Свисток ля-минор• 26 августа 2023
Концерт Півоварова з оркестром. Це щось неймовірне!
Вийшла на ютубі повна версія кілька днів тому. В навушниках я просто відлітаю. До чого талановитий артист. Як це красиво, потужно, феєрично.
Мабуть, зараз це артист номер ОДИН в Україні. А з оркестром всі ці україномовні пісні звучать неймовірно.
Мрію сходить на отакий концерт.
Хто був?!раніше я щось не звертала увагу на цього артиста. Саме зараз він відкрився.
Доречі пісні російською об´єктивно не звучать
Мрію сходить на отакий концерт.
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Я с вами понятия не имею кто это) Погуглила и все равно не знаю, морда противная)
А ви тільки по мордам людей оцінюєте.
Ну, тоді хай вам буде соромно.
Дюймовочка• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Ну треш...Как такое может нравится? Но сейчас тут конечно нападут...
Якщо Вам не подобається, то що ви робите в цій темі?
Вас хтось насильно заставляє дивитись його кліпи?
Ви дивна
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
А ви тільки по мордам людей оцінюєте.
Ну, тоді хай вам буде соромно.
Ой, ой.. Да. По мордам и, как правило, не ошибаюсь)
Обнимашкина• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Пишу как вижу, мне антипатичен. Ни внешне, ни творчество. А что уже все, нельзя? Надо чтобы нравилось всем)?
То, что содержание ваших постов - отражение вашего внутреннего мира, как раз понятно
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Ви дивна
Я как бы ответила и ушла, но естественно тут море недовольных в ответ)
А_мій_самий_самий• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
А всьо уже, одно правильное мнение на всех, привыкайте.
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Можливо вам такий маніфест сподобається, якщо Пивоваров вам не подобається.
Автор, сорі за офтоп. Піду Пивоварова послухаю)
Тартак напомнило.
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляОбнимашкина
Ага. угу)) Пишите ищщщщо)
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Доречі, щоб вам було соромно.
Артем має чудовий проект Твої вірші мої ноти.
І там він кладе на музику вірші українських поетів і цим самим популяризує серед молоді нашу прекрасеу спадщину. І ці пісні звучать неймовірно, по новому.
Це вклад в культуру
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Угу, конечно, спешу и спотыкаюсь)
Губки-уточкой• 26 августа 2023
Ой, нет, совсем не нравится. Одно самолюбование, неприятный артист.
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Какое «такое» ?
У вас словарный запас, как у Элочки ?
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Доречі, щоб вам було соромно.
Це вклад в культуру
Стыдитесь вы вы, мне за свои мысли не стыдно и не надо меня тут прессовать)
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Какое «такое» ?
У вас словарный запас, как у Элочки ?
Ооо, как всех порвало))
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Доречі, щоб вам було соромно.
Це вклад в культуру
Пойте дальше дифирамбы этому павлину) Даже 5 минут в гугле хватило чтобы это понять)
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Тоді не вистрибуйте вже з трусів і йдіть слухати музику, яка вам подобається
Как нефиг делать• 26 августа 2023
Дякую, автор, обовʼязково завтра подивлюся концерт , чудовий виконавець, чудові українські пісні
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Я бы уже давно ушла если бы не туча комментов в мой адрес)
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Ооо, как всех порвало))
И с дедукцией проблемы … печаль …
Шли бы мимо - «критик»
Мадам Подлинник• 26 августа 2023
И я хочу на его концерт))) но, к нам не приезжает, а жаль. Пошла бы даже сама. Новые его песни это наслаждение для ушей
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Мне тоже кажется заносчивым, но талант это не отменяет !
Манифест считаю маршем нашей победы !
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Як можна було поставити дизлацк такій пісні. Це ж гімн сучасності.
Які там слова!!!
Допоки серце б´ється
Моя країна б´ється
Які там слова!!!
Допоки серце б´ється
Моя країна б´ється
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Манифест считаю маршем нашей победы !
Всі талановиті люди трохи з причудами.
Тут навіть писали, що ніби то знають особисто і він нетрадиційної орієнтації. Що теж дуже часто прослідковуєттся серед талановитих
Брюлик в стразах• 26 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Послухайте! Вас сподобається. Саме цей концерт не може не сподобатись
Дайте посилання, будьласка, нещодавно його з піснею Дежавю відкрила для себе, цікаво послухати ще
Снегопадка• 26 августа 2023
Мне он всегда нравился !Энергичный ,поет с душой ,на концертах выкладывается на все 100%!Умничка!