Млинець Мій• 22 августа 2023

Син захотів боксери

Сину 15 років, весь час носив труси сліпи такі трикутні, а тепер захотів боксери, хоча мені кращі сліпи. Дівчата, як вам, вашим синам боксери?
Результат:
вже голосів: 101
99 (98.02%) Хороші
2 (1.98%) Ні
Завтра не пью• 22 августа 2023
Вам лучше? А ему может трёт. Из хороших боксёров ничего не выпадает. Сын с детства носит боксёры H&M, очень удобные.
Біле пальто• 22 августа 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
У вас точно проблемы со свекрухой.😂
Или с мужчиной😂
З чого раптом такі висновки? По собі судите?
Ms. Похвала• 22 августа 2023
Моему 3 года, носит боксеры с 2-х лет. Считаете, что сильно озабоченный
Біле пальто• 22 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Мені виглядають краще, та й все тримають як потрібно
Ви там щупали, як вони тримають, чи що?
Мавка• 22 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Тобто, як потрібно?
сама себе прекрасная• 22 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
А для чого там щось тримати?
Простецкая• 22 августа 2023
Сину після підгузок одразу купила боксери.
Мию чакри щоденно• 22 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Это капец, товарищи...
Покращена• 22 августа 2023
Чоловік тільки такі і носить. Красота
Одяг та сумки• 22 августа 2023
так купіть у чому проблема. а собі купіть сліпи - трикутні.
Гага Газу• 22 августа 2023
Ответ дляОбнимашкина
Мой сын(10лет) и муж (38) носят только боксеры. Все довольны
Мої три мужики носять боксери.
45, 12, 9 років.
Кажуть, що у сліпах штани труть їм.
В танке• 22 августа 2023
Ответ дляНі за холодну воду
А як потрібно? Що ви- жінка можете про це знати?
Доречі так, в мене й чоловік, й син носять боксери. Син років в 10-12 мені здається перейшов на боксери. Був час, коли чоловік влітку носив сліпи, а як холодало, то переходив на боксери. Але я якось ніколи в це не вникала. Що їм зручно, те й носять 🤷‍♀️
КрестьянинДиор• 22 августа 2023
Мне из мужских трусов больше всего нравятся боксеры
КрестьянинДиор• 22 августа 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Що таке сліпи? Як у Гомера?
Да
Анонимба• 22 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Божечки... Мамо краще сина знає,як там що ті труси тримають...
Дама_с_караваем• 22 августа 2023
Я не представляю, что должно быть в голове у мамки сына-подростка, чтобы из-за простой просьбы купить удобные трусы для сына, она побежала создавать тему и спрашивать совета
Мрію про пончик• 22 августа 2023
Була на вихідних в хумані і там бабка дорослому синові намагалась підібрати майки у жіночому відділі сину років 35-40, видно що не зовсім здоровий, ходить за нею як хвостик і ця стара дурепа вперто пропонує йому жіночі маєчки, він каже я не хочу, бо типу це не чоловіче, а аона типу яка різниця зараз всі однакове носять, мне нравиться, закінчилось тим що він майже кричав що якщо тобі подобається то бери собі і вони пішли. Треш повний
Дайте подумать• 22 августа 2023
Ответ дляПотішаюся
обоже які сліпи
мій років з шести носить боксери
врни ж зручніші в сто разів
Індивідуально. Мій син відмовляється від боксерів категорично, хоча купляла купу різних. Але йому до авторового ще далеко, може змінить думку.
Файна цьоця• 22 августа 2023
Ответ дляМавка
Тобто, як потрібно?
МАМО знає краще як шо має у 15 лет у сина в труселях держаться. Проверіла небось
Твоя космішна• 22 августа 2023
питання дичина, як на мене, мій сто років вже у боксерах, як тільки сказав, що хоче тільки такі, то я інші й не купляла, наразі йому 15, у боксерах мабуть з 10 років ходить
Борець за гаманець• 22 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ні
Жаль(
Свекруня• 22 августа 2023
А я декілька разів купувала чоловіку боксери - не носить. Не подобаються що на ногах задираються і давлять. Купую йому сліпи але з широкими боками, їх ще той квест знайти
Чеширская кошечка• 22 августа 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Автор, вашему сыну 15 лет. Он правда не имеет права выбрать трусы?
може у автора ’ми носимо’?
Клевотница• 22 августа 2023
Ответ дляМрію про пончик
Ну, якщо він немає грошей і у такому віці тиняється за мамою, щоб вона йому щось купила… я б напевно теж психанула і пішла в жіночий відділ вибрати своїй «красуні» одяг. Дорослий мужик, хай сам за себе дбає
Попа как у Кардашьян• 22 августа 2023
Автор, это ж ваша тема с велюровым спортивным костюмом для сына?
Купите ему хоть трусы которые он сам выбрал...
Напланетянка• 22 августа 2023
У меня муж и сын носят только боксеры и только одной марки , сыну 14)
палка-копалка• 22 августа 2023
Ответ дляКлевотница
’видно що не дуже здоровий’Вам ні про що не сказало? Є багато людей,які реально з психічними відхиленнями. Просто ступінь і важкість захворювання у кожного своя.Там сам за себе не подбаєш. Мені таких людей лише шкода,навіть не виникає думки про’дорослий мужик’
ЛеньГуглить_правда• 22 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Є, але цікаво тут почути чи реально боксери кращі
А як ні, то не купите сину?
автор Млинець Мій • 22 августа 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Що таке сліпи? Як у Гомера?
Типу такі
Істеріомама• 22 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
реально. купите ему. или дайте денег.