Feel good• Изменено 24 августа 2023

Вибори в Україні мають відбутися, навіть в умовах війни – сенатор США

Вибори в Україні наступного року мають відбутися, навіть в умовах війни – сенатор США
Результат:
вже голосів: 926
387 (41.79%) Ні, це дестабілізує країну
327 (35.31%) Так, мають відбутися,це демокр
174 (18.79%) Результат
38 (4.1%) Свій варіант
МАМА НИКИТКИ-2• 25 августа 2023
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Точно відпустили? Чи обміняли на більш ніж 2 сотні хлопців з полону?

In limbo• 25 августа 2023
Ответ дляSuertq
Сбу
А до сбу? Колишніх гебістів не буває. Навіщо ви його взагалі на світ Божий витягнули?
karkusha.biz.ua• 25 августа 2023
вот это еще одно доказательтво того, под чью дудку пляшет наш уряд: скажет Запад - будут выборы, не скажет - не будут. тут не от нас зависит, а от того, насколько зеленский будет ИМ еще удобен.
tanysha777• 25 августа 2023
Ніхто, крім боневтіка - сказала б я ще рік тому
Але, зараз бачу ще більш достойного нашого мудрого наріду - поровознюк, - наше майбутнє!
Nat-li• 25 августа 2023
Ответ дляsobacura
Передайте Сонаті (бо я у неї в блоці), що їй пора спати, шось вона вже тей во )
Удалено администрацией...
In limbo• 25 августа 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Nat-li, давно хочу вам зізнатись, що на вас тримається моя менталка 🤌🏻☺️
Suertq• 25 августа 2023
Ответ дляIn limbo
Вспомнилось что гордон его двигал

znumi• 25 августа 2023
Ответ дляtanysha777
Ви так дограєтеся, що буде поровознюк. Над Зеленським теж потішалися на початку виборної кампанії. Чорний піар - теж піар.
Соната любви• 25 августа 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
янык не кумир моего романа, я за него ни разу не голосовала.
я просто объективно оцениваю обстоятельства.

а если вы постоянно говорите об яныке, он вам никак покоя не дает. так может вы и являетесь почитательницей яныка.
если при каждом случае упоминаете о нем.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 августа 2023
Ответ дляsobacura
Вакарчук ще норм варіант )
Вам його «походів» до ВР не вистачило.
Хай співає, це в нього краще виходить.
sobacura• 25 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вам його «походів» до ВР не вистачило.
Хай співає, це в нього краще виходить.
(це був жарт)
In limbo• 25 августа 2023
Ответ дляSuertq
Вспомнилось что гордон его двигал
Удалено администрацией...
Nat-li• 25 августа 2023
Ответ дляIn limbo
Соната любви• 25 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
я не буду писать, что и как думаю.
скажу кратко, это народу преподнесли таким образом.
чтобы не было возмущения.
а народ спокойно отреагировал на свободу медведчука.

если бы его обменяли на всех пленных, в таком случае еще можно было бы закрыть глаза.
так как свободна пленных превыше всего.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 августа 2023
Ответ дляСоната любви
я не забыла. я просто не верю в сказки.
что все не было заранее оговорено.
а народу преподнесли в яркой обложке.
Звісно, що були домовленості. Чи ви думаєте, що пальцями клацнули і вуаля обмін завершено. А ще домовленості були, щоб хлопців з Турції до України повернути.
tanysha777• 25 августа 2023
Ответ дляznumi
Тавишо
Тобто, все, що написано вище, вас не бентежить?
І доречі, якраз я до останнього не вірила, що тр був не жарт
А ще, можете поскаржитись на єдиний марафон, де цей непотріб піарять 24/7
Nat-li• 25 августа 2023
Ответ дляСоната любви

А как жили, как жили!
Не стыдно отнекиваться теперь от любимого хозяйственника?
Признаюсь, вначале реально считала вас махровым порохоботом. Но когда вы начали тягать откровенно рашистские вбросы (как выше)-все стало на свои места.
Но я все еще надеюсь, что вы не реальный человек, живущий рядом, а мелкое звено медведчукофермы.
WomAnn• 25 августа 2023
Пора этих зеленых коррупционеров сменить. Такое позорище на весь мир
WomAnn• 25 августа 2023
Ответ дляtanysha777
Шо?

tanysha777• 25 августа 2023
Ответ дляWomAnn
Шо?
Акакаяразніца
WomAnn• 25 августа 2023
Ответ дляtanysha777
Акакаяразніца
Так отож
Еленнн• 25 августа 2023
Ответ дляBusinka_05
Проведение выборов во время войны - это полный треш. Но никто нас спрашивать не будет. Скажут провести - проведут.
аби тільки не в Дії... бо там анонімності - НЕМАЄ.
Suertq• 25 августа 2023
Ответ дляIn limbo
Удалено администрацией...
А до этого говорил что пойдёт воевать
МАМА НИКИТКИ-2• 25 августа 2023
Ответ дляСоната любви
я не буду писать, что и как думаю.
чтобы не было возмущения.

так как свободна пленных превыше всего.
Ви не в собі.
Ізраїль обмінює генерала на простого ізраїльського солдата, а вам за те чмо 200 чоловік, витягнутих катівень мало?
znumi• 25 августа 2023
Ответ дляtanysha777
Тавишо
Та мене багато чого бентежить. ((
Від деяких вподобань наших співгромадян аж волосся дибки.
Марафон не дивлюся, але на жаль, на це вплинути не можу.
Соната любви• 25 августа 2023
Ответ дляNat-li
А как жили, как жили!
что у вас пластинку заело на этом яныке.

я вам сказала, я оцениваю по обстоятельства, не взирая на лица.

был бы вместо яныка президентом зе в то время, я бы также сказала.

в чем рашистские вбросы?

что мои пенсионеры до майдана могли с пенсии оплатить коммуналку и на еду хватало .и им нафиг никакая субсидия не нужна была?

а после майдана стало хватать только на оплату коммуналки?

поэтому я не реальный человек, а медведчуковское звено?

с вами все ясно.
Еленнн• 25 августа 2023
Ответ дляBusinka_05
Коней на переправе не меняют. ( С) Хотя Зеленский - последний человек, которого я могла представить в кресле президента в 2019 году и надеюсь, что его переизберут. Но выборы сейчас...🤬 Они просто добьют страну изнутри. ИМХО.
підождіть.., попередника поміняли аж бігом,переправа не помішала- під девізом ’потрібно все розрушити і нове яяяяк побудуємо!!!!’ ... у мене тоді волосся шевелилось, коли оце чула. - як легко збиралися розвалити те,що на соплях трималось і так. І...- як говориться,бійтесь своїх бажань. (((.
дивчинка• 25 августа 2023
Ответ дляFeel good
Для чого міняти президента?
Для чого це саме США?
Щоб наступний був більш зговорчивий?
Чи інші варіанти?

І , якщо міняти, то на кого?
Чтобы обнулить 9аявления старого президента
Соната любви• 25 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви не в собі.
ну вот поэтому у нас и в 2019 большинство выбрало зе.
Nat-li• 25 августа 2023
Ответ дляСоната любви

в чем рашистские вбросы?

с вами все ясно.
Вы это уже писали.
Опять Ctrl + C и Ctrl + V?