Пи Пи Пилюля• 31 августа 2023
У кого грудь 2+
Вам удобно спать?
У меня увеличилась, с 1,5 до 2,5. Заметила, что спать стало неудобно.
Лгин• 31 августа 2023
У меня 80D, сплю в страшных позах, на животе не могу, на боку обнимаю подушку чтоб не завалиться.
Рожки-да-ножки• 31 августа 2023
80С, по всякому сплю, она у меня такая с 30-ти лет, привыкла уже))
Місячне Сяйво• 31 августа 2023
В 20 була чашка B, після трьох пологів в 40 стала чашка D. Нормально сплю, бо люблю на боку спати.
ПотеряласЯ Я...• 31 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
B
В мене стала з А якимось чудом С 😅 Ні не заважає
Цигарний шланг• 31 августа 2023
Спати на животі не дуже корисно при будь-якому розмірі грудей. Молочні залози ’не люблять’ тиску і дискомфорту, особливо якщо є будь-які ущільнення типу аденом тощо. А є вони в кожної третьої, напевно.
Ленивица-красавица• 31 августа 2023
Ответ дляЛгин
У меня 75D, сплю нормально
Оце фіфа• 31 августа 2023
Был 70С спать на животе было неудобно, руку подкладывала около груди. Сейчас 75Д-Е, сплю на животе - удобно 😀
годовасик• 31 августа 2023
А як це так в більшості груди повиростали в дорослому віці? Знаю, навпаки, після годування зменшуються.
В мене як була 0,5, так і є.
Крапипопка• 31 августа 2023
Ответ дляMarmu
У мене 70 -С, сплю виключно на животі навіть у потязі, більше ніяк спати не можу, як не намагаюсь.
Аналогічно.