Айпишница• 23 августа 2023

Гроші, скільки вам треба в даний момент?

Якби зустріли якогось мільйонера і він був не проти вам допомогти фінансово, в межах розумного, скільки ви б попросили і на що витратили б?
Мені треба 5к ₴ на машину, щоб бути мобільною.
автор Айпишница • 23 августа 2023
Ну чого зразу рукалице, помріяти можна

Все будет, но потом• 23 августа 2023
Мені потрібен якраз приблизно міліон, це в межах розумного. Зараз реально думаю як краще поступити з цими всіма покупками які я планую
Ms. Доброта• 23 августа 2023
Треба багато звісно, але поки вірю в себе та свою сім’ю, то просити не буду)
Хачапууури• 23 августа 2023
Мне надо 150000 у.е.сейчас и ежемесячно 10000 у.е
Володарка мрій• 23 августа 2023
Ну квартира в Києві , в новобудові з ремонтом, 150 к потрібно
Машина за 5 не вийде, хоча б за 10
Ну і так що було тис 50 подушка
То 200тис в самий раз
Фоточки нема• 23 августа 2023
Ответ дляАйпишница
Ну чого зразу рукалице, помріяти можна
250тыс$
Просто красавица• 23 августа 2023
Все є.

Чу Ча• 23 августа 2023
Машина, дім і навчання. Тис 400 десь.
АяВсёЗнаю• 23 августа 2023
Нічого б не просила.
Маю гордість і бажання заробити на свої хотєлки сама. Ну, або чоловік)
Бідося• 23 августа 2023
У меня мой муж, у которого я беру на все что мне нужно 😂
Можу брикнути• 23 августа 2023
Чтоб родителям детей с диагнозом СМА не приходилось искать 2 ляма на 1 укол который спасает ребенка и дает ему шанс на полноценную жизнь
ХтоЯкщоНеЯ• 23 августа 2023
$550 k
Диви яка я пава!• 23 августа 2023
Ответ дляХачапууури
Разорите миллионера с такими запросами)
В шоколаде• 23 августа 2023
Тисяч з 15-17 зелененьких мені вистачило би ,аби докласти до власних та відкрити магазин
Святатабожа• 23 августа 2023
Біля 10000 грн, щоб погасити кредитки, кошти з яких витрачаю на їжу. Бо виплати ВПО йдуть за оренду, хоча і за оренду часто не можу платити.
Але ніколи ні в кого нічого не попрошу.
Светка-пипетка• 23 августа 2023
Два миллиона доллара. Куплю дом, новую одежду, обувь, решу медицинские проблемы, открою свой бизнес, остальное на путешествия)
Шкварочка• 23 августа 2023
Мне надо 10к$ в месяц. Я скромная.
Мамин тріль• 23 августа 2023
Кілька млн доларів цілком вистачить
Мольфарочка• 23 августа 2023
Ответ дляАйпишница
Ну чого зразу рукалице, помріяти можна
Люди просто знайшли Новий смайлик і тепер ліплять його куди не попадя. Я іноді переживаю, щоб не прибилися. Бо так часто стукають ним

Отжигающая• 23 августа 2023
на все що треба я собі сама зароблю.

P.S. Я думаю, Ви мали на увазі долари, а вставили значок гривні. Обережніше думки матеріалізуються)
Свій варік• 23 августа 2023
1тис$ на дорогу, 500$ на подарунки для рідних.
Вам телефонограмма• 23 августа 2023
Если миллионера, то мне нада дом в Мексике и 10к уе/месяц, было бы неплохо…..
Мольфарочка• 23 августа 2023
10к євро. Закрити певні питання і переїзд.. з іншим сама справлюся
Тётушка Лошадь• 23 августа 2023
1 млн € и я буду счастлива.
Кава з адреналіном• 23 августа 2023
Че то мало вам надо. Я б хотела свой дом и тоже машину , хотя бы за 20 баксов.
ПАЦАНКА О• 23 августа 2023
250 тысяч долларов
Купила бы квартиру и ремонт, машину и вложила бы во внешность ( косметолог и одежда).
из желе я• 23 августа 2023
Так интересно ответы читать! Какие разные у людей запросы. По теме - я бы нисколько не просила. Бесплатный сыр и все такое) Лучше самой накопить или пересмотреть желания. Дурные деньги счастья не приносят.
Губи з філером• 23 августа 2023
Щоб вистачало лише на користь, а не на що попало, сьогодні купила, а вже завтра викинула, бо надоїло. Гроші потрібні щоб витрачати їх розумно.
Скільки саме? - Ну десь 30 000 грн. на місяць цілком досить.
Одяг та сумки• 23 августа 2023
мені 50 -70 тис уе щоб відкрити бізнес з робочими місцями. Сама не наважуюся- боюся прогоріти зараз не час( треба підтримка 3 роки. Дрібниці непотрібні
Первая ласточка инфляции• 23 августа 2023
5000 евро в месяц в течение следующих 60 лет меня бы устроили