Хитрушка-чекушка• 29 августа 2023
В Днепре полицейские убили мужчину
Появилось видео, как вытянули жену с машины(у него ягуар) , начали бить, он кидался на них, убили.
Ответ дляjabubu
Никто их не жалеет, вы фантазируете. Речь идёт о непрофессионализме полицейских, повели себя, как стажёры-новички, сплошная неразбериха, а не нормальное задержание
Конечно не профи, а где взять профи? Думаете, туда хотят идти на работу? За нищенскую зарплату, за постоянное унижение от быдла и невозможность ответить? За беззащитность в результате происшествия? За отсутствие страховок и адекватного лечения при травмах?
Ответ дляHACbKA
Ви так пишете, наче поліцейський підійшов до загиблого з криками ’ах ти погана людина’ і вистрелив в нього тричі...ну ми з Вами дивилися одні й ті самі відео, там все по пунктах видно, за що він помер...
Я смотрела видео, и не вижу, где там смерть заслуженная. Именно смерть
-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляОльга_1301
Той випадок, коли дивлюся на труп і радію. Доскакався клоун.
Сподіваюся, що у поліцейського буде найкращий адвокат.
судячи по тому що за нього багато людей із влади будемо сподіватися що все такі з ним обійдеться. Хоча тут деякі вже приплели 15 років та радіють
Ответ дляShipowner
Вы каких-то сиротинушек описываете, а не полицию. Видно, что не сталкивались с нашими представителями закона
Ekaterina17• 30 августа 2023
Ответ дляSonnig
Баба во всем виновата. Были б мозги, все было бы иначе. Даже дети в машине не остановили
Так дети как раз и орали «папа ,е@@ашь их»
😡
А папа полицейской «секса хочешь ?»
((
😡
А папа полицейской «секса хочешь ?»
((
-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляSonnig
да плювала вона на них, це ж не її. вони були потрібні щоб знімати коли вона верещить.
Ответ дляShipowner
И это только некотрые
Оправдывает и защищает
Вытаскивали- потому что не выходила и хотела скрыться с места происшествия
И тд
Оправдывает и защищает
И тд
господи. ходит скринит
где я там защищаю быдло? у меня вопросы к действиям полицейских!
стрельбы можно было избежать - это равно -я защищаю быдло?
Ответ дляjabubu
Так что, отстреливать теперь всех без суда и следствия? Вокруг хватает быдла, всех перестрелять?
Не передергивайте. Его застрелили не рз-за его быдловатой речи и манер, матов, а он напал на полицейского. И была угроза жизни полицейских. Да, полицейский превысил полномочия, не думаю, что он хотел его убить. Но повернуть нельщя время, а содалению. Но есть вариант другим задуматься.
Ответ дляTrink
господи. ходит скринит
Ну он мог эту женщину полицейскую убить..и без оружия. И что? Если напарник говорит, я сейчас буду стрелять..он остановится? Нет.
Вміст алкоголю у крові водія, якого застрелив патрульний у Дніпрі, перевищував норму у понад 12 разів, — РБК-Україна
За даними ЗМІ у правоохоронних органах, вміст алкоголю в крові застреленого у Дніпрі водія був 2,48 промілле, а у сечі - 2,78 промілле, що перевищувало норму у 12,4 і 13,9 разів відповідно!
Ответ дляSonnig
А мне вот интересно. Если б это быдло убило полицейскую, чтоб эти защитницы тут писали? Почему напарник не применил оружие, почему не защитил напарницу и т.д
Ответ дляShipowner
Законных не законных - это вторично
Подходя к машине для проверки даже просто документов( а тогда любая остановка - это законно), полицейский имеет шанс получить пулю в лоб, именно поэтому водитель должен сразу же предьявить документы и ! По требованию полицейского положить руки на руль( чтобы их было видно, а при требовании выйти из машины- повернуться спиной к полицейскому и положить руки на машину
Все сделано для того, чтобы защитить жизнь полицейского и это ПРАВИЛЬНО
А при неподчинении полицейский имеет право выстрелить, так как ваше действие сразу же квалификацируется как угроза жизни ибо нехрен!
Вторично?
Ну тогда с вами больше не о чем вести диалог
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляSonnig
Так то ж не ее дети) ей пофигу было
І щоб поставити крапку.
Хто не в курсі,
ст. 16 Закону України «Про дорожній рух» зобовʼязує водія, якого зупинили, тримати руки в полі зору поліцейського і не виходити з транспортного засобу без дозволу; ст. 18 того ж закону зобовʼязує пасажира вийти з машини на вимогу поліцейського.
Закон «Про Націонльну поліцію» (ст.44) дозволяє застосування сили для забезпечення особистої безпеки або/та безпеки інших осіб, припинення правопорушення, затримання особи, яка вчинила правопорушення, якщо застосування інших поліцейських заходів не забезпечує виконання поліцейським повноважень, покладених на нього законом.
Отже, застосування сили як метод заохочення виконання законних вимог поліцейського (крім вимоги припинити активну протиправну дію) є незаконним.
Частина 4 ст 46 того ж закону дозволяє у виняткових випадках застосовувати вогнепальну зброю, зокрема, для відбиття нападу на поліцейського або членів його сім’ї, у випадку загрози їхньому життю чи здоров’ю.
Поліцейський уповноважений застосовувати вогнепальну зброю тільки після попередження про необхідність припинення протиправних дій і намір використання вогнепальної зброї.
Виконання попереджувальних пострілів законом не передбачене.
Застосування вогнепальної зброї без попередження допускається, зокрема, при спробі особи, яку затримує поліцейський із вогнепальною зброєю в руках, наблизитися до нього, скоротивши визначену ним відстань, чи доторкнутися до зброї, а також для припинення спроби заволодіти вогнепальною зброєю.
Через відсутність законодавчого врегулювання обігу зброї і поводження з нею, невиправдані заборони і слабку обізнаність громадян у переважній більшості випадків народ у нас не має страху перед вогнепальною зброєю і озброєними особами (хоч копами хоч бандитами). Широкий розголос наслідків такої поведінки буде на користь.
Корисний лайфхак, відомий усім військовим: завжди поводився зі зброєю так, нібито вона заряджена.
У США є корисний лайфхак: під час сутички поводитись з незнайомцем так, нібито він озброєний. Ще один лайфхак — поводись з озброєною особою так, нібито вона запальна і неадекватна.
Щодо загиблого пана Силогави.
От пішов би на фронт і загинув — був би герой. А так спроба дешевого героїзму — і премія Дарвіна. Займався ритуальними послугами — додав своєму бізнесу нового клієнта. До речі жінка — не матір хлопців, що були в авто.
(с) Леонід Клавдійович, адвокат
А лично я считаю, что в этой ситуации невиноватых нет
Хто не в курсі,
Щодо загиблого пана Силогави.
(с) Леонід Клавдійович, адвокат
PANTERA_KET• 30 августа 2023
Ответ дляBosikom
ох и кликуха... что за крендель этот Нарик? наверное за своего дружка заступаться будут
Говорят на томос он много денег дал