Видели уже второе видео? Ну и кто защищал этих упоротых р*гулей здесь?
Полицейские были абсолютно правы. Превышения там никакого нет. Нападение на служителей правопорядка
Девушка обмежила місце перебування папани, он вообще не имел права к ним приближаться.
Ответ дляlilu1990
Не получит. Он имел право применить оружие. Была угроза жизни полицейской и возможность того, что нападавший завладеет ее оружием пока она на земле
Автор, не обижайтесь, но такое впечатление, что вы, как на работе, на каждый пост о превышении полномочий полицейских, пишете про угрозу жизни и право полицейских применять оружие. Мы не присяжные в суде, вы не адвокат. И как бы сейчас не раскачивали общество на быдлостан, любой юрист вам скажет, что не было там никакого права применять табельное оружие.
Кристиночка-кот• 30 августа 2023
Кто прав кто нет но право убивать человека не кому не дано! Лишать жизни, разве что маньяка убийцу да! А таких как тот человек хабальных людей полно которые не умеют себя вести, но это не значит что их нужно убивать!
Ответ для vihola
Хто виросте з дітей, вбили на очах батька…
Це все емоції.
Дітей цього дебіла покійного шкода, та і його дурня всеодно шкода, дивишся відео і думаєш от воно ще там скаче, а в реалі вже труп. Знав би, сидів би тихенько, не пив, не бикував.
Але факт є факт, притрушені не підкорились закону, напали і побили поліцейських, один з них за це поплатився.
Поліцейському нічого не буде, бидлу по всій країні урок.
Розхитати суспільство на користь русні, зробити з покійного священну жертву накшталт тих через які чорношкірі в Європі та Штатах влаштовують безпорядки-не вдасться.
Це все емоції.
Вперше за весь час,згодна з Вами на 100 %
Нічого й додати
Ответ дляUkraineMari
Я взагалі не розумію тих людей які пишуть що правильно зробив що вбив. Е народ ви що???? Ніхто не має право забирати твоє життя. Тільки ці москальські тварі возомнили собі що вони боги безсмертні, але ми не такі.
Таке Бидло треба відстрілювати, а то завтра воно ваших рідних не дай бог п´яне переїде, а тоді ще й відмажеться.
Поліцейського однозначно нагородити і зняти всі обвинувачення
Ответ дляЕпанчина
Не обижаюсь.
Ответ дляUkraineMari
Він його стратив, чи що? Він зупиняв п´яного агресивного неадеквата, який напав на його напарницю, кілька разів порушивши закон до цього
Ответ дляКристиночка-кот
Він не просто хамив, він поліцейську мало не вбив.
Вся в крові, проломаний череп, а якби трішки сильніше стукнув, чи хай би собі гамселив її до смерті?
Ответ дляКристиночка-кот
Парочку таких бидланів мінусонути, потім і інші задумаються і перестануть бикувати під час воєнного стану. А то невідомо, чи воно п´яне,чи накурене, чи везе повну машину вибухівки.
Знайшлись тут, пітушині ветеринари
Cамая умная• 30 августа 2023
Ответ дляelegante
Ну если расстрел отца при 10 летних детях наука 🤷♀️… для вас .. то я вижу это под другим углом .
а п´яним водити машину, бити жінку-поліцейського - це нормальний приклад для дітей, по-вашому?
сподіваюсь, і бабу покарають, як співучасницю.
Ответ дляNatali8
Ну чого всі хочуть жити як в європах і америках, а поводитись як рашці? Мене це бикування взагалі дивує, він ОДИН винен в цій ситуації
В штатах копи би це бидло разом з хабалкою ще на етапі погроз могли законно підстрелити. І це без усякого воєнного стану
Svetljachokkkk• 30 августа 2023
Я так розумію, що захищають бандюка недалекі дурепи, для яких бути коханкою крімінального авторітета за щастя і дітей до пьяного батька в машину посадити - то норма.
Бо я дійсно не розумію, як НОРМАЛЬНА жінка, мати може не розуміти однозначність ситуації.
Поліцейській знешкодив потенційного вбивцю. Все. Крапка. Маю надію що його виправдають.
Представим развитие ситуации если б полицейский не выстрелил. Если б этот бык продолжил бить полицейскую ногами и об асфальт? Ну допустим, вызвал подмогу, они едут, этот псих бьёт дальше. Возможно отбирает оружие и начинает стрельбу. Могло и прохожим достаться и копу. Представим что он понимает, что подкрепление едет, садится в машину с оружием и начинает уезжать пьяный на адреналине. Калечит по дороге людей, авария тут с очень большой вероятностью.
Или по версии защитников он такой ну ладно, буду ждать подмогу спокойно (ну он же до этого себя вел спокойно и адекватно) .
Ответ дляSvetljachokkkk
От такому быдлану или его телке не понравится как ты на него глянул- даст по башке и не будет думать даже. И будет уверен, что ему ничего не будет и в большинстве случаев так и было б.
Ответ дляДаксо
Так отож, плачі тут розвели за бидлякою, бідні діточки, а про родичів побитої поліцейської ніхто не подумав? Що вони зараз переживають? І дякують Богу, що напарник зупинив це. Всі черепні травми мають наслідок, ще не знати, як це вплине на її подальше життя. І не знати, як б це все закінчилось, як би не постріли, убитий б не зупинився забивати поліцейських
Ответ дляTaby
Он мог легко отобрать оружие у девушки лежащей на земле
Ответ дляNatali8
Да, потом были бы заголовки. Два убитых полицейских при исполнении
А этот убежал бы за границу с поддельными документами, потому что отпустили бы под залог как обычно
У мужика явно есть навыки борьбы, а то что у него есть навыки стрельбы, я даже не сомневаюсь
Ответ дляЧашечка кофе
Відео з камер остаточно розставляє всі крапки над І. Сьогодні вже 100 було пояснено чому по ногах стріляють тільки в кіно
Я думаю в данном случае стрелять по ногам было ещё и опасно с учётом того, что его напарница уже лежала на асфальте( т.е по факту на уровне ног нападавшего).
Vlada-Maria• 30 августа 2023
Ответ дляБезникая
Вот так вот, из-за сраного штрафа в 400 грн, люди потеряли жизнь
не з-за штрафу, а через власну бидлуватість і бажання порозкидати пальцями. Бабі світить 15 років або пожиттєве. Краще би друге, але таке бидло зараз почне соплі розмазувати, пускати сльозу, фарисейськи ’каятись’ - і відмажеться
Ответ дляАвокада
всему виной визжащая некто.
Нет, быдло мужик решил блестнуть перед сыновьями и самкой своей крутостьбю и безнаказанностью. Женщина по началу ещё в принципе себя нормально вела.
Быковать начала только после того, как увидела поведение своего спутника
Vlada-Maria• 30 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Папа давай! Найкраще характеризує цю сімейку
виплодки бандюгана з організованої банди, нічого дивного
Vlada-Maria• 30 августа 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Короче нормальным людям было сразу все понятно. Все кто защищает быдло = желаю вам встречи с бухим быдлом на трассе или в городе)
Ответ дляlilu1990
Мужик - криминальный авторитет. Вот кого тут тетки-плакальщицы защищают.
Ответ дляlilu1990
Могло статись все що завгодно, але точно нічого хорошого для поліцейських