ДлинноНожка• 22 августа 2023

Використання касового

Можливо хтось знає, чи обов´язково використовувати касовий апарат в селищі на 2 групі оподаткування, без підакцизних товарів. Податківці всі говорять по різному. Дякую за відповіді
Замрійлива• 22 августа 2023
З 1.10 так.
Ку ка ку ка ку• 22 августа 2023
ФОПи 2-4 груп на єдиній системі оподаткування, які торгують вроздріб на території сіл, також можуть не використовувати РРО. Однак вони зобов´язані вести розрахункові книжки. Якщо сума річних доходів підприємців у сільській місцевості в одному пункті торгівлі перевищує 167 мінімальних зарплат, а станом на 1 січня 2023 року — це 1 118 900 грн, то вони також повинні використовувати РРО.

Інші умови та виключення, які все ж зобов´язують підприємців в сільській місцевості мати касовий апарат:
торгівля в одному об´єкті з продавцями підакцизних товарів (тютюнові вироби, алкоголь);
ФОПи торгують через інтернет або дистанційно;
сільрада або рада ОТГ ухвалила рішення про обов´язкове використання РРО на території села.
автор ДлинноНожка • 22 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
З 1.10 так.
зашибісь, вже навіть в селах та селищах буде рро, дякую
Плету интриги• 22 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
так(( бо розрахункові квитанції - то пекло. Не обов´язково з 1 жовтня тільки в зоні бойових дій, там є якісь виключення по областях