Страхованная• 25 августа 2023
Может ли быть диарея от безлактозного молока?
Та никада в жизни• 25 августа 2023
у вас непереносимость лактозы? на обычное тоже есть реакция? без лактозное содержит лактозу+фермент для ее расщепления
Та никада в жизни• 25 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
Може, бо реакція на молоко переважно на казеїн а не на лактозу
значить вам взагалі не треба молоко
Безпринципова• 25 августа 2023
Якщо вам не можна молоко, але ви його багато пʼєте (будь-яке), то так, можлива діарея. Але ще і інші причини є. Тому краще до лікаря звернутися, якщо це є часта проблема.
Жена брата Админа• 25 августа 2023
Може, коли є запалення кішківника. Запальний процесс робить кішківник чутливим до купи продуктів.