оксюморон• 31 августа 2023
Узнав об измене мужа с замужней коллегой вы бы рассказали ее мужу?
Или нет? Зная что это может испортить ей жизнь. Не точно конечно но очень вероятно. Или что бы сделали именно для нее? Тк инициатива была больше с ее стороны.
Слава Українi• 31 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Или брезгливой жалостью к несчастным брошенкам.
Автор, все,что произошло между мужем и женой , должно там и остаться.и ни одна живая душа не должна знать о причинах вашего расставания. Начнёте трындеть, хоть маме, хоть подружке, хоть мужу любовнице- об этом узнают все. И репутация той, кому предпочли другую, вам точно не понравится
Чуть колбаской не подавилась. Смешно о репутации брошенки
Домовенок Кузя• 31 августа 2023
Ответ дляМелочунь
Якщо вона хоче і їй стане легше, то все що не обмежується кримінальним і цивільним кодексом вона може робити абсолютно спокійно. Ті двоє коли трах..ся, знали що одружені. Знали, що зроблять боляче близьким. То, чого дружині тепер їх берегти..
якщо мститися то розповісти чоловіку її. але соцмережі....нема доказів.- фото,відео. якби були відео чи фото- то можна було би виставити мовчки. а писати,що писати? що ваша знайома/сестра/сусідка спить з моїм чоловіком? блін,я б подумала,що якесь хворе і навіть би не відповідала. де докази????
Люблю кетчуп• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Ну рассказать мужу это и есть пакость. Разве нет?
А свого чоловіка Ви як наказали? Чи питання стоїть лише в коханці?
Лінива, не каюсь• 31 августа 2023
Ответ дляНевидимка
Та тю, я своему всегда говорю ’ хош нового тела- вперёд, но одевай гандон и ночуй дома’, но мы уже больше 20 лет в браке, вот влюблённость -это другое, а какой-то там трах меня не пугает. Мужики такие твари,шо потом сами приходят ,где тепло и уютно.
Автор, зачем вам те нервы? Вы молоденькая очень, наверное.
🤮🤮🤮
Яка різниця скільки в шлюбі? Ви або цінуєте себе або ні!
Мелочунь• 31 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Знаєте люди з різними рівнями інтелекту користуються соцмережами і пишуть листи по різному. Ваш стиль написання слабкуватий і, так, так як ви написали писати не варто. Але якби я вирішила писати щось подібне, повірте, все було б значно пристойніше.
оксюморон
• 31 августа 2023
Ответ дляmagazin_
какая пакость - бог велел не врать - єто правда. Благо мужу - манна небесная. Пакость єто мало ли вы ее кислотой захотите обдать или
Нет. Зачем. Таких мыслей нет. Пусть будут счастливы. Но через то что прошла и я.
оксюморон
• 31 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Шукає квартиру щоб з´їхати. Він в поганому стані із за дітей.. бо батько він дуже хороший.
Люблю кетчуп• 31 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Мені так одногр разу прийшло повідомлення у ФБ про маму друга мого сина. Я так і подумала, що якесь хворе і навіть уваги не звернула.
оксюморон
• 31 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Я бы не лезла в жизнь других людей, а занималась своей
Ну.. логічно звичайно але дехто вліз все ж таки .
оксюморон
• 31 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Звичайно є докази.
Непозбувна Бентега• 31 августа 2023
У меня знакомая с женатиком связалась на работе (умной она никогда не была), жена приехала на работу к её начальнице и всё рассказала. Знакомую уволили.
Прагматик флегма• 31 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
За що звільнили? Товаріщєскі суди в совдепі залишилися, де їм і місце. Не можна звільнити людину за те, що вона бля..ує
Кицюююня• 31 августа 2023
Ответ дляМелочунь
Тому автор хоче зробити боляче чужому чоловіку та двом підліткам?
КучМала• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Да, конечно. Пи..ц бы устроила полный.
Люблю кетчуп• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Це дуже класна відмазка про шукає квартиру. Думаю, що якби він так був Вам противгий після цього всього, то його вже біля Вас не було.
Чоловік моєї знайомої якось помилково скинув у загальнобудинкову групу у вайбері відео свого інтиму з якоюсь жінкою ( не дружиною). Незнаю куди він хотів його відіслати, але вже вийшло як є. Його побачило багатенько людей (в будинку 4 під´їзди). Вона розказувала всім, який він козел і що з цими коханцями зробить і т.д і т.п. Але на тому все і стало. Спочатку вона казала, що йому немає куди йти, а вже пізніше у соцмережах почали з´являтися фото їхнього щасливого сімейного життя. І як після цього всього на мою знайому ми всі подивились? Тому думаю, якщо Ви остаточно вирішили з ним розлучитися, то можете робити як Вам підказує серце та совість. Але, якщо це ще не кінець вашій сім´ї, то треба добре подумати чи варто виносити всю цю історію на загал.
Люблю кетчуп• 31 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
А на загальні збори колективу начальниця її не викликала?
. Маразм. До чого тут робота?
Прагматик флегма• 31 августа 2023
Ответ дляКицюююня
А чоловік не хоче знати, що він рогами вже в двері не влазить? Через півроку дізнатися, що дружина зраджує буде краще? Підлітками хай батьки займаються, кажуть, не кажуть, то їх справи. А от чоловіку сказати треба, якщо є таке бажання)))
Впораюсь зі всим• 31 августа 2023
Ответ дляНевидимка
трешатина какая-то
если что я с мужем вместе 22 года, в браке 16, но такое говорить мне даже в голову не приходило и не придет....
КвартираЧья• 31 августа 2023
Автор, головне питання. Вона боїться того, що ви розкажете її чоловіку? Якщо їй це зашкодить, то є інший план)
Впораюсь зі всим• 31 августа 2023
естественно рассказала бы, если есть доказательства - то вообще отлично. Око за око. Если она влезла в чужую семью - то не вижу причин играть в благородство и хранить ее супружеское счастье.
Домовенок Кузя• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Звичайно є докази.
тоді мовчки викласти на сторінку чоловіка її фото,відео чи що ви там маєте. а там хай як хоче
Прагматик флегма• 31 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Как считаете, ваш муж захочет сохранить семью?
А яке значення має, що кобєль хоче? Вскочив в гречку? Все, пока-пока
Та легко!• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Ну моей получается уже нет. Почему она живёт как ни в чем не бывало .
Рассказывайте. Вам станкт легче? Тогда , ок. О ней не думайте, она о вас не думала тоже. Вот делайте это для себя, а не потому , что она с вашим мужем была.
Домовенок Кузя• 31 августа 2023
Ответ дляona3233
Не поступайте глупо и не выглядите несчастной брошенной бабой с рогами. Зачем?
Разбирайтесь с мужем, не втягивая больше никого другого в ваши отношения.
именно так это и выглядит. жалко и глупо. обидели,бросили,изменили..значит всем расскажу.
Прагматик флегма• 31 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Та вже ж сто разів написали. Не всім, а рогатому чоловіку курки. Тільки йому.