Та легко!• Изменено 23 августа 2023
Не знаю чи погоджуватись на такий графік, думаю , що не витримаю.
На роботі пропонують взяти переробіток, за бажанням, тобто це кожного дня працювати по 14 год без вихідних, зп буде 32 тис. грн...
Та легко!
• 23 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ну его нафик
Думала погодитись заради екстриму , але думаю, що довго не протягну
Дело было давно• 23 августа 2023
Ну потім зляжете і половину цих коштів викинете на лікування, не дай Бог.
Якби по 10 годин, то ще ок…
Мизимец• 23 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Смотря как долго, как сильно вам нужны деньги, есть ли семья/дети...
хутряна володарка• 23 августа 2023
Автор , из опыта , хватило на полгода , ты просто робот … спишь и работаешь и все (
Та легко!
• 23 августа 2023
Ответ дляПухнасті штани
А що робить потрібно?
Працювати за касою, приймати товар, оформляти зал, звичайна робота
Та легко!
• 23 августа 2023
Ответ дляВсміхайлик
Сейчас какой у вас график работы и зп?
Зараз 2/2 по 12 годин, зп близько 15
хутряна володарка• 23 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Продавцем
Сколько времени занимает дорога домой?
Та легко!
• 23 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Сколько времени занимает дорога домой?
Годину
хутряна володарка• 23 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Годину
Т.е грубо говоря 14+2,5 часа
Спать когда?
Виктория 2013• 23 августа 2023
Дороже будет потом лечиться!
Переутомление, недосып , стресс и всякая другая прелесть...
Пухнасті штани• 23 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Автор- ні, це дуже важко, ще й без вихідних. Це якби конс´єрж,то ще пів біди.
Та легко!
• 23 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Т.е грубо говоря 14+2,5 часа
Спать когда?
До 10 вечора працювати, в 11, 11:30 вечора вдома, в 12 сон, підйом о 6 30
хутряна володарка• 23 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Автор , ещё раз , это очень тяжело
А душ принять ? А покушать ?
Потужна махіна• 23 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Ну на долго вас не хватит. Даже 7/7 с таким графиком не очень. А вы собираетесь марафон устроить на выживание
Та легко!
• 23 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Думаю чи змінити роботу, кар´єрний розвиток є, просто знаєте, є якась тривога. Тут я звикла, а змінити роботу це такий стрес, не факт, що там я приживусь
хутряна володарка• 23 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Поищите работу на свои 2 выходных
По графику 2/2 но не по 14 часов
Всех в сад• 23 августа 2023
Каждый день работаю по 12-14 часов, но ни одна падлюка не платит переработку...
Та легко!
• 23 августа 2023
Ответ дляВсех в сад
А яка зарплата і ким працюєте?