Тріль!• 30 августа 2023

Поліція вбила правопорушника

Всі чули про трагедію в Дніпрі. Читаю тему в топі і питаюсь зрозуміти кого більше підтримує суспільство.
Кого вважаєте правим?
Результат:
вже голосів: 1152
656 (56.94%) Правильно зробила поліція
297 (25.78%) Засуджую, це якесь беззаконня
199 (17.27%) Не можу визначитися
vviko• 30 августа 2023
Ответ длявре_Динка
Особисто я ваажаю що у поліцейських має бути шокер і балончик газовий чи перцевий-з ними можна не вбивати людину, а дискваліфікувати на певний час, і повʼязати
У них был баллончик, но это не помогло, там даже ’этожедети’ пытались дверью ударить полицейского и орали матом как сидевшие. Обычная быдло семейка и дети эти такими де будут как их отец.

yuryia• 30 августа 2023
Ответ дляOksiz
Если бы даже убил за рулем, все равно по закону нет расстрела. Но опрос чётко показывает, что люди вообще не понимают, что произошло преднамеренное убийство и за кровь на улицах. Когда кончится война и у людей будет дома оружие трофейное, то просто перебивает друг друга, потому что кто сильнее тот и прав. У безоружного мужчины нет шансов против 2 вооружённых людей, чтобы здесь не писали и как бы его не обзывали. Кстати, о покойном хорошо или никак, вообще уже ничего не останавливает людей. Дикари
yuryia• 30 августа 2023
Ответ дляkris_lynx
А что может сделать 12 летний ребёнок в таком случае? У него был шок как минимум и эмоции зашкаливали. Или копам надо было ещё и детей пристрелить?
Действительно,что ещё может сделать ?Дверью бить по полицейским ?Как на видео.
elegante• 30 августа 2023
Ответ дляvviko
Его оружие это бойцовский кулаки, ну вы даёте.
😹Рембо видать покойный был .. двух полицаев с оружием чуть бойцовскими кулаками не грохнул )
L-i-s-a-92af• 30 августа 2023
Ответ дляOksiz
Про этого покойного хорошо никак,потому что он,быдло-тварь.Пришла б плюнуть на ено могилу,если б жила в Днепре
lenny_k• 30 августа 2023
Не захищаю правопорушника, але за таке правопорушення отримати три вистріли в спину, це непрофесійно з боку поліції і перевищення повноважень. Людина була без зброї.
І ще, поліція до цього моменту так і не оприлюднила відео з бодікамер поліцейських. Я вважаю, що якби дії поліцейських були б правильними, то відео вже було б в доступі. Ну і дбр вже затримало поліцейського за перевищення повноважень.
elegante• 30 августа 2023
Ответ дляПодрысь
так не нарушай и ничего не будет
Так не убивай и 15 лет светить не будет )))
Я довольна что прокуратура занята им 👍

Alena-алёна• 30 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
Якщо він почав бити поліцейських,що треба робити поліції,стояти і чекати,поки їх забьють?
В новинах написали, що три постріли в спину. Не забагато для самозахисту!? Одного в ногу чи руку, мабуть вистачило. Якщо б у нападника була зброя, тоді це виправдано. А якщо не було зброї, це якось занадто.
Soufit• 30 августа 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Стрелять по ногам, но не по корпусу.
Може вони й стріляли по ногах
Lizavel• 30 августа 2023
Ответ дляТріль!
Я бачила і що
Там 90 страниц уже
kopi• 30 августа 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Расстрел выход только один 🤦‍♀️. Вот дед с деменцией тоже решил нас расстреливать так как мы плохо вели себя « неанацисты «. Сходство не видите ?!
Ви в своєму розумі таке порівнювати? Ні, жодного сходства не має.
Сенс поліціі, яку ніхто не чує і не поважає?
Тепер питання чому бугаії двохметрові в ТЦК, а не на фронті відпало. Ще один випадок поібний в Полтаві, де ветерана обплювали, оскорбили і послали. Зараз типу йому (фітнес тренеру) світить строк. Варто того було?
Хворе суспільство в нас, якщо кожного разу нам шкода порушника.
Leto32• 30 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
Удалено администрацией...
Leto32• 30 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
Двойные стандарты такие двойные ,как вам живется с ними?
Ekaterina17• 30 августа 2023
Всі хочуть до Європи, а ніхто не хоче навіть кусочком життя прожити один день як в Європі, тому що це страшно, це повага до закону, це відповідальність.

В якій країні світу громадянин держави може дозволити собі таке спілкування з поліцейським?
Не вийти з авто на його вимогу?
Чи не зупинитися на вимогу?

А все тому що водії «всебічно обізнані», як цей, сидить в Ягуарі і думає що тримає Бога за ноги, і я всьо «парєшаю», поваги до закону 0, хочу вийду з авто, хочу на#уй пошлю, роблю шо хочу!

Аж страшно за наше покоління , синок даної особи на відео «я єго заєбашу», кого, дитинко? Салфетку взяти і витерти молочко з ротика яке присохло це максимум. Виховання де, якась повага?

В цілому, це урок, повністю на боці патрульних, професійно, влучно, ефективно!

Бикота має лежати обличчам до землі і відповідати за свої дії!
🇺🇦🤝
Soufit• 30 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Нашелся хоть один умный человек, который это понимает.
Ага, мамкин трасолог-теоретик.
А ось що пишуть люди, які зі зброєю на ’ти’:
NastYulya• 30 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Якби цей п´яний за кермом через 5 хвилин насмерть збив вас чи ваших близьких (не двй бог!!!), ви б теж його виправдовували?
А Вы уверены , что он был пьяный ?
Я очень в этом сомневаюсь.
Очень хорошо помню , как мусор летя по трассе в сельской местности , сбил ребёнка насмерть, тот дорогу переходил по пешеходному переходу , в магазин вдоль трассы шел.
Так там пьяный мусор по экспертизе оказался трезвым , хотя пол села подтверждали , что он еле на ногах стоял . Превышение скорости - потому что он преследовал преступников.
А пьяным оказался мальчик 7-9 лет , не помню точно.
Виноватыми были родители , которых не смогли додавить и они хотели суда этого оборотня. Они якобы сами напоили своего ребенка и послали в магазин за добавкой.

Не верю ни одному слову , ни одной бумажке , ни одной экспертизе , которая исходит от нашей мусарни.
Абу-Касимові капці• 30 августа 2023
Ответ дляЩа как дам
Полицейские сказали женщине-пассажиру выйти из машины, она отказалась, ее вытянули, она начала отбиваться. Потом вышел мужик-водитель, начал бить полицейский, откинул полицейского-мужика на пол и начал бить полицейскую-женщину, повалил ее на пол и избивал. Полицейский-мужик застрелил мужика-водителя
Вже змогла визначитись. Правильно зробив.
КлаваЧерепиця• 30 августа 2023
Ответ длявре_Динка
Повторюсь має бути протокол- попередив що вистрелиш, попереджальний вистріл не в людину, а потім вже стріляєш не трьома пострілами. Це перебір. Поліція має захищати а не вбивати !
Чому у поліції немає альтернативних методів захисту? Де шокер? Балончик?
При попереджувальному вистрілі в повітря куля що розчиниться? Середмістя, купа машин, людей, будинків... а якщо ця куля в чиєсь вікно чи бензобак потрапить?
КлаваЧерепиця• 30 августа 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Так не он же за рулём был
Він. Є відое, де чітко видно, що за кермом чоловік, а потім вже він помінявся з жінкою.

elegante• 30 августа 2023
Ответ дляkopi
Так хворе суспільство виправдовувати вбивцю поліціата . Ви вважаєте питання « ви в своєму розумі ?» адекватне ? Що ви хочете отримати на це запитання ? А ви в своєму ?
КлаваЧерепиця• 30 августа 2023
Ответ дляalla1985m
То видео ,что нам показали, какая-то муть на самом деле. Почему нарушителей остановили - не понятно. Как оказалась нога барышни в руках полицейского тоже непонятно, но видно что с ними полицейские круто долго церемонились/боролись. В конце видео слышно вроде полицейскую, которая кричит, и видимо на нее напал душить мужик пассажир из машины, а другой полицейский защитил напарницу от смерти выстрелом. Я вижу так.
Є відео, де видно що авто порушує правила, в тому ж ряду їде поліцейська машина, десь через 3-4 машини, і вони починають переслідувати порушників і вимагати зупинитись.
klux• 30 августа 2023
я смотрела только видео, обсуждение не читала. Но в ТГ все писали, что за рулем была женщина, а не пьяный мужик

По теме - впечатления двоякие. С одной стороны ’герои’ тащут женщину из машины за ноги - ну такое. Зачем они ее тащили, кстати? С другой стороны мужик кидается с кулаками на женщину-полицейского и дети орут ’давай’ (дети меня просто потрясли, мужика я еще могу понять - пьяный, еще жену вытаскивают из машины с применением грубой силы)

Но убивать за это??? Стреляли бы по ногам, там расстояние такое, что и слепой бы попал. Думаю, это превышение самообороны и стрелявший сядет
kopi• 30 августа 2023
Ответ дляelegante
Я то в своєму, бо ставити під сумніви чи порівнювати діі пуйла і поліцейського, то повний неадекват. Нє?
Ситуація там абсолютно дибільна. і можна було обійтися штрафом, на фоні ягуару не критичний штраф. Але в машині іхав ’хазяін жізні’, де ж там... Тут правильно писали, що можливо цей випадок таких трохи приземлить. Єдине, що шкода полісмена, можуть посадити.
NastYulya• 30 августа 2023
Ответ дляЮлияL
Вечная тема Советчицы. ,,Я не в теме, видео не видела, но выскажусь. Оборотни в погонах и козлы,,
Удалено администрацией...
elegante• 30 августа 2023
Ответ дляkopi
1. А я вважаю що ні , не в своєму .
2. Так його прокуратура хоче посадити на 15 років . Це гарна новина .
3. Можете їм отримати що ви не згодні.
4. До побачення .
Ночка_темная• 30 августа 2023
Ответ дляNastYulya
А Вы уверены , что он был пьяный ?
Я очень в этом сомневаюсь.

Історія про ’п´яного’ хлопчика збитого поліцейською машиною відбулася на параші, навіщо ви її сюди притягнули і видаєте за ’нашу мусарню’?А якщо ви з расєї то до чого наша поліція до вашої мусарні?
kopi• 30 августа 2023
Ответ дляelegante
1. А я вважаю що ні , не в своєму .
3. Можете їм отримати що ви не згодні.
4. До побачення .
Колись такого неадекватна зустріните особисто, тоді згадайте свооє ’допобачення’. Дуже шкода, що прокуратура вимагає 15 років. І чомусь впвнена, що і не зовсім то прокуратура.
Meri-em• 30 августа 2023
В авто ехали не интеллигенты,они провоцировали , вели себя как быдло.
Но полицейские превысили свои полномочия.Не имели права они стрелять в безоружных , вытаскивать даму из авто об асфальт. Считаю,они должны понести суровое наказание.Семья в авто уже свое получила.
Ekaterina17• 30 августа 2023
Ответ дляNastYulya
А Вы уверены , что он был пьяный ?
Я очень в этом сомневаюсь.

А навіщо вони тоді з коханкою втікали ? А потім мінялись місцями в авто ?
Michael s Girl• 30 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
А нельзя в воздух выстрелить, в ногу, на крайний случай? Попробовать наручники надеть, подмогу вызвать, в конце концов. У них ведь должна быть хорошая физ подготовка.
Полицейский лишил жизни человека! Водителя нужно было судить, посадить на несколько суток за такое поведение, но не убивать. Это не какой-то особо опасный преступник, где нужно было стрелять на поражение. Тем более, у водителя оружия не было. Короче, это полный трэш