Айпишница• 23 августа 2023
Гроші, скільки вам треба в даний момент?
Якби зустріли якогось мільйонера і він був не проти вам допомогти фінансово, в межах розумного, скільки ви б попросили і на що витратили б?
Мені треба 5к ₴ на машину, щоб бути мобільною.
Все будет, но потом• 23 августа 2023
Мені потрібен якраз приблизно міліон, це в межах розумного. Зараз реально думаю як краще поступити з цими всіма покупками які я планую
Ms. Доброта• 23 августа 2023
Треба багато звісно, але поки вірю в себе та свою сім’ю, то просити не буду)
Володарка мрій• 23 августа 2023
Ну квартира в Києві , в новобудові з ремонтом, 150 к потрібно
Машина за 5 не вийде, хоча б за 10
Ну і так що було тис 50 подушка
То 200тис в самий раз
Машина за 5 не вийде, хоча б за 10
Ну і так що було тис 50 подушка
То 200тис в самий раз
АяВсёЗнаю• 23 августа 2023
Нічого б не просила.
Маю гордість і бажання заробити на свої хотєлки сама. Ну, або чоловік)
Можу брикнути• 23 августа 2023
Чтоб родителям детей с диагнозом СМА не приходилось искать 2 ляма на 1 укол который спасает ребенка и дает ему шанс на полноценную жизнь
Диви яка я пава!• 23 августа 2023
Ответ дляХачапууури
Мне надо 150000 у.е.сейчас и ежемесячно 10000 у.е
Разорите миллионера с такими запросами)
В шоколаде• 23 августа 2023
Тисяч з 15-17 зелененьких мені вистачило би ,аби докласти до власних та відкрити магазин
Святатабожа• 23 августа 2023
Біля 10000 грн, щоб погасити кредитки, кошти з яких витрачаю на їжу. Бо виплати ВПО йдуть за оренду, хоча і за оренду часто не можу платити.
Але ніколи ні в кого нічого не попрошу.
Светка-пипетка• 23 августа 2023
Два миллиона доллара. Куплю дом, новую одежду, обувь, решу медицинские проблемы, открою свой бизнес, остальное на путешествия)
Мольфарочка• 23 августа 2023
Ответ дляАйпишница
Ну чого зразу рукалице, помріяти можна
Люди просто знайшли Новий смайлик і тепер ліплять його куди не попадя. Я іноді переживаю, щоб не прибилися. Бо так часто стукають ним
Отжигающая• 23 августа 2023
на все що треба я собі сама зароблю.
P.S. Я думаю, Ви мали на увазі долари, а вставили значок гривні. Обережніше думки матеріалізуються)
Вам телефонограмма• 23 августа 2023
Если миллионера, то мне нада дом в Мексике и 10к уе/месяц, было бы неплохо…..
Кава з адреналіном• 23 августа 2023
Че то мало вам надо. Я б хотела свой дом и тоже машину , хотя бы за 20 баксов.
ПАЦАНКА О• 23 августа 2023
250 тысяч долларов
Купила бы квартиру и ремонт, машину и вложила бы во внешность ( косметолог и одежда).
из желе я• 23 августа 2023
Так интересно ответы читать! Какие разные у людей запросы. По теме - я бы нисколько не просила. Бесплатный сыр и все такое) Лучше самой накопить или пересмотреть желания. Дурные деньги счастья не приносят.
Губи з філером• 23 августа 2023
Щоб вистачало лише на користь, а не на що попало, сьогодні купила, а вже завтра викинула, бо надоїло. Гроші потрібні щоб витрачати їх розумно.
Скільки саме? - Ну десь 30 000 грн. на місяць цілком досить.
Одяг та сумки• 23 августа 2023
мені 50 -70 тис уе щоб відкрити бізнес з робочими місцями. Сама не наважуюся- боюся прогоріти зараз не час( треба підтримка 3 роки. Дрібниці непотрібні
Первая ласточка инфляции• 23 августа 2023
5000 евро в месяц в течение следующих 60 лет меня бы устроили