Feel good• Изменено 24 августа 2023

Вибори в Україні мають відбутися, навіть в умовах війни – сенатор США

Вибори в Україні наступного року мають відбутися, навіть в умовах війни – сенатор США
Результат:
вже голосів: 926
387 (41.79%) Ні, це дестабілізує країну
327 (35.31%) Так, мають відбутися,це демокр
174 (18.79%) Результат
38 (4.1%) Свій варіант
sobacura• 24 августа 2023
Ответ для vihola
Це ж республіканець, вони б злили нас з задоволенням.
Так автор вже пропонує порошенка, бачите зв*язок?

stasя• 24 августа 2023
Ответ дляFeel good
Він на своєму місці зараз.
Согласна на відсотків , але більше немає кандидатів. Вони закінчилися.
neortoju• 24 августа 2023
И что значит - сенатор сказал? Кто это? Это грубо говоря депутат, который может ляпнуть что угодно, просто заголовок красивый СЕНАТОР СКАЗАЛ
автор Feel good • 24 августа 2023
Ответ дляsobacura
Ха
znumi• 24 августа 2023
Ответ дляsobacura
Вас автоматично тригерить на слово ’Порошенко’, чи що?
sobacura• 24 августа 2023
Ответ дляznumi
Удалено администрацией...
автор Feel good • 24 августа 2023
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
Ще й колеги?)Ви кумедна.

СhanelKa• 24 августа 2023
Ответ дляstasя
Залужный
Хороший бухгалтер не може бути лікарем
Це так, для прикладу
І навпаки
Залужний на своєму місці
Президент - це, в першу чергу, дипломат
все інше- вирішує парламент
Ви ж знаєте яка форма правління України ?
автор Feel good • 24 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
Хороший бухгалтер не може бути лікарем
Це так, для прикладу
І навпаки
Залужний на своєму місці
Президент - це, в першу чергу, дипломат
все інше- вирішує парламент
Парл-през
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Категорично проти. Вибори це вибір усієї країни, а не частини її. Як будуть голосувати люди з окупованих територій?
stasя• 24 августа 2023
Блін, согласна буде українською згодна Ще вчитися і вчитися.
Чумачечая Весна• 24 августа 2023
Ответ дляFeel good
Той, хто жме, що вибори мають відбутися.
Кого з кандидатів Ви бачите наступним?
так конкурентов и нет, но провести должны, если в стране демократия
elegante• 24 августа 2023
Ответ дляBusinka_05
🤦‍♀️
Выборы - это не одного президента поднял другого посадил. Это деньги, это новая вертикаль власти, новые назначения. В условиях войны - это убийство!
Да что вы .. а барабаны и игровые приставки это не с бюджета ))) хватит как мы видим )
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
VA 11• 24 августа 2023
Ответ дляТетя Фрося
Эмм.... США хотят чтобы у нас были выборы? А у нас уже спрашивать не надо?
Кто платит , тот и музыку заказывает. Если бы мы были независимы от других стран, то никто бы и не указывал, что делать.(
elegante• 24 августа 2023
Ответ дляstasя
Залужный
Военным власть 🤣.. мдауж
МАМА НИКИТКИ-2• 24 августа 2023
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
Грім з тих республіканців, які підтримували Україну і до 22 року.
bespe4na_mavpa• 24 августа 2023
І так г.но і так насра.но
Не будет выборов - это укоренение нынешней власти, а это капец, конца края этой коррупции не видно
Будут выборы - ничего лучше не станет, потому что никого то и нет на замену
СhanelKa• 24 августа 2023
Ответ дляFeel good
Парл-през
Вже обирали героїв в депутати
Україна це пройшла ще з початку АТО
Обирали тих, кого розкрутили
Але так же кожна ЗМІ компанія працює,
А розкрутили - вклали кошти, інші ( певні ) представники
Через свої цілі

Nat-li• 24 августа 2023
Ответ дляpupsik_y
Ну може цим вже досить красти, хай ще інші встигнуть нажитися. Навіть не знаю чи це добра звістка (
Вы последний абзац прочитали?
stasя• 24 августа 2023
Ответ дляelegante
Военным власть 🤣.. мдауж
Просто из всех другого совсем не вижу кандидата, уж извините. Сейчас актёр, потом военный, следующая советчитца
Zебра• 24 августа 2023
Зелень из власти, конечно, хотелось бы убрать, пока они страну не добили окончательно. Но выборы во время войны - это значит, что, например, военные проголосовать не смогут, судьбу страны определят те, кто ныкается в тылу и ’внепалитики’. Это тоже не вариант... тяжко
lisulya• 24 августа 2023
А вони яким боком до наших виборів?
stasя• 24 августа 2023
На самом деле это все грустно и конечно же я придерживаюсь тех же мыслей как и большинство. Какие нахрен выборы во время войны?
Аноним Первый• 24 августа 2023
Писла колись і напишу ще раз. Хто ті люди , що за вибори???в країні, де окупована величезна територія, де люди не мають можливості проголосувати і виявити свою волю, мільйони людей покинули країну і дати їм доступ до голосування просто не реально. Купа переміщених освб,, відсутність правдивих списків вибоців , небезпека попасти під обстріли на виборчих дільницях, і це все в сокупності, призведе до нелегетимних виборів, адже абсолютна більшість населення, просто не зможе взяти участь у цих виборах. А потім, будь яка мразота в світі , скаже про нелегитимно обрану владу в країні, незаконно обрану, що узурпувала країну і знов буде на нас нападати і визволяти нас.
Вибори потрібні, але зараз , їх провести законно просто не можливо.
Sandr1n• 24 августа 2023
Ответ дляТетя Фрося
Вони ж копійки дають і зброю, от і танцюють
Мандарина• 24 августа 2023
Ответ дляFeel good
Думаю, для чого їм це....
Серьезно? Вы думаете ещё зачем?
Мандарина• 24 августа 2023
Ответ дляneortoju
Это просто прогрев публики
diamond_shop• 24 августа 2023
знову русняві наративи, задовбали! не буде ніяких виборів, у нас за Конституцією виборів не може бути коли воєнне положення! ніхто не буде їх проводити. вже сто разів спростовували, так ні ж, треба тягати цю тему на радість русні
GiorginaS• 24 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Или из Америки как вы 😂