бытовую рабыню найти сейчас очень не просто, которая бы подошла ему.
Проще простого! Что девушка может предложить мужчине? Секс? Так он у всех есть, а у большинства никакущий! Вот, и обслуживайте!
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Мммм, может бытовой дебил сам об этом позаботится, если ест как не в себя?
Чего жена долдна держать в голове его еду, люди вы чего?Там взрослый человек.
А забота о семье где?
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Не знаю как она там жила, но судя по ответам некоторых женщин, то до мужа надо относится как до еще одного ребенка или недоразвитого человека
Если женщина хочет, чтобы семья жила по её правилам, то - ДА
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А кто заставляет? Автор как раз сама работает
Ни слова про это нет!
Ответ дляКошка Мурка
Я не оцінюватиму стосунки в кожній сім’ї, але для мене дивно, якщо ’проінструктувати’ по підготовці пельменів/вареників важче, ніж щоразу вислуховувати претензії: ’де їжа, я голодний’
І так, я вважаю, що нема чоловічих/жіночих обов’язків (крім народження дітей))), як чоловік може прекрасно варити їсти, прибирати, так і жінка може сама зробити (чи замовити у спеціалістів) всю ’чоловічу’ роботу.
Хіба що на час вагітності і поки дитина мала є відмінність.
Заробляти гроші - взагалі не залежить від статі.
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
А сина навчили себе обслуговувати? Мій ще нежонатий, але сам куховарить, ще й сестра до нього бігає їсти, бо смачно, а він не проти, може і мені з чоловіком передати, живе окремо.
Мой дома все делал: готовил посуду мыл, пол, сантехнику, стирку ставил и вешал. Так нет же, с девушкой съехались, и она бросилась демонстрировать, какая она хозяюшка
.
Ума Палата• 22 августа 2023
Ответ дляБойова
Не хотіла б я такої невістки страдаліци.
То навчить сина собі хоч яєшню посмажити або картоплю, чи бутерброд зробити. Купіть карту магазинів та готової їжі.
Зубная фея• 22 августа 2023
В мене знайомі розлучилися, через те, що дружина стала веганкою і проводила ретріти, а чоловік лишився на звичайному харчуванні.
Але там не саме їжа була проблемою, а духовна направленість - вона вся така ОМ, а він приземлений.
Авторко, а може у вас теж є приховані взаємні претензії, а їжа - це тільки привід для конфлікту?
В мене чоловік ніколи мене не напружує, хоча я їм в рази менше і овочі-салати- каші. Ніколи не змушує готувати, інколи просить допомогти, коли поспішає або якщо плануємо особливу страву типу спагетті болоньєзе.
Коли є любов, є і повага до того, хто поряд.
Кошка Мурка• 22 августа 2023
Ответ дляviter33
Згодна з вами. В нашій сімʼї є розмежування на чоловічу і жіночу роботу, але це нас обох влаштовує. Тому я і не буду міняти колеса. На рахунок пельменів, розказати як їх варити, то можна, але чи хоче інша сторона це слухати?
Ума Палата• 22 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
Кто сказал? Как договорятся, тот и отвечает. А когда нет ответственного, то так и получается, то густо, то пусто. Он подумал, что она приготовит, она что он, в итоге дети ложатся спать голодные под скандал о еде
Чекати на дружину, сидіти голодним і пальцем не поворухнути бо це не чоловіча справа?
Ну то хай сидить голодним.
Якщо дружина захворіє чи у відрядження поїде, то помре з голоду.
Ну то хай сидить голодним.
Ответ дляКошка Мурка
В старпості автора не було вказано, що вона інструктувала.
І вказуються страви (які вона варить), які вимагають явно більше часу , вмінь і зусиль, ніж ’зварити вареники’.
Тому і запропонував.
Розподіл обов’язків - прекрасно, якщо обох це влаштовує.
Але людина незалежно від статі може робити все (і чоловічу і жіночу роботу). Виняток - вагітність та коли дитина мала.
Тому і запропонував.
Кошка Мурка• 22 августа 2023
Ответ длягодовасик
.
И что здесь плохого? У меня брат тоже жил сам и сам все делал. Сейчас живет с девушкой и оказывается она любит убирать и делает это не раз в неделю, а каждый день не прекращая)) А еще она варит суп без картошки. Ему это конечно не нравится, но ест, это все-же лучше, чем самому готовить))
Ума Палата• 22 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Але ж дітям ви щось готуєте? Забийте морозилку напівфабрикатами, тією ж Гальою, вже вареники чоловік ваш зварить?
З магазина можно доставку замовити, щоб була завжди в холодильнику ковбаса, сир, масло, хліб, якісь печеньки і цукерки. Я взагалі не бачу проблеми, але в мене чоловік самостійний, наготує і собі і мені з дитиною
Якщо чоловіку проблемно посмажити/зварити яйця, ви думаєте, що він буде готувати навіть напівфабикати? Буде чекати і скаржитись, як той кіт на своїх яйцях.
Срочнокпсихологу• 22 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
Без понятия . А дети?
Если автор с мужем ещё взрослые люди, то кто ответственен за питание детей? Это уже вопрос на уровне закона.
Вполне возможно, что дети с мамой поели уже вне дома, если были по делам.
Нужно ставить вопрос по деловому. Каждый день договариваться, что и как сегодня с едой. Покупать полуфабрикаты, пусть учится сам себе покупных вареников наварить. Можно готовое покупать ему. Или сам пусть.
годовасик• 22 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
А детям кто готовит?
Триндю-бриндю• 22 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Зачем?
Чтобы что?
Он иначе умрет?Как без укола вовремя?
Чтобы что?
Он иначе умрет?Как без укола вовремя?
Автор 10 лет замужем. И знает все недостатки мужа. И почему-то только вчера проснулась. Да, он не приготовит и она это знала.
Вмію заміряти найкраще• 22 августа 2023
Ответ длягодовасик
Действительно, в современном обществе женщина мужчине может предложить только две вещи : секс и услуги домработницы. Ни на что больше они не годятся. А мужчина - должен попу уметь подтирать и то не обязательно и очередь стоять будет