Несу пургу• 24 августа 2023
Скільки грошей ви потратили щоб зібрати дітей у школу?
Я сьогодні потратила 15000 тисяч .Одна дитина ,дочка 5 клас.Я була в шоці з цін ,старалася все брати по знижкам.Все рівно вийшла така сума
Куда_бежать• 24 августа 2023
Это что вы купили, я только канцелярию по мелочи. Одежда и так покупается с обувью, это не считала
Несу пургу
• 24 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Гривень двісті
А що за них можна купити
Один пенал в то більше коштує
Бавовнятий Пупс• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
А що за них можна купити
Один пенал в то більше коштує
А Ваша дочка шла в 5 класс как первоклассник, что с нуля все надо покупать? И голая полностью?
черная мамба• 24 августа 2023
15 мільйонів це не шуточки)
я поки що на свого дев´ятикласника потратила коло 200 гривень - купила 4 нових ручки і 10 зошитів)
Сизоока бестія• 24 августа 2023
1200 іспанська
760 англійська
400, 150, 100- підручники ( бо в школі є лише математика
) і ще буду купувати.
Щоденник до 100 грн
Планую ще купити якісь джинси
Зошити, ручки, олівці якісь є, треба буде докуплю
760 англійська
Щоденник до 100 грн
Планую ще купити якісь джинси
Мовчу, але хочу• 24 августа 2023
4 тетрадки, 2 ручки, стрирательная рещинка. 6 класс, дистанционная школа
Ну это сколько, гривен 200 может
Бавовнятий Пупс• 24 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
А, на зошити нуш хочуть 700 і 400 на англійську
Подорожали они, да?
Мы в прошлом году гривен 500 за них отдали.
НетЕщеНаверное• 24 августа 2023
цілий 0. В школу піде в тому що є, канцтовари є - минулі роки сиділи вдома на дистанційному навчані, то зошити в такій кількості як раніше не потрібні були.
Вийдуть в школу тоді трохи грошей здамо на лабораторний зошит, атласи. Але це в межах 200 грн. А... ще мабуть будем щоденник купляти ) Сподіваюсь що будуть нормально вчитися, ане на удаленці знову сидіть
В мене дитина йде в 10-й клас
Несу пургу
• 24 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
В нас в гімназії форма обовязкова.Тому купила форму і три різні рубашки під неї.Ще сюди входить спортивний костюм і кроси .Ну і канцелярія плюс рюкзак
Банка з медом• 24 августа 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Подорожали они, да?
Мы и в этом году 550, включая английский. Наверное, разные аппетиты/запросы
Свекруня• 24 августа 2023
Идёт во 2 клас купила вышиванку 315 грн и 2 юбки.
Тетради интеллект 350 грн.
Канцтовары остались.
Обувь/куртки не считаю что это ко школе.
Тетради интеллект 350 грн.
Канцтовары остались.
черная мамба• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
ну ви точно не економили
значить можете собі дозволити
то в чому проблема?
ми тут всі в курсі скільки взуття та одяг коштують
значить можете собі дозволити
то в чому проблема?
Бавовнятий Пупс• 24 августа 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
3*12+3*24
3 тетради
2 ручки
1 карандаш
5й класс экстернат 😆
3 тетради
2 ручки
1 карандаш
5й класс экстернат 😆
Что такое экстернат?))
Сорри, я уже запуталась в этих формах обучения за время войны
АБВГДейка• 24 августа 2023
Зошити з іноземних мов 500 гривень, робочі зошити НУШ 500, два рюкзаки 2500, та канцтоварів всяких на 1000-1500, я і собі брала, звичайних зошитів на трьох.
В нашій школі нема форми, тому тут нуль
AmazingLady• 24 августа 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Подорожали они, да?
Да, ну их по идее и больше чем в прошлом
AmazingLady• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
А що за них можна купити
Один пенал в то більше коштує
Зошити. А куда старый пенал девать, если он как бы совсем не старый
Губной рояль• 24 августа 2023
Ноль пока что. Канцелярия ещё есть, одежда специальная не нужна, да и все равно ходить в школу пока не будет, укрытие ещё не достроили. Осеннюю одежду куплю по необходимости, не считаю это именно тратами на школу)
Бавовнятий Пупс• 24 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
У Вас какой класс?)
Голубец• 24 августа 2023
Купила канцтовары сегодня на 1600 грн, 8-й класс..
Больше, именно для школы, ничего не нужно.. Учёба онлайн.
Морожена_курка• 24 августа 2023
Син іде в 6 клас. Купила нову вишиванку за 400, все решта є з минулого року.