Кидстаффовна• 31 августа 2023
Ви б планували ще одну дитину в орендованому житлі?
Грошей на життя вистачає , живемо в хорошому районі - школи, парки все поруч, дитині тут було б дуже комфортно. Останнім часом часто виникають думки про ще одну дитину.
Результат:
вже голосів:
32 (32.32%)
Лише у власному
23 (23.23%)
Не хочу більше дітей
23 (23.23%)
Результат
21 (21.21%)
Планували в орендованому
Дивне створіння• 31 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Так. І перша дитина народилась в орендованому житлі і друга теж, тільки квартиру змінили на кращу, більшу по площі і комфортнішу.
Життя одне, я чоловіка зустріла в 30, починали все з нуля обоє, куди ще було чекати? Зараз діти ростуть, ми плануємо після війни купити житло. Взагалі ця дічь тільки певно у нас, чим орендоване житло гірше свого? Якщо є звісно чим його оплачувати. Пів - світу так живе, на зйомі
ага, вся Європа на зйомі. Не забувайте, що у нормального світу нормальні економіки, а не постійно кризи та війни, та й іпотека нормальна
Кидстаффовна
• 31 августа 2023
Ответ дляДивне створіння
Ми будемо купувати житло в Європі
Шкала Радощів• 01 сентября 2023
Одного нормально воспитайте. Как посмотрю на детей...мне страшно, что за поколение вырастит..., вчера в магазине малой наверно 4года, матери грубил, спорил, а она стоит как курица тупая, и смотрит и молчит...
Кидстаффовна
• 01 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
2 виховую, досвід є