Зупка_цем• 28 августа 2023
Мама і секс. Дуже важка тема.
Дівчата, тільки не давіть, і так важко.
Коротше кажучи, в дитинстві була свідком маминого сексу. Батька в мене не було, до мами приходив чоловік.
Вона часто «виганяла» мене гуляти, коли він приходив - мабудь, щоб не чула як вони займаються сексом, не знаю. Я якби все розуміла, йшла до подруги (жили в селі, подруга була сусідкою) але іноді поверталась зарано і все чула. Стони, рипіння дивану, хлопки. Памʼятаю як мама виходила спітнівша, волосся розтріпане, поправляла одяг, запах сексу.
Зазвичай вона займалася цим в кімнаті, де не було вікон, тому там був «спертий» запах, іноді знаходила презерватив. Само собою, знаходила диски з порно. Мама здавалась вонючою, грязною, я її брезгувала.
Чому я про це пишу: я забрала маму до себе і чоловіка під час війни і мене «флешбекнуло». Вона живе в іншій кімнаті, але якось це все… Важко пояснити. Вона зразу почала говорити, ох, хоч би вам не мішати, ви ж ще молоді (і підмигує, мовляв, справа про секс), іноді натякає - а коли ж ви дітей будете робити, як я дома і тд.
Я купила обтягуючу сукню і мама так на мене дивилась, таким поглядом, знаєте, «сальним», типу - о, гарна сукня, це ти так чоловіка порадувати?
Іноді вона грається з кошеням і я чую, вибачте може прозвучить смішно - стони, ну знаєте, сюсюкається, а звучить як стони коли я чула в дитинстві. Мені неприємно коли вона мене торкається, її голос, запах, відчуття що в її присутності відбувається якийсь ментальний інцест, якого я не хочу. Сьогодні я стояла на кухні і вона хотіла пройти, але вирішила мене трошки посунуть і ненароком типу погладила по спині і заду. Я вже психанула і сказала - та перестань мене трогать!!! Вона не зрозуміла, чому я так, я зіслалася на те, що просто втомилась і тд.
В кого так було і як з цим боротися? Я правда не розумію, чому мене так заїло цим, всі ж мабудь чули як батьки займаються сексом, одну мене отак «покарьожило».
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Не знаю чи це важливо, але бабця вічно тих чоловіків проганяла, ругалась що вона їх водить додому. Мама дуже ображалась.
Бабцю я люблю більше за матір.
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
а чого саме кпт?
якщо не секрет, сесіі скільки коштують? кпт часто дешеве, тому і ппит. психоаналітик звісно десь +-1500грн/сесія , тому до них багато хто не доходить, ну і бояться що той одразу каже що перший рік - то лише знайомство, а сама терапія роки 2.
але в таких випадках психоаналіз зе бест!
3000 грн сесія. КПТ, бо мені допомогло з деякими проблемами, то я подумала, що якщо є результати то й можна продовжувати.
Ответ дляЗупка_цем
це в переводі по європейським цінам, щотижнево? чи раз на місяць ходите?
у вас просто класний вік коли реально навйдієвіше психотерапія. бо в 40+ хоч і дієво, але багато чого трохи запізно
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
Спочатку потижнево, тепер раз на місяць, але я по іншій причині до нього прийшла.
Так, я розумію це, бо з віком приходить ригідність.
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
а бабця жила просто в окремій кімнаті? тобто була присутня в хаті під час маминих оргій?
Спочатку бабця жила в окремому домі, потім всі разом. Бабці вдома не було, зазвичай приходила, мовчала, а потім роздавала пілюлєй ввечері. Я от думаю, може, з бабцею поговорити? Запитати, чому виганяла
Ответ дляЗупка_цем
та ні, діло не в ригідності (то не так, то маркетинговий ход про ту ригідність віщати).. просто в 45 звісно створити нову сімю хоч можна, ае дитинку трохи пізно частіш за все.. а от в 30+ ще огого
Солоденька цукОрка• 29 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Вы же понимаете что все люди занимаются сексом? От подруг вас не воротит? Почему конкретно на мамину интимную жизнь вас так заело?
потому что дети не должны это видеть. Причем тут подруги?
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
а бабця разом із вами закордоном?
Нажаль ні😓😥 Вона дуже старенька, я їй часто телефоную. Живе в будинку в селі, я їй постійно допомагаю грошами. Якщо чесно я б ліпше з нею жила, дуже люблю її
Ответ дляЗупка_цем
а щодо причина. психіка - єдиний ’організм’. не працює так, що по одній причині приходити, якщо є глибинні проблеми.. а вони судячи з теми вас турбують.. ну тобто вцілому треба з рпсихікою працювати коли є такий біль що роками дає про сеье знати
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
Думаю, просто травм багато і тип особистості дурноватий. От і приходиться ходити. Я і антидепресанти випиваю.
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Комменты не читала, может уже был ответ. На каком этапе вы решили, что секс это плохо и ваша мама делает что-то ужасное?
Коли мама попросила скачати їй порно
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
ви не в Німеччині чи США часом? (там оті антидепресанти всім радять)психолог в КПТ не місцевий? чи не іноземний?
Не іноземний, не в США, на АД ще з 16 років.
Мамин тріль• 29 августа 2023
Авторе, ваша проблема, яка реально паплюжить вам життя, треба розбрати у терапії.
Єдине, що експрес терапія можу пропонувати, так це те, щоб ви описали собі чітко, що саме ви відчуваєте тоді, коли були маленьки, що саме відчуваєте до себе і до матері і до чоловіків, що були в неї. Запишіть.
А потім, (сядьте зручно десь на самоті) і представте знов ті ситуації і у кожній вискажіть матері що ви відчуваєте. Покричіть.
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Дякую вам! Спробую.
Ответ дляЗупка_цем
Коли мама попросила скачати їй порно
Хм. То есть себе вы разрешили его смотреть, потому что вы же взрослая, а маме это смотреть нельзя, потому что что? Она уже для такого старая? Она не женщина, а бесполый биоробот?
Эта история вся не о ней, а о вас. О восприятии женщины как таковой.
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Ненормально просить у дитини 14 років скачати порно.
Ви уявляєте собі, щоб ви в своєї дитини таке просили?
Мені не хотілося щоб моя мама якось мене в свою мастурбацію заглиблювала
Мамин тріль• 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Это действую во взрослом мире, но когда сталкивается ось дети-родители, тут совершенно другие роли и работа психики иная. И эта история как раз про то, что взрослый стер грань и уничтожил счастливую сексуальную жизнь ребенка в будущем.
Зупка_цем
• 29 августа 2023
І взагалі щоб доросла людина просила скачати порно, в дитини, це якась педофілія
Ответ дляЗупка_цем
Но если этот ребенок в свои 14 уже интересуется и скачивает себе порно, значит он уже не ребенок, а половозрелая девушка c определенными интересами. Вполне реально, что ваша мать считала, что вы уже выросли и теперь с вами можно говорить ’по -свойски’ не только об уроках и куклах, но и об ЭТОМ
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Ну це вже брєд
Може ви своїх дітей посвящаєте в сексуальне життя? Ви в своєму розумі?
Ответ дляЗупка_цем
Ну це вже брєд
Почему бред? Если мать любила секс и не видела в нем ничего постыдного, то это целиком логично. Грубо говоря, с момента, как у вас пошли месячные - она вполне могла бы обсуждать с вами хорошесть тех или иных прокладок, удобство тампонов и в целом вопросы женских циклов. Как женщина с женщиной.
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
І про порно теж? Ало!
Мамин тріль• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Дякую вам! Спробую.
З бабусею поговоріть також
От так як є, і не бійтесь
Зупка_цем
• 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Ну если вы его смотрели...
Не она ж вам его подсунула. Сами ж искали
То мені треба було матері пи»@ду полизати, бо я вже доросла дівчинка? Що ви мелете?