З горіха зерня• 27 августа 2023
Дитина забула все з програми 5 класу з математ.. не знаю за шо хвататися(((
З горіха зерня
• 27 августа 2023
Вже відчуваю як виіде та відразу кр писатимуть
Тупо все забула…((( в мене паніка з ціює наукою
Жалко шо на літо ніяких завдань не давали.. тільки читати… а мені було не до того(
Угадайс• 27 августа 2023
На початку року спочатку йде повторення. Тому хвататися ні за що не потрібно
Брехушечка• 27 августа 2023
Моя теж, але я розумію, що це неважливо при таких умовах навчання. Я хвилююсь за загальну обстановку 1 вересня (
Оце фіфа• 27 августа 2023
Тому я зі своєю дитиною хоч трохи, але займалася. Але в мене хоч трохи час був.
Невидимка Майя• 27 августа 2023
Остання тема 5 класу про дроби є початком нової теми про дроби 6 класу
Отже в цій новій темі зрозуміє і повторить стару
БеллаДонна• 27 августа 2023
Перші уроки - повторення.
Якщо дитина все забуває, можна було купити якийсь зошит (зараз їх повно на будь-який смак та складність) і сказати дитині, що це теж задали на літо, як і читання.
Незламна• 27 августа 2023
Я цим літом дала сину відпочити, то хоч потрошку займалися. Напевно, теж все забув. Але сподіваюсь, почне згадувати) 4й клас.
Угадайс• 27 августа 2023
Ответ дляElenaMari
Автор, у вас с 5 го класса распечатанных книг не осталось случайно?
Ви для себе питаєте?
personality• 27 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Навіщо хвататись і дрочити ту бідну дитину, якщо вони зараз весь вересень будуть повторювати? Думаєте тільки ваша така?
ПЛЮС-МИНУС• 27 августа 2023
потому что каникулы в 3 месяца это бред.
понятно, что часть информации будет забываться.
Українська зірочка• 27 августа 2023
Ответ дляElenaMari
У Вас тоже книг нет?
Украиночка• 27 августа 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
У Вас тоже книг нет?
А откуда им быть, если для 5 класса в том году учебники не печатали?
Математику, разве что, в конце года выдали
Українська зірочка• 27 августа 2023
Ответ дляУкраиночка
Мы тоже сами печатали.
Теперь на 6 кл что то обещают дать, но это скорее всего только слова.
Украиночка• 27 августа 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Мы тоже сами печатали.
Мой с планшетом ходил.. + некоторые учителя раздавали старые учебники. Занимались то по старым, то по закачанным.
Українська зірочка• 27 августа 2023
Ответ дляУкраиночка
Мой с телефона иногда , но все книги я распечатала. Математику давали старую, остальные учителя морозились.
Украиночка• 27 августа 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
У нас украинский, по моему нашли у старших из пилотного класса. И выкупили.. или литературу. Не помню..
Українська зірочка• 27 августа 2023
Ответ дляzirkanew
Я вже не парюсь з таким) аби живі були та здорові. Зараз очно в школу ходитимуть, це вже досягнення.
Мой с ноября ходил очно и толку? Праця и музыка с утра, когда тревоги нет, далее тревога и его я забирала. Потому как в подвале душно и холодно. Успеваемость упала ещё больше, то есть оценки норм выставили. Но сама вижу,что он на них не тянет. Когда потеплело, то на тревогу в подвал спускались. Но после такой учебы и времени в подвале без норм вытяжки он приходил совсем никакой и дом задание толком и сил сделать не было. Может там где есть норм убежище, то и можно как то сидеть. Но в их я больше, чем 5 мин находится не могла. Там просто нет кислорода.
Лялькодзьоб• 27 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Останні теми - це десяткові дроби, а в 6 вчать звичайні з різними знаменниками. І то не відразу ( Істер, Мерзляк).
Ответ дляУкраїнська зірочка
Дітям треба соціалізація. Мої пів року зовсім не навчались - окупація, потім виїзд, в школу не попали - кінець навчального року. Потім нова школа дистанційно, потім знову переїзд і змішана форма. Як пішли під кінець року в школу то зовсім інша справа, чути, бачити вчителя, відповідати, вживу писати контрольні. Різниця є. В підвал теж ходили, там не навчаються, я забирала, якщо вже під кінець уроків.
Українська зірочка• 27 августа 2023
Ответ дляzirkanew
Я не знаю в какой Вы области и сколько тревог у Вас. Но душный и грязный подвал не лучшее место для социализации.
У нас попадала тревога на нужные предметы в основном.
Мне потом приходилось самой все объяснять и ребенок к вечеру совсем никакой. И это не только мой, многие летом пошли к репетиторам. А с друзьями погулять можно и когда учеба онлайн. Мой к онлайн относился серьезно и ему нравилось, в школе можно было на перемене погулять. Но понимал, что дома потом учить много .
Невидимка Майя• 27 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Так. Дроби з різними знаменниками вже після теми НСД, НСК, то вони ’зайдуть’, якщо повторити додавання і віднімання звичайних дробів з 5 класу, а десяткові дроби не терміново повторювать. Так що авторці хвилюватись не варто.
Лялькодзьоб• 27 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Зараз НСД і НСК вивчають або в 5 класі, або в 6 . В залежності від модельної програми.
Ответ дляУкраїнська зірочка
Это если есть друзья. Мои из дома не выходят. Если вы в своем городе остались, это совсем другая история.