Зупка_цем• 28 августа 2023

Мама і секс. Дуже важка тема.

Дівчата, тільки не давіть, і так важко.

Коротше кажучи, в дитинстві була свідком маминого сексу. Батька в мене не було, до мами приходив чоловік.

Вона часто «виганяла» мене гуляти, коли він приходив - мабудь, щоб не чула як вони займаються сексом, не знаю. Я якби все розуміла, йшла до подруги (жили в селі, подруга була сусідкою) але іноді поверталась зарано і все чула. Стони, рипіння дивану, хлопки. Памʼятаю як мама виходила спітнівша, волосся розтріпане, поправляла одяг, запах сексу.

Зазвичай вона займалася цим в кімнаті, де не було вікон, тому там був «спертий» запах, іноді знаходила презерватив. Само собою, знаходила диски з порно. Мама здавалась вонючою, грязною, я її брезгувала.

Чому я про це пишу: я забрала маму до себе і чоловіка під час війни і мене «флешбекнуло». Вона живе в іншій кімнаті, але якось це все… Важко пояснити. Вона зразу почала говорити, ох, хоч би вам не мішати, ви ж ще молоді (і підмигує, мовляв, справа про секс), іноді натякає - а коли ж ви дітей будете робити, як я дома і тд.

Я купила обтягуючу сукню і мама так на мене дивилась, таким поглядом, знаєте, «сальним», типу - о, гарна сукня, це ти так чоловіка порадувати?

Іноді вона грається з кошеням і я чую, вибачте може прозвучить смішно - стони, ну знаєте, сюсюкається, а звучить як стони коли я чула в дитинстві. Мені неприємно коли вона мене торкається, її голос, запах, відчуття що в її присутності відбувається якийсь ментальний інцест, якого я не хочу. Сьогодні я стояла на кухні і вона хотіла пройти, але вирішила мене трошки посунуть і ненароком типу погладила по спині і заду. Я вже психанула і сказала - та перестань мене трогать!!! Вона не зрозуміла, чому я так, я зіслалася на те, що просто втомилась і тд.

В кого так було і як з цим боротися? Я правда не розумію, чому мене так заїло цим, всі ж мабудь чули як батьки займаються сексом, одну мене отак «покарьожило».
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Не знаю чи це важливо, але бабця вічно тих чоловіків проганяла, ругалась що вона їх водить додому. Мама дуже ображалась.

Бабцю я люблю більше за матір.

автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
а чого саме кпт?
якщо не секрет, сесіі скільки коштують? кпт часто дешеве, тому і ппит. психоаналітик звісно десь +-1500грн/сесія , тому до них багато хто не доходить, ну і бояться що той одразу каже що перший рік - то лише знайомство, а сама терапія роки 2.
але в таких випадках психоаналіз зе бест!
3000 грн сесія. КПТ, бо мені допомогло з деякими проблемами, то я подумала, що якщо є результати то й можна продовжувати.
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
це в переводі по європейським цінам, щотижнево? чи раз на місяць ходите?

у вас просто класний вік коли реально навйдієвіше психотерапія. бо в 40+ хоч і дієво, але багато чого трохи запізно
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем

Бабцю я люблю більше за матір.
а бабця жила просто в окремій кімнаті? тобто була присутня в хаті під час маминих оргій?
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляgdsN

Спочатку потижнево, тепер раз на місяць, але я по іншій причині до нього прийшла.

Так, я розумію це, бо з віком приходить ригідність.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
Спочатку бабця жила в окремому домі, потім всі разом. Бабці вдома не було, зазвичай приходила, мовчала, а потім роздавала пілюлєй ввечері. Я от думаю, може, з бабцею поговорити? Запитати, чому виганяла
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем

та ні, діло не в ригідності (то не так, то маркетинговий ход про ту ригідність віщати).. просто в 45 звісно створити нову сімю хоч можна, ае дитинку трохи пізно частіш за все.. а от в 30+ ще огого

Солоденька цукОрка• 29 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Вы же понимаете что все люди занимаются сексом? От подруг вас не воротит? Почему конкретно на мамину интимную жизнь вас так заело?
потому что дети не должны это видеть. Причем тут подруги?
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
а бабця разом із вами закордоном?
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
а бабця разом із вами закордоном?
Нажаль ні😓😥 Вона дуже старенька, я їй часто телефоную. Живе в будинку в селі, я їй постійно допомагаю грошами. Якщо чесно я б ліпше з нею жила, дуже люблю її
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем

а щодо причина. психіка - єдиний ’організм’. не працює так, що по одній причині приходити, якщо є глибинні проблеми.. а вони судячи з теми вас турбують.. ну тобто вцілому треба з рпсихікою працювати коли є такий біль що роками дає про сеье знати
Prervana• 29 августа 2023
Комменты не читала, может уже был ответ. На каком этапе вы решили, что секс это плохо и ваша мама делает что-то ужасное?
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
Думаю, просто травм багато і тип особистості дурноватий. От і приходиться ходити. Я і антидепресанти випиваю.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Коли мама попросила скачати їй порно
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
ви не в Німеччині чи США часом? (там оті антидепресанти всім радять)психолог в КПТ не місцевий? чи не іноземний?
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляgdsN
Не іноземний, не в США, на АД ще з 16 років.
Мамин тріль• 29 августа 2023
Авторе, ваша проблема, яка реально паплюжить вам життя, треба розбрати у терапії.
Єдине, що експрес терапія можу пропонувати, так це те, щоб ви описали собі чітко, що саме ви відчуваєте тоді, коли були маленьки, що саме відчуваєте до себе і до матері і до чоловіків, що були в неї. Запишіть.
А потім, (сядьте зручно десь на самоті) і представте знов ті ситуації і у кожній вискажіть матері що ви відчуваєте. Покричіть.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Дякую вам! Спробую.
gdsN• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ваш випадок як раз для психоаналітичної психотерапії. судячи з того що пишете...
Prervana• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Коли мама попросила скачати їй порно
Хм. То есть себе вы разрешили его смотреть, потому что вы же взрослая, а маме это смотреть нельзя, потому что что? Она уже для такого старая? Она не женщина, а бесполый биоробот?
Эта история вся не о ней, а о вас. О восприятии женщины как таковой.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Ненормально просить у дитини 14 років скачати порно.

Ви уявляєте собі, щоб ви в своєї дитини таке просили?

Мені не хотілося щоб моя мама якось мене в свою мастурбацію заглиблювала
Мамин тріль• 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Это действую во взрослом мире, но когда сталкивается ось дети-родители, тут совершенно другие роли и работа психики иная. И эта история как раз про то, что взрослый стер грань и уничтожил счастливую сексуальную жизнь ребенка в будущем.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
І взагалі щоб доросла людина просила скачати порно, в дитини, це якась педофілія
Prervana• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем

Но если этот ребенок в свои 14 уже интересуется и скачивает себе порно, значит он уже не ребенок, а половозрелая девушка c определенными интересами. Вполне реально, что ваша мать считала, что вы уже выросли и теперь с вами можно говорить ’по -свойски’ не только об уроках и куклах, но и об ЭТОМ
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Ну це вже брєд

Може ви своїх дітей посвящаєте в сексуальне життя? Ви в своєму розумі?
Prervana• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ну це вже брєд

Почему бред? Если мать любила секс и не видела в нем ничего постыдного, то это целиком логично. Грубо говоря, с момента, как у вас пошли месячные - она вполне могла бы обсуждать с вами хорошесть тех или иных прокладок, удобство тампонов и в целом вопросы женских циклов. Как женщина с женщиной.
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
І про порно теж? Ало!
Мамин тріль• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Дякую вам! Спробую.
З бабусею поговоріть також
От так як є, і не бійтесь
Prervana• 29 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
І про порно теж? Ало!
Ну если вы его смотрели...
Не она ж вам его подсунула. Сами ж искали
автор Зупка_цем • 29 августа 2023
Ответ дляPrervana
Ну если вы его смотрели...
То мені треба було матері пи»@ду полизати, бо я вже доросла дівчинка? Що ви мелете?