оксюморон• 31 августа 2023
Узнав об измене мужа с замужней коллегой вы бы рассказали ее мужу?
Или нет? Зная что это может испортить ей жизнь. Не точно конечно но очень вероятно. Или что бы сделали именно для нее? Тк инициатива была больше с ее стороны.
Кицюююня• 31 августа 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А чоловік не хоче знати, що він рогами вже в двері не влазить? Через півроку дізнатися, що дружина зраджує буде краще? Підлітками хай батьки займаються, кажуть, не кажуть, то їх справи. А от чоловіку сказати треба, якщо є таке бажання)))
Тут на форумі не дійшли до однозначної відповіді чи потребно доповідати комусь про зраду. Чи благо це для зрадженої/зрадженого.
Он, чомусь автору це не сподобалося
оксюморон
• 31 августа 2023
Ответ дляКицюююня
Тому автор хоче зробити боляче чужому чоловіку та двом підліткам?
Тобто моїм дітям робити боляче можна тим що вони бачать в якому стані мати і не будуть бачити свого батька разом з ними із за цього викиду.. так виходить?
тяжкаялюдина• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Ну моей получается уже нет. Почему она живёт как ни в чем не бывало .
Вам буде легше, якщо вона житиме щасливо з Вашим колишнім чоловіком?
Домовенок Кузя• 31 августа 2023
читаю форум і впевнююсь,що мудрих жінок в нас одиниці.тому тут 85% з гулящими чоловіками,тягнуть на собі як лошиці весь побут,живуть в злиднях,але заміжні, не знають ,що таке увага і повага від чоловіка. Жінки не мудрі,а дурна жінка це біда. Тому й чоловіки такі біля них...який рівень жінок- таке й життя.
Мудра б жінка мовчки б розлучилася і все.
Дурна буде всім розказувати,позоритися,втягувати всіх і вся і все одно лишиться рогатою і кинутою.
Те,що чоловік гуляв,винуваті лише двоє- він і вона. нема повоги,кохання і т.д. а як нема і не було,то чи варто взагалі щось там робити? плюнь і розітри,переступи і далі йди.
Доки наші жінки будуть вважати,що винувата коханка- доти будуть вибирати і жити з кобелями. Чоловік,який кохає і труситься над жінкою своєю,не подивитьсяні на кого.
Домовенок Кузя• 31 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
естественно рассказала бы, если есть доказательства - то вообще отлично. Око за око. Если она влезла в чужую семью - то не вижу причин играть в благородство и хранить ее супружеское счастье.
а он святой?))))она влезла))а он не влез?)))
Кицюююня• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Тобто хай буде більше болі для дітей?
А шо сталося?• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Я рада что узнала тк подозревала давно. Наверное я хотела бы чтобы он мне рассказал. Просто чтобы не быть дурой которая ничего не знает.
Ого. Скільки років ви в шлюбі?
оксюморон
• 31 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Он свое получает сейчас.. она нет..
Прагматик флегма• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Рішення повідомити дітям реальну причину розлучення, тобто про зраду, приймають тільки батьки. Можна й не казати. Я б не казала і дозволяла дітям спілкуватися. Те що чоловік козел то він же для жінки козел. Батьком при цьому він може бути нормальним. Дітей не обов´язково втягувати в дорослі шлюбні відносини. Сотні людей щодня розлучаються, чи й не дивина?
Домовенок Кузя• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Он свое получает сейчас.. она нет..
що саме ви йому приготували? розлучаєтеся? чи на ціпок посадили і їсти не даєте???
А шо сталося?• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Ну таке, вам від того не легше буде всеодно, а дітям її може зробите дуже погано. Я б мабуть не розповідала. Вина перед усім на чоловікові для мене.
Невидимка• 31 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Автор, если готовы разорвать брак, то делайте это. Какая разница, что будет с семьёй той бабы. Зачем вам унижаться ещё перед каким-то левым мужиком?
Своего милого выставили, если ,конечно, не на его харчах живёте и адьо. Дети взрослые?
оксюморон
• 31 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Он и так ничего не ест. Собирает вещи. Будет жить отдельно от детей. Да разводимся.
Великий сатирик• 31 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Чем это поможет рогатой жене? Муж ее снова полюбит?
А мать, если она мать,справится с ребенкиной травмой и будут они жить долго и счастливо, в отличие от злобной несчастной бабы, которая так и не смогла просто уйти с гордоподеятой головой
Ну какое долго и счастливо, муж с гулящей разведется, ей придется пахать, что бы содержать себя и ребенка, тогда не до чеса будет половых органов.))
Божа кульбабка• 31 августа 2023
Ні, не розповіла б. Навіщо це бігати, доказувати, позоритися. Чоловіка вигнати і все справа.
оксюморон
• 31 августа 2023
Ответ дляНевидимка
Нет не взрослые.. 4 года младшему
Слава Українi• 31 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Найсмішніші тут ті, хто оцінюють інших, вважаючи їх дурнішими себе. Мудра людина ніколи не буде давати оцінку людині про контуру нічого не знає, це притаманно недалеким примітивам котрі стараються приховати свою невпевненість в собі.
Домовенок Кузя• 31 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
хоч хтось мудрий
Домовенок Кузя• 31 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
ну -ну))
примітиви як раз ті,що будуть бігати ,щось доводити з доказами,розказувати і підтвержувати свою жалкість,безпораджність і невмевненість. дивіться,яка я класна,але мене кинули..
Язвочка• 31 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Ничего бы ’для нее не делала’, она не имеет ко мне никакого отношения: ничего не обещала и ни в чем мне не клялась. Все вопросы исключительно к собственному мужу.
К мужу то понятно, видимо он уже наказан, теперь бисер метать дальше автор хочет :)))
Божа кульбабка• 31 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
хоч хтось мудрий
Я сама пережила зраду і знаю що щось винний тільки свій чоловік, а не якась там коханка чи її чоловік.
Домовенок Кузя• 31 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
саме так.
Язвочка• 31 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
И?
Вот Мишенька,мой муж выбрал твою маму, а не меня. Ай-яй, какой не хороший у меня муж!
Не так. Вот твоя мама гулящая б...ть, а не верная жена твоему папе.
Ответ дляДомовенок Кузя
ну -ну))
Ви автора взагалі читали?
Вона хоче розповісти тільки рогатому чоловіку, все!!!
Язвочка• 31 августа 2023
Ответ дляНевидимка
Та тю, я своему всегда говорю ’ хош нового тела- вперёд, но одевай гандон и ночуй дома’, но мы уже больше 20 лет в браке, вот влюблённость -это другое, а какой-то там трах меня не пугает. Мужики такие твари,шо потом сами приходят ,где тепло и уютно.
Автор, зачем вам те нервы? Вы молоденькая очень, наверное.
А если там тоже любовница сделает тепло и уютно :))(
annetta888• 31 августа 2023
Ответ дляKatia2009
Ви автора взагалі читали?
Та, може у них домовленість з жінкою, що по черзі гуляють.
Чи взагалі втрьох з її чоловіком
При чому чоловік колеги?
Чи взагалі втрьох з її чоловіком
При чому чоловік колеги?