Бешене сарі• 24 августа 2023
Дети ленивые бытовые инвалиды
Знаю, что только моя вина.
Была в декрете долго, быстрее и проще было сделать самой+бабушка с ними сюсюкалась с аргументом "я же бабушка, пусть родители воспитывают, а я баловать буду". Папа вообще от жизни детей устранился.
Теперь бабушки уже нет. А сама я не вывожу.
Каждому подай, принеси.
Совсем ничего нельзя сделать?
Каждому подай, принеси.
Совсем ничего нельзя сделать?
Танцепесенная• 24 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
То хто вам винуватий? Перед тим як йти на роботу давайте завдання - білизну зняти чи розвісити, посудомийку розгрузити. Не зроблять - не даєте планшет чи чим ви там мотивуєте.
Побють пару тарілок - то не біда. Потрохи делегуйте обовязи, знімайте з себе бліни.
Пару раз зроблять і переросте в їх обовязки.
Це просто Ви не зтикалися з тим, коли робоять так, що поакати хочеться, і доводиться пеперобляти з більщими зусиллями. Коли прання не рощвішується, а накидується, що якщо не порравиш, то висохне й праска не справиться. Коли в посудомийку закинуть три тарілки плашмя, що для іншого посуду місця немає, коли вариться суп - а потім тобі доводиться годину прибирати кухню, бо вона прибрана, і дитя не знає, чого до неі доколупуються, Коли з собакою погуляли, і через 10 хвилин собака робить калюжу. Тоді береться ганчірка, кидається замість відра у чисту раковину і возиься не віджата по підоозі. Коротше, це мистецтво зробити так, зоб тебе ще довго не просили і Вам, схоже, ще не пощастило з цим зіткнутися.
Майор Медуза• 24 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
навпаки погано - харучвання уривками
Ну если уж на то пошло - колбасу сложно питанием назвать, если один приём пропустят ничего страшного не случится, а потом глядишь и научатся. А вообще жесть конечно так жить, сынок копия папы:(
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляТанцепесенная
ну ок:
1. буде дитина ходити в одежі, яка візуцально така, що її з дупи витягнули
2. посудомийка кілька разів поколошматить не набір посуду, а 3 криворуко вставлені тарілки
3. хай будуть розводи з води на підлозі - когось інфаркт від виду того здолає?
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
імхо - вся проблема в авторі
вона їм дупу всім підтирає, але нічого міняти не хоче - бо ’воно ж вижжати буде’
Майор Медуза• 24 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
імхо - вся проблема в авторі
Конечно.
Мнеработатьнада
Комнатаадна
А советчицы чем могут помочь? Тут же только два варианта - пожинать или исправлять. Тане не подходит ни один, все советы всегда плохие. И вообще никто не понимает что жизнь = боль.
Мнеработатьнада
Комнатаадна
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Конечно.
Мнеработатьнада
Комнатаадна
Мнеработатьнада
Комнатаадна
Просто є ж елементарні шляхи, котрими МОЖНА СПРОБУВАТИ крокувати.. Чого Автор не хоче?
Бешене сарі
• 24 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ну, давайте на примере.
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Ну, давайте на примере.
1. Чоловік лежить на дивані, задравши ноги вгору і смачно пукає під нос дітям (вийти в туалет пукнути не може - бо він важко наїшачився на робот)і.... Поковирявши пальцем в носі і з*ївши козявку, він трубно волає: ’Мать, жрать неси!’....
Ваші дії? Елементарна логіка підказує, що якщо він Вам ніколи не несе їжу в ліжко (та навіть просто не приготує) - то хай складає свої яйця до купи і, продовжуючи псувати повітря пуками, з матами йде до плити.
Бо Ви - не рабиня йому...
2. Дитина, глянувши на папку, вип*ячує свого живота і кричить: ’Ма-аааа-МААААААА, хочу кушать’. Ви в цей час зайняті роботою та/або так нахєрячились, що хочете лягти і вмерти...
Чому не скзаати: ’Синочок - там хлубчик і ковбаска - зроби бутрик собі сам?’
А потім, почувши його вий ’нЄ умЄюююююю, нє хААААчюююю’ додати: ’Синочка, боїшся ножика - то відгрези той хлуб зубками.... або закрий рота і сиди мовчки, бо то елем енат=рні дії’
Бо Ви - не рабиня йому...
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Ну, давайте на примере.
а якщо коротко, то приклади прості:
1. Чоловік приносить продукти (супермаркети у нас є цілодобові)
2. Син робить бутерброд (бо Слава богу 2 руки у нього є і інтелект присутній)
3. Дочка і син застеляють ліжко
Бешене сарі
• 24 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Бо Ви - не рабиня йому...
Вы, конечно, с юмором написали.
Но на деле никто меня не заставляет и не приказывает нести.
Я же понимаю, что дети хотят есть.
Если я их на покормлю в 18-19, то потом во сколько? Ночью?
Многие вещи у нас не как у обычных людей.
Например, все едят в разное время. И никто никого не ждёт.
Муж может и после 21 ч поесть, на него пофиг. А детям ещё жить и жить, здоровье беречь надо
Я же понимаю, что дети хотят есть.
ПодругаМужа• 24 августа 2023
Ну, мене ніколи не змушували нічого робити по дому в дитинстві.
Але це не завадило мені й почати прибирати, й готувати після того, як вийшла заміж та народження дитини. Чим, звичайно ж, скористався чоловік (слава богу вже колишній))) ось це дебільне ’треба було попросити, а так, без прохання жінки та вказівки, я ж в упір не бачу, що треба зробити’. Хоча його і його брата, якраз з дитинства привчали допомагати, щось там постійно робити вдома, прибирати у своїй кімнаті, робити ремонти, працбвати на городі у селі ітп.
Та й звикнула працювати постійно (коли на себе то й безвихідних) і сподіватися тільки на себе. Зараз я кінчений трудоголік й навпаки намагаюся розвивати у собі деграданство – це якраз складніше. Бо й собі життя постійно ускладнюєш й колегам не дуже подобається, коли хтось прагне занадто багато і багатозадачно працювати.))
Я знаю величезну кількість засранок та дармоїдів, яких у дитинстві змушували активно допомагати батькам постійно у домашніх справах. Так що таке. Як життя складеться у майбутньому в дитини так й буде. Батькам головне вчасно відпустити дітей у доросле життя. І там життя вже саме всьому навчить.
Бешене сарі
• 24 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
а якщо коротко, то приклади прості:
3. Дочка і син застеляють ліжко
Тема не о муже. Мой не принесет.
Недавно была ситуация. Он выходной. Я работаю. Провалялся весь день и ничего не купил.
Я бы заказала доставку, но были в тот день с банком проблемы, онлайн платежи не работали.
На следующий день заказала на определенное время, пока я могла принять заказ. Началась тревога, окно доставки съехало, мне привезли продукты, когда мне уже некогда было с них что-то готовить. Все закинулось в морозилку просто
Доктор Варвар• 24 августа 2023
Я однажды подвернула ногу и дочка за месяц моего гипса стала самостоятельной
Доктор Варвар• 24 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Тема не о муже. Мой не принесет.
Нет продуктов - нет готовки. Вам же проще. Шо то вы там загоняетесь сильно
Доктор Варвар• 24 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Мой налет сам, но специально сделает это так чтобы что-то уронить, разлить, разбить, с экспрессией.
Ну так ему и убирать))
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Вы, конечно, с юмором написали.
Я же понимаю, что дети хотят есть.
нашо Ви чоловікові підносите тарілку і чому чоловік не може принаймі продукти купити?
п.с. за дітей - ок, згодна
Але ПИТАННЯ - що діти у Вас роблять? Елементарно в побуті
п.с. за дітей - ок, згодна
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Тема не о муже. Мой не принесет.
тема про дітей?
Синди Кроуфорд• 24 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Конечно.
Мнеработатьнада
Комнатаадна
Мнеработатьнада
Комнатаадна
Та да. У Тани всегда виноват кто-то другой или не повезло. Когда в очереди за мужем стояла то достался бракованный, дети тоже какие-то не такие, да и мама ...
Короче не судьба.
Бешене сарі
• 24 августа 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А есть что!?
Бешене сарі
• 24 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
п.с. за дітей - ок, згодна
Тема про детей
Заліковий троль• 24 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
А есть что!?
Как обычно печеньки и полуфабрикаты
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Тема про детей
що дитина робить в побуті?
ліжко застеляє?
Смячиком• 24 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
що дитина робить в побуті?
ліжко застеляє?
Они в кроватях едят. Стола нет дома.
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Тема про детей
що буде ЯКЩО ВИ НЕ будете подавати-приносити їм?
Закривайте лише базові речі:
* іжу пригоувати (далі насипати-розігріти-тарілку помити - сам)
* речі купити/випрати (а знайти-одіти - то сам)
Закривайте лише базові речі:
Поліцейський патруль• 24 августа 2023
Автор, от чого ви хочете? Щоб вам сказали, що у вас унікальні діти, які не можуть собі зробити бутерброд? Можете так думати, якщо вам хочеться. Але подумайте про інше - як вони будуть жити, коли виростуть? Як зможуть створити сім´ю з такими установками в голові, які ви їм заклали? Будуть бомжувати, бо не ходитимуть на роботу? Автор, ідіть до психолога. Бо самі ви не справитесь. А виправляти те, що ви навиховували треба.
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
+100
у мене є родич - такий побутовий інвалід((
Заліковий троль• 24 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
+100
Ну автор же живёт с таким. От осинки не родятся апельсинки
Пес Патрон• 24 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Тема не о муже. Мой не принесет.
А Вы дали ему команду, список и авоську? Ну бывают и такие, что намеков не понимают. Нужно чёткий приказ))